отвлякоха дете от баща му детето крещи за помощ .......

  • 74 745
  • 3 057
  •   1
Отговори
# 30
  • България
  • Мнения: 1 090
Ох, вие нямате и идея как е в "белите " страни Rolling Eyes. "Закрила на детето" е по- жестока от нацистите.
България нали се у4и от тях, бедна ви е фантазията , ако продължава да се "у4и" какво ни 4ака Confused ooooh!.
"Закрила на детето" и казвам "Затриване на детето".
За конкретния слу4ай не знам и нямам мнение засега.
В Норвегия годишно по този насилствен на4ин се вземат около 8000 деца , не от единия родител , ами от двамата ,без доказателства , само по подадени анонимни и не дотам анонимни сигнали и догадки...

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 5 631
И как да го вземат дяволите можеш да отвлечеш собствените си деца???

# 32
  • Мнения: X
Това е само мала част от историята на Тодор,Ники и Павел
http://www.verojaten-spam-dokladwajte-na-moderator/news/article/50689

копни го тук
извън БГ не се отваря
или поне тук при мен

# 33
  • Мнения: 1 313
сега видях,че и момчето вземат, дано да ми се е сторило...  Cry

# 34
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
aз отдавна не се бях чувствала така след репортаж на новини.
бащата как легна пред колата горкия...и децата пищят Confused
а оная дъртофела ако можех и аз щях да й фрасна няколко по муцуната. как може да се позволява такъв цирк пред децата

# 35
  • Мнения: 214
при копиране дава сигнал за спам, даже не мога да го изпиша тук,но сайтът е блиц.бг

# 36
  • Мнения: 17 546
Сърцето ми спря! Синът ми едва ме успокои! Как е възможно това ooooh! Cry Социални служби, дипломат от посолството гледат безучастно ужасът на тези деца! Този момент ще се запечата трайно в съзнанието им и ще окаже влияние в бъдещото им развитие и за цял живот. Тези хора са за убиване. Нямаме Държава! #Cussing out Господи, беше потресаващо! Като се заговори за Америка аз съм пас, но ако това се беше случило там, тази "майка" щеше да има ограничителна заповед да не се доближава на 1 километър от децата докато е жива! Кошмар!

# 37
  • Мнения: 214
сега видях,че и момчето вземат, дано да ми се е сторило...  Cry

Къде видя, аз съм в постоянна връзка с Асеновград, май няма такова нещо за сега.Журналистите са си тръгнали, само приятели на Тодор са около входа на жилището и чакат...

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 5 631
А дали има шанс да си ги върне?

# 39
  • Мнения: 1 313
сега видях,че и момчето вземат, дано да ми се е сторило...  Cry

Къде видя, аз съм в постоянна връзка с Асеновград, май няма такова нещо за сега.Журналистите са си тръгнали, само приятели на Тодор са около входа на жилището и чакат...
преди малко дадоха реклама на новините и така ми се стори, уф ... да чакат там, да не дават момчето на тъпата овца!! Най-смотаната държава сме ние, ще идва някаква си полякиня да дърпа на сила дечицата  Sad

# 40
  • Мнения: 214
А дали има шанс да си ги върне?
Юридически не знам, но и да има първо трябва да изпълни решението на съда и после да завежда ново дело, те се точат с години.Да ги задържи сега мисля че може да му помогне само обществото / ако още имаме такова/, ние, някоя неправителсвена организация, не знам.Или да се събуди съвестта на майката.Мислите ли къде сега е Ники, вчера като са я грабнали и напъхали в колата надали са взели дрехи,чорапки,гребен,четка за зъби.Къде ли е това дете сега,самотно и уплашено, заобиколено от непознати, без брат си,баща си.Не знам...

# 41
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
е, тая полякиня е все пак майката, но аз ако съм едва ли бих дърпала така собствените си деца.

# 42
  • Мнения: 397
Това за съжаление може да се случи само в нашата "мила" родина!
Този репортаж ме втрещи! И за какво бяха тези полицаи и "Закрила на детето".....!?
Реакциите на децата сами по себе си показват какво е тяхното желание и кой родител предпочитат....
А за майката и бабата/ако е тя - дето държеше момиченцето/ - оставам без коментар - та те щяха да наранят децата си в стремежа си да ги вкарат в колата....и "органите на реда" гледат безучастно..............
Тъпа държава!

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 5 631
Така за пореден път България тегли по една на българчетата. Трябва да пазим българите да го вземат мътните. Не да ги подаряваме на алкохолички и да осъждаме бащата, който ги гледа. Безумие е да отвлечеш собствените си деца. Те дори не са разведени. Какъв е въобще тоя казус с отвличането? Защо пак спят тия нашите?

# 44
  • Мнения: 1 732
Ужас! Още веднъж се убеждавам, че съм взела правилното решение за себе си и дъщеря ми и прекратих делото за установяване на бащинство и издръжка! Ако на мен ми се случи такова нещо, ще стрелям на месо...заклевам се  Cry

Общи условия

Активация на акаунт