Maйчината хипноза работи!

  • 9 539
  • 75
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 161
Става дума за този метод: http://www.biberonbg.com/info/maichina_hipnoza.htm

В нашия случай Мирена (жена ми) трябваше да отсъства от дома за един месец и аз и три годишният ни син Самуил да останем сами.

Преценихме, че ще е най-добре тя да тръгне към гарата, когато той заспи за да не го стресираме излишно, той е силно привързан и вече разбира всичко.

Но преди да тръгне, след като го приспа Мирена му каза с майчина хипноза, че отива на курс в друг град и няма да я има, да не плаче, защото тя ще се върне и че през това време тати ще прави всичко, което тя е правила.

Мина се седмица, той не плаче за нея, оправяме се двамата мъже с неща, които позволяваше само на нея, но най-удивителното беше, когато няколко пъти каза, че мама е на курс в града. А това го е чул само на сън!

Последна редакция: чт, 21 май 2009, 15:10 от Людмил

# 1
  • На бял кон в Pierrefonds
  • Мнения: 1 451
Аз така повтарям на моето дете като спи, че го обичам. Имам едно много усмихнато и спокойно бебе. Не бях чела за такава хипноза, но отвътре ми идва да правя точно така  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 1 354
Това е страхотно,поздравления! Мисля и аз да го прилагам за напред,би помогнало в много случаи.

# 3
  • Мнения: 7 201
Благодаря за споделеното,интересно ми беше.И поздравления за резултата!  bouquet

# 4
  • Мнения: 2 587
Определено ще го пробвам.

# 5
  • Мнения: 4 433
Интерсно Simple Smile

# 6
  • Мнения: 2 521
Благодаря  bouquetс интерес прочетох за този метод и определено ще го изпробвам.Макар че и аз всекидневно казвам на моето мишле колко го обичам Heart Eyes(каката вече има други интереси и спира да ме отразява Mr. Green)

# 7
  • Мнения: 1 161
Между другото, сега се сещам, че Мирена направи това преди раждането - първо, седмица по-рано Самуил беше обърнат седалищно. Тя му поговори, каза му, как да се обърне и той се обърна. А в деня на раждането му каза, че го чакаме с любов, да не се страхува, че го очаква един нов свят при мама и тати. Каза му да си прибере ръчичките към тялото като тръгне да излиза, да не се върти. И раждането беше много леко и безпроблемно.
Доктор-акушерите имат още много да учат... Те забравят, че не от машините и химикалите, а от малкото човече вътре зависи успеха на раждането...

Последна редакция: чт, 21 май 2009, 08:53 от Людмил

# 8
  • Мнения: 4 555
Между другото, сега се сещам, че Мирена направи това преди раждането - първо, седмица преди раждането Самуил беше обърнат седалищно. Тя му поговори, каза му, как да се обърне и той се обърна.
Много хубаво, че се е обърнал. Аз на моята дъщеря всеки ден в продължение на два месеца и повтарях да се обърне, но тя не пожела. Явно не съм била много убедителна.

# 9
  • Мнения: 9 814
Един път и аз да съм съгласна с Людмил! Wink
Доста преди да родя, даже преди да се замисля за дете, един мой познат психолог ми обясняваше, че детето е тясно свързано на психологическо ниво с майката около 6 месеца след раждането. Тогава и двете страни можели да оказват взаимно влияние чрез хипноза една на друга. Въпрос на научаване от страна на майката било да може и в по-късна възраст да продължи да общува така с детето си.

# 10
  • Мнения: 1 161
Между другото, сега се сещам, че Мирена направи това преди раждането - първо, седмица преди раждането Самуил беше обърнат седалищно. Тя му поговори, каза му, как да се обърне и той се обърна.
Много хубаво, че се е обърнал. Аз на моята дъщеря всеки ден в продължение на два месеца и повтарях да се обърне, но тя не пожела. Явно не съм била много убедителна.
Е, може и с малко гимнастика да му помогнеш.

Последна редакция: чт, 21 май 2009, 09:02 от Людмил

# 11
  • Мнения: 3 372
Къде мога да прочета повече информация? Вече няколко пъти прочитам тук- там, че действа, ще взема да опитам. Действа ли при ревливи бебета, които не искат да спят  Crazy

# 12
  • Мнения: 1 161
Къде мога да прочета повече информация? Вече няколко пъти прочитам тук- там, че действа, ще взема да опитам. Действа ли при ревливи бебета, които не искат да спят  Crazy
В началото на постинга съм дал линк. Действа и при ревливи и при пикливи  Grinning

# 13
  • Мнения: 1 161
Въпрос на научаване от страна на майката било да може и в по-късна възраст да продължи да общува така с детето си.
Всъщност, именно ЕБХ се явява естествено продължение на това общуване.

Последна редакция: чт, 21 май 2009, 09:19 от Людмил

# 14
  • Мнения: 3 372
Къде мога да прочета повече информация? Вече няколко пъти прочитам тук- там, че действа, ще взема да опитам. Действа ли при ревливи бебета, които не искат да спят  Crazy
В началото на постинга съм дал линк. Действа и при ревливи и при пикливи  Grinning
да, вече прочетох. мерси! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт