SportsDirect.com - 2!

  • 55 716
  • 686
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 4 147
Вчера пуснах поръчка до Англия. Ако се пуска натам трябва да си си потвърдил акаунта - т.е. да си изпратил документи за адреса си.
Какви документи се пращат,искат копие на лична карта ли?Или някъде се попълват документи?

Сканирана лична карта или шофьорска книжка, финансов документ - платена сметка, в която се вижда името и адреса ти. Или банково извлечение.

Последна редакция: вт, 11 авг 2009, 15:06 от Stryper

# 676
  • Мнения: 5
Благодаря desita1234 за точността при изпълнение на поръчката!Получих ето тези маратонки за малкия http://www.sportsdirect.com/Products/SD/PID-Kappa+Racing+Velcro- … ?ColCode=02300141, от ест кожа са.Поръчах р-рС7, който по таблицата в сайта трябваше да отг.на №24, но тези се оказаха по етикет С7- р-р  23,5 и са му малки.Заменям ги или ги продавам.При сестра му положението е същото на етикета пише С12, Р-Р30, а аз се надявах да е 31 http://www.sportsdirect.com/Products/SD/PID-Kappa+Racing+Velcro+ … ?ColCode=03321743.Явно номерацията на Капа е по-специфична.
Пишете ми на лични ако проявявате интерес.

# 677
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Stryper много благодаря.Значи е невъзможно да се използват фирмите които доставят от Англия като например Емпреса.
А горе долу може ли да ми кажете колко излиза доставката при общите поръчки че съм си харесала едни маратонки и няма смисъл сама да пусна.

# 678
  • София
  • Мнения: 4 147
Stryper много благодаря.Значи е невъзможно да се използват фирмите които доставят от Англия като например Емпреса.
А горе долу може ли да ми кажете колко излиза доставката при общите поръчки че съм си харесала едни маратонки и няма смисъл сама да пусна.

Напротив - може. Аз ползвам друга фирма. емпреса направиха твърде много грешки, а и поддържат 50% по-висока цена от конкурентите им. Само защото във форума все още не се знае за останалите фирми.
При последните общи поръчки транспорта излезна по 1 лира на всеки 10 поръчани. При другите момичета е подобно, но всяко си има условия.

Току що говорих с тях. Имах чувството, че гледат да ме разкарат - каза ми, че ще провери и ще ми пише в имейл. Попитах я и за вчерашната поръчка и ми отговори същото. Ще чакам 1 ден.

Последна редакция: вт, 11 авг 2009, 16:37 от Stryper

# 679
  • Мнения: 60
момичета ако има обща поръчка искам и аз да се включа с едни мъжки обувки Praynig

# 680
  • София
  • Мнения: 4 147
Направо съм отчаяна от тях. Не могат да намерят тракинг номера за по-голямата част от поръчката. А са изтеглили цялата сума. Пак звънях вечерта и ми казаха, че ще ми пратят имейл, когато го открият. Писах им имейл, че ако до 2 дена не ми пратят тракинг номера ще оспорвам транзакцията. Щом не могат да дадат номера, значи пакета не е пратен. И пак са го замотали някъде. Не искам да става както през април.

# 681
  • Мнения: 368
Аз пускам в петък който иска да ми пише на лс

# 682
  • София
  • Мнения: 4 147
Получих номер за проследяване и за 2-рия кашон. Трябваше да има още 1, но дано аз греша и всичко да е в тези 2-та. Пратили са и пратката ми до Англия. Този сайт е ужасен. Скоро няма да поръчвам от там. Даже си мислих дали не е по-добре да се правят малки поръчки директно до Англия. Ще се забавят повече, но няма да им нерви ако пратят 5 неща с шипинг 30 лири.

# 683
  • Мнения: X
Наистина много калпав сайт - аз пак се възмущавам как може вече неналични артикули да стоят като налични в сайта. И чак след като ги поръчаш и ти вземат пари за шипинг 30 лири, чак тогава се оказва, че някои неща ги няма. Безобразие просто.
По-добре човек да иде я някой хубав спортен магазин и да си купи 2 неща, но да си ги премери и да си ги плати, отколкото да плаща за нещо, което я получи, я не. Аз си получих пратката от тях - да ви кажа, не съм много очарована от качеството. Дори не съм съвсем убедена, че нещата са оригинални и нови като колекции. Вярно, цените са ниски, но пък с тая доставка съвсем не излиза толкова евтино, колкото изглежда. А  и цялата тази лотария "тука има-тука нема" и мен ме отказва като клиент на този сайт. Да не говорим, че половината неща не са ни по мярка и трябва да ги продавам. Днес се включих в една обща поръчка, защото вече бях обещала да го направя, но смятам това да ми последната комуникация с този сайт.

Последна редакция: ср, 12 авг 2009, 14:52 от Анонимен

# 684
  • Мнения: 193
Май се оказва, че специално от този сайт е по-добре да се ползат фирмите посредници. Имам предвид по-изгодно. Поне си плащаш само това, което пристигне и процента е само върху тази стойност, а не цял шипинг, който никак не е ... приличен, така да се каже.

# 685
  • pomorie
  • Мнения: 848
за момичетата които са при мен-пуснах поръчката мисля че писах на всички но все пак ако някой съм пропуснала(на jazzlady кутията е пълна)ще пиша когато получа номерата за проследяване.лек ден на всички

# 686
  • Мнения: 29
Хайде на новата темичка №3 ,дано е полезна  Wink
                                         

Общи условия

Активация на акаунт