Препоръчайте хотел по програма на НОИ!

  • 11 894
  • 10
  •   1
Отговори
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
Родителите ми искат да отидат!
Спряли са се на Вита Морес в Св.Влас!
Родителите ми са ходили в Спа Орфей преди време,но сега искат на друго място.
Моля,споделете мнения:)
Благодаря  bouquet

# 1
  • Мнения: 337
От приятелка, която се ползва редовно от тази услуга знам, че най-гобрите бази са във Вършец и Узана, габровско. Нямам координати, но предполагам лесно могат да се намерят. От Вършец съм гледала снимки и наистина е супер. Щом тя от Варна ходи
вече три пъти там...Ако те интересуват подробности мога да разпитам, пиши ми на лични.
 PS. Ако не се лъжа хотелът във Вършец е "Тинтява", а за Габрово мисля, че беше "Люляците"

Последна редакция: вт, 19 май 2009, 15:24 от olipoli

# 2
  • Мнения: 469
Ако искат да са на море, една моя позната работи в гранд хотел поморие и от нея знам че от месец-два приемат хора по програмите на НОИ. Мисля че се доплаща около 40 лв на вечер но не съм абсолютно убедена дали съм запомнила правилно, най-добре е да се пита. И този хотел има спа център.

# 3
  • Мнения: 239
А какво представляват тези програми на НОИ? Кой може да участва?

# 4
  • Мнения: 4 916
Ако искат да са на море, една моя позната работи в гранд хотел поморие и от нея знам че от месец-два приемат хора по програмите на НОИ. Мисля че се доплаща около 40 лв на вечер но не съм абсолютно убедена дали съм запомнила правилно, най-добре е да се пита. И този хотел има спа център.

Миналата година беше празен, сега явно са узрели за идеята да се пуснат по НОИ.

# 5
  • Мнения: 337
А какво представляват тези програми на НОИ? Кой може да участва?
В програмите по НОИ могат да участват осигурени, работещи хора, които имат хронични заболявания. Трябват медицински и бележка от работодател. Трябва да поровиш, за да намериш списък със заболяванията и базите, в които може да се почива. Доплаща се някаква сума, но е малка. Има доста добри бази, но резервациите се правят по-рано. Аз съм ходила веднъж, но вече не работя и не мога да се възползвам. Иначе дископатията ми си стои. Close

# 6
  • Мнения: 239
А за пенсионери може ли?

# 7
  • Мнения: 337
Преди 2 години ходих с майка ми, но тя си плати всичко на хотелски начала. Безплатно е само за работещи и осигурени. Друг е въпросът, че имаше доста възрасни хора, така че може би има накакви вратички, но аз не ги знам.

# 8
  • Мнения: 4 916
А за пенсионери може ли?

Програмата е само за работещи. Всички останали също могат да посещават базите, но на хотелски начала, т.е. не по програма "Профилактика и Рехабилитация".

# 9
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Това не е ли стария си хотел, който е преди военния-сега предполагам и военния едва ще се познае  newsm78Ако е така съм ходила в него/е, преди 15 годинки де/ и тогава бях с направление НОИ-само така си работеха и всичко беше повече от превъзходно.
 Дано най-после се осъзнаят настоящите собственици / че са се наредили по 10 акционерни дружества/ и да разберат, че парите не идват от 10 по-големи богаташи , а от нормалните хорица с дребни заплатки, но които искат да си дадат спестените пари до стоинка ! Grinning

# 10
  • Мнения: 469
Това не е ли стария си хотел, който е преди военния-сега предполагам и военния едва ще се познае  newsm78Ако е така съм ходила в него/е, преди 15 годинки де/ и тогава бях с направление НОИ-само така си работеха и всичко беше повече от превъзходно.
 Дано най-после се осъзнаят настоящите собственици / че са се наредили по 10 акционерни дружества/ и да разберат, че парите не идват от 10 по-големи богаташи , а от нормалните хорица с дребни заплатки, но които искат да си дадат спестените пари до стоинка ! Grinning

ммм ако става въпрос за поморие, хотелът е от миналата година, може би се бъркаш със базата на МНЗ преди военния санаториум. А във военния също работят по НОИ, макар че май скоро не са правили ремонт.

Общи условия

Активация на акаунт