Клуб на мързеливите ?

  • 6 312
  • 91
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 7 815
Това по същество е най-практикуваното хоби според мен, ама не мога да му намеря темата тука. Изрових сума ти страници и нищо не открих. Моля ако някой знае нещо да пусне тука един линк.

Пък ако няма такава тема да вземем па да отменим опит кой как мързелува ефективно, полезно и рационално.

 newsm62

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Аууу това е то...моят клуб Mr. Green

# 2
  • Мнения: 42
че кой не обича отвреме,навреме да си помързелува Laughing

# 3
  • Мнения: 25 447
Хоп, троп, цоп, запис и подпис!  Mr. Green
Ако от мързел се изкарваха пари, досега щях да съм най-богатата жена на света! Правя го ежедневно, но за сметка на това - качествено.  Mr. Green
Най-добре се мързелува, когато има много работа за вършене. Колкото повече е работата, толкова по-сладко е размотаването и отлагането и.  Laughing

# 4
  • Мнения: 461
Ооох мързел, ох баня, ох  кеф!
Някой си бил казал, че "Трудът облагородява човека, мързелът - го ощастливява".

В мързеливата мараня обаче, взе да ми се натрапва един досаден,  но съществен въпрос.
Защо едно време е имало мъдреци, а сега няма точно такава професия?  Crazy
За пред хората и аз да правя нещо си, де ...  Embarassed

Някак си ми е съвестно, че наоколо, всички щъкат насам-натам, въртят "бизнеси", влачат си децата по разни, доставящи им наслади мероприятия и накрая се оплакват наляво и надясно, че видиш ли нещастието ги е "смазало". М?
Та, това взе да ми се натрапва в последно време и да ми смущава мързеливието ...  Sick





 

# 5
  • София
  • Мнения: 7 815
...
Най-добре се мързелува, когато има много работа за вършене. Колкото повече е работата, толкова по-сладко е размотаването и отлагането и.  Laughing

Права си. Аз кога имам най-много работа съм съгласен да правя всичко друго ама не да си върша задълженията.  Laughing

# 6
  • Мнения: 25 447
Но пък за сметка на това, действам на принципа - като има работа, да я свършим бързо, за да остане повече време за почивка. Демек - мързел.
Най-мразя някой да се мотае и да се преструва, че работи. Или ще се върши работа, или няма - какви са тези симулации, ама-ха!  Crossing Arms
Мързелува се преди да се захванеш с работата, по време на самата работа - не!  Naughty

# 7
  • Мнения: 1 006
Подавам официална молба за членство!
Мързела ми е основно състояние, и когато работя, работя с идеята, че после ще мързелувам, това ми е стимула, това ми е мотиватора, двигателя ми.............

Мразя обаче мързеливците......

И май не само аз мога да стоя в безвремие и да се зареждам блеейки в пространството.....

# 8
  • Мнения: 2 907
А аз си искам титлата " златен член".

Мързелувам по всяко време, във всички пози, с всякакви питиета.

# 9
  • Мнения: 25 447

Мързелувам по всяко време, във всички пози, с всякакви питиета.

Аааа, не съм съгласна! Това с питиетата не е мързелуване, социални контакти му викат.  Mr. Green
Мързелуването е занятие самотно. Особено удоволствие носи, когато всички около теб се изпотрепват от работа, а ти си свършил вече своята и се отдаваш на заслужен мързел!  Party

# 10
  • Мнения: 3 550
Дядо Хаджия, много ти отива аватарът на хобито!  Grinning

# 11
  • София
  • Мнения: 7 815
Ето така готвим ние мързеливите !  smile3521

# 12
  • София
  • Мнения: 17 591
Хоп, троп, цоп, запис и подпис!  Mr. Green
Ако от мързел се изкарваха пари, досега щях да съм най-богатата жена на света! Правя го ежедневно, но за сметка на това - качествено.  Mr. Green
Най-добре се мързелува, когато има много работа за вършене. Колкото повече е работата, толкова по-сладко е размотаването и отлагането и.  Laughing

По този въпрос може да се поспори - аз все пак смятам, че ще взема златния медал!  Joy

# 13
  • София
  • Мнения: 7 815
...
По този въпрос може да се поспори - аз все пак смятам, че ще взема златния медал!  Joy
Май към конкурс за мис и мистър Мързел вървят нещата.

# 14
  • Мнения: 25 447
Не знам за Мързел, дядо Хаджи, ама ако има конкурс за Мистър Приказка, ти си човекът!  Laughing  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт