ООД "112 Арабски петролни кладенеца" с БГ участие

  • 22 983
  • 289
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 800
не искам филипинка, нито марсианка, нито никой чужд човек в къщата си  Embarassed  
Обичам самичка да си чистя, готвя, гладя, пера и т.н. /нали Теди  Laughing / .   Не искам друг да ми пипа и рови из къщата.   Децата си пък в никакъв случай не бих поверила на някой друг освен собствената ми майка  Embarassed  Ами, задръстена съм и това си е  Mr. Green

# 256
  • Мнения: 3 215
Абе Кате да ти кажа в един момент възгледите ти могат и да претърпят лека промяна. Ако в един момент трябва да избираш пред това дали да прекараш времето си с децата и мъжа си или да бръмчиш с метлата и парцала примерно... Всякакви житейски ситуации има, знаеш..

# 257
  • Мнения: 800
Олд, аз съм пъргавелка  Laughing  Embarassed но дори и да не бях- тц, не искам чужди жени в  къщата си  Mr. Green

# 258
  • София
  • Мнения: 18 116
Цитат
Наде, това да не е дъщеря ти?  Аз като от Марс паднала, мислех, че Надя има само 2 деца, че Марси има само Линда, и че Спорти няма деца...още 2-3 години във форума и може да вляза в час...

Голям си образ...  Heart Eyes
Шехи,мисля, че Монсун се подведе от моите писания за частни уроци по математика на бъдещото ти поколение Peace Т.е вината е в моя телевизор Mr. Green Иначе, да, помислих, че утре ще бачкаш, ама пак явно не познах.. hahaha
Шилан, чистофайнице Mr. Green, не съм се съмнявала в твоята позиция по въпроса.. WinkАма за мързеливи като мен bowuu, поддържането на къщата от друг би било улеснение. Peace
Иначе по повод попиването на  безкултурие от филипинките, аз мисля досущ като Шехи. Децата като цяло се държат с гледачката по начин, аналогичен на този на родителите.. Peace В първи клас, в паралелката на щерка ми имаше момиче, гледано от жена- културна, бивша учителка по литература..Въпреки това детето не попиваше хубавото от нея, а простотията на родителското си тяло..Та един ден въпросната дама направи забележка на детето.Каза му да не влиза в голямата кал, че после като се прибере у дома, ще разнесе всичко из целия апартамент.А било грехота, като се има предвид, че домашната прислужница/жена, различна от гледачката/ сутринта основно е мила..Какъв само беше отговорът на пиклата.. ooooh!
- Ми много важно,че тя е мила сутринта и  че аз  ще изцапам с кал!Тя пак ще измие,каква й е работата, нали затова й се плаща! #Crazy
Айде от раз познайте, чие поведение и начин на говорене копираше дребната!


# 259
Брей най-накрая днес успях да се включа. много имаше за четене. И ние утре не работим, слава богу.След толкова почивни дни и два работни са ми много. Поздрави на всички , дано успея до края на деня да се разпиша пак.


Цветята са за всички вас с обич!

# 260
  • Мнения: 3 215
Много обичам рози!Мерси, Любава!  bouquet
НСЕ, Рейн я подведох и аз самата с моите напътствия за укротяване на опърничавия  ooooh! А иначе може и да работя утре  Mr. Green По принцип съм казала Да, че нали дълго време ме нямаше и ми стана съвестно (пък и искам мъни)  Blush Но като се появи шефа ще дабъл-чекна  Laughing
Елип, стига само при комшулука, пиши и тук!  Crossing Arms ЗнаЙш каква хубава карта си купих на Кайро ммм..Да видим кога пак ще я пусна в употреба  newsm78
Кате, и аз съм като теб, но пък съм работила и от другата страна, затова имам различни гледни точки. Все си мисля, че аз най-хубаво мога да си изчистя. Освен това друго си е да направиш един хубав фасон на мъжо и да го накараш да се чувства виновен, че ти си се изпотрепала  Twisted Evil Обаче вчера той е изчистил след гостите и ела да видиш как добре ми стана. А и за него имаше терапевтичен ефект - изглеждаше изтощен и каза, че разбирал какво ми е.  Twisted Evil

# 261
# 262
  • Мнения: 800
. Освен това друго си е да направиш един хубав фасон на мъжо и да го накараш да се чувства виновен, че ти си се изпотрепала  Twisted Evil

това е 90% от удоволствието на дребнавата ми душица  Mr. Green  Фасоните и натякването са най-съществената част от работата, иначе кой ще забележи чистотата   Twisted Evil   

Но не мога да си кривя душата- има времена, когато много ми помага. Сега пак сме без пералня и вече няколко пъти като се прибирам от работа заварвам, че е изпрал. Е с простирането не го бива, та препросирам след него  Embarassed  Обаче има и моменти, когато нищичко не ми помага  Naughty


Деси, в този ред на мисли за простора, кажи как е в Сирия? Ще ми се смеете, че съм маниачка, ама в малък град всичко се гледа, държа на хубаво прострените дрехи, а не някаква си нахвърляна купчина  Embarassed
Скъсвали сме се от смях с мама- една позната, след като изпрати мъжа си на работа, децата на училище  и хваща любовника си да  мие прозорци и тупа килими  Laughing  егати хитрото  Mr. Green

# 263
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 942
Момичета, аз пиша във вашия форум с много,много притеснения. Всъщност се реших като прочетох постингите на никито71. Защото моята история е по-нещастна,поне за мен. Ситуацията е подобна, с тази разлика, че моята любов е към арабин, живеещ в България и женен за българка. Аз също съм семейна с деца,достатъчно големи вече.Той също ме обича и тази любов е без друг грях, в смисъл че нямаме сексуални отнощения, все още.Но го искаме. Познаваме се от доста време и се обичаме от началото още.Но се случи така,че се разделихме и наскоро се видяхме пак. И се оказа че любовта не е огаснала.Виждаме се само няколко пъти месечно,за малко и то така ,че да не ни видят познати Повярвайте ми, взаимната любов не винаги е щастлива. Ние и двамата имаме задължения към семействата си и не искаме да нараняваме никой, ако е възможно. Дори и с цената на лъжа, дори да сме нещастни,когато сме разделени.Това е накратко. Повярвайте ми, преди да ви пиша съм разглеждала темите ви много внимателно и съм сигурна,че не засягам никоя от вас с любовта си към мъж, който не е мой съпруг. Е ,чакам да ме затрупате с камъни-заслужавам си го, знам.

# 264
  • Мнения: 206
alvera аз няма да съм от тези с камъните. Всичко е въпрос на гледна точка и кой от коя страна се вижда. Разбира се, хубаво е всеки да е щастлив с човека, когото обича и да се бори за тази любов. Децата не могат да задържат двама души в един дом, ако няма любов или уважение.
Иначе те приемам с  Hug, а за другото... ако днес държиш в ръката си камък, утре може да си в ситуация, когато друг да държи камък срещу теб....
Или както се казва в Библията не съди за да не бъдеш съден. В исляма как е незнам. Тук обаче ще вметна плюса на исляма и на многоженството Simple Smile Нямаше да имаше тези кахъри в една ислямска държава.
Липсват ми мъдрите приказки на чичо Али от Клонинга....  Peace
Шехи, така накарай се на Елип. Незнам що има две арабски теми. Сигурно и оттатък е хубаво ама нямам време да чета на две места Sad съжалете и другите Sad
Кате Мароки   chef

# 265
  • Мнения: 5
الله موجود   
има момичета  аля получи решението от съда днес званнах в офиса и като ми казаха има решение да и той печели вече ще  е бг гражданин щях да припадна от радост така се развиках в автобуса че всички мен гледаха   барзо в магазина купувам шампанско и в къщи той незнае Mr. Green викам бягай че ми е лошо ще  си налея вода и си лягам той си кротува как ти е лошо бе кво стана кат ме зарна от кухнята с 2 чаши в ръка и бутилка шампанско   ме расконсперира  Mr. Green със сълзи сме плакали и аз и той newsm44 newsm44 newsm44 многооооооо съм щастлива момичета много

# 266
  • Мнения: 206
alaa mabruk девойко
Айде слагам масата, че сигурно от вълнения няма да са сетиш Simple Smile

Момчето в другата одая Simple Smile

# 267
Алаа, поздравления и за теб и за Аля. Дано сте много щастливи, както днес.  bouquet
Алжера, аз няма да те упреквам, може би щях да съм в същата ситуация, но слава богу, вече мога да каже, че всъщност имах късмет. Така че от мен - добре дошла. Ти сама си решаваш. Е това е последно включване за днес. Щастлива вечер и лека нощ.

Извинявай , Алвера, сбърках ти името-беше печатна грешка

# 268
  • Мнения: 5




да ви е сладко момичета  Hug Hug Hug


бързичко папкайти че да не дойдат с метлите...... Hug

# 269
  • Мнения: 427
             Алаа-поздравления и от мен душко smile3525Дано нещата при вас с Аля продължават да вървят само в хубава посока.  bouquet                Alvera- Hug  bouquet     Lubava-благодаря за розите  bouquet                        Днес четенето ми тук беше много на бързо-гледам че се развива темата за дом.помощници.Да ви кажа че на мен ми се беше наложило езвестно време да ползвам услугите им.Не знам как е в другите страни,или в по-големите градове,но тук в Русе не стават повечето.Искат да вземат добри пари,но без да вършат много.На мен ми се беше наложило да ползвам 3-4 наведнъж/бяха на смени/.Неискам да ви казвам тези жени на дърти години какви интриги,скандали и мръсотии въртяха помежду си,забравяйки защо са в домът ми. #Cussing outВсе едно гледах аз допълнително деца.Надявам се повече никога да нямам нужда от подобни услуги. Naughty  Момичета-тъй като вече долу-горе съм в час с компа,искам да ви поздравя с една моя любима песен.Дано успея,и да ви хареса.  bouquet   Joy           http://www.douniaclip.com/Video-amr-diab/teadar-tetkalem-medley-860.php                   

Общи условия

Активация на акаунт