ООД "112 Арабски петролни кладенеца" с БГ участие

  • 22 983
  • 289
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 3 804
дърпам се бе Деси, страх ме е да не ме поканят на сватба  Mr. Green   егати ужаса

споко Кате-аз ходя само на сватби на най близките роднини-те обаче се изпожениха   bowuu,така че -няма опасност-ако искаш уговори се с нсе и магдето и идвайте  Hug

някой знае ли какво става с  магда и сабина  newsm78 newsm78 newsm78

Блясък бързо оздравяване на детето  Praynig Praynig Praynig

# 196
  • Мнения: 0
Ето ме и мен... Stop
Деси,не съм се засичала с Анди,но ако се появи ще й дам паролата,ако пък не,направо тук,както си е по правилата.
Чета ви всеки ден,да не си помислите нещо....нооо аз съм от кучните тези седмици и предпочитам да си мълча...Simple Smile
За косата,аз имам проблеми с моята коса,вече какво ли не пробвах,но ми е много тънка и след много боядисвания не е от най-здравите,та да ви кажа честно и аз не съм доволна от някой определен шампоан,май с бабините маски си е най-добре...
Марси,за поколоението съм съгласна,ама май не е само това,аз съм жив пример и за тези от 80те.... JoyАма ще се научим и ние на работа...някой ден...ужас...Simple Smile
Дезърт Принцес   bouquet
Понеже не се появих вчера,на патерица честит празник на всички празнуващи...
Олди  Hug
На всички... newsm51 newsm51

# 197
  • Мнения: 689
Здравейте "египтянки".Много ще се равдам ако споделите какъв е живота там и как се чувствате в страна различна от нашта по начин на живот.

По-назад има разказчета,потърси.
За мен не е много по-различно.
Ако не си в село по течението на Нил може и да е,не знам.Защо питаш,и теб ли те замая някой мургав момък  Crazy

Шилан-вас къдравите не ви разбирам:решите,скубете и все ви е гъста  Mr. Green
Прави сунната на Пророка САУС:преди душ:маслиново олио в корените.

Олди-болди-щом мина скенера на летището-значи си добре и да не те мисля Party

снимките от Кувейт са страхотни!Какви къщи имат хората,какви семейства,машаАлла!

Дезърт-Алейкум Салам!

# 198
  • Мнения: 800
Лили, какво ще рече маслиново олио, зехтин ли е ?   Embarassed 

# 199
  • Мнения: 3 804
Лили, какво ще рече маслиново олио, зехтин ли е ?   Embarassed 

Катенце-позна  bowuu

# 200
  • Мнения: 24
Здравейте арабски девойчета.Аз отскоро открих форума но много ми харесва и чета с интерес. Аз не съм омъжена за арабин но се запознах(задочно) с един от една година си пишем но само толкова. Надявам се скоро той де дойде или аз да отида (което е трудно) защото положението ми е малко сложно.  Simple Smile Иначе си се обичаме много.

# 201
  • Мнения: 689
Здравейте арабски девойчета.Аз отскоро открих форума но много ми харесва и чета с интерес. Аз не съм омъжена за арабин но се запознах(задочно) с един от една година си пишем но само толкова. Надявам се скоро той де дойде или аз да отида (което е трудно) защото положението ми е малко сложно.  Simple Smile Иначе си се обичаме много.


Кое му е сложното,освен финансите  Simple SmileИма доста момичета с връзки като твоята-някои вече ходиха,други се омъжиха,трети люшкат бебета  Party
За теб мисля,че е по-лесно да идеш: с тур.агенция.
Нещо друго интересува ли те,ние тука всичко знаем  Sunglasses

Шило-зехтин бе,тоя дето готвиш с него,не онзи от аптеката Naughty

# 202
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
лили, ами мъж в бг, 2 деца, някоя сладурска роднина с роман в ръка-вие си знаете кой- как ти се виждат като усложнение? тя  любовта не ходи само по ерген4ета и свободни булки!и това сме видели, ники, не можеш ни уплаши с гадости и усложнения, те са  ни като харисата в живота!та добре дошла при арабелките!   bouquet
кате мерси за икаров ,ама в тунис не го пращат! хи4 не си знаят интереса! много мазила и масла има, само да си надско4а омразата към омазнени коси и съм ок ! Mr. Green :sick:4е аз я мия всеки ден! дано си ми седи на скалпа до гроб поне в този вид Praynig!
за зехтина мога да кажа ,4е го имат за уникум цяр, вземайте го и външно и вътрешно за вси4ко! то дъртите баби тука за какво нямат целулит я!папкат  сутрин с хлебеца и маслинката, малко фул и са отма на сладките приказки за разтуха на стомах4ето!  Joy

# 203
  • Egypt
  • Мнения: 132
nikito71 , значи египтянин ти е завъртял главата?
 

# 204
  • Мнения: 3 215
Брей голямо четена падна днес, но наваксах   Crazy Добре, че нямаше много работа, нито шеф наоколо (през повечето време), та успях да се концентрирам  Mr. Green

Марси, мила, честит рожден ден! (закъснението е по обективни причини) Да си все така мъдра и забавна! Много здраве и обич край теб!  bouquet
Който е имал повод да празнува вчера - да е жив и здрав и той!  bouquet

Отзад - напред я подкарвам:
Кате, зехтинът е хубаво нещо, но ако позлваш, внимавай какъв ще е .Аз веднъж с целия си акъл и дългата си коса се омазах качастевено. Е не знам какъв беше зехтинът, обаче не можах да се измия с дни - адска гадост, косата мазнее, миеш, триеш, няма подобрение. Станах за срамотите  ooooh! Иначе, когато аз бях с къдрава коса, я решех само докато се къпя и то с много едър гребен (като тези, с които вчесват конете  Laughing). То твоето е естествена къдрота, но пробвай  Peace Професионални шампоани има и по 15-16 лева. Скъпи са, но са много добри и икономични. Аз съм ползвала на Лореал и на Велла и съм доволна.
Лиле, може да сме old-и, но не сме bold-и  Naughty Не съм летяла, в съседска страна бях, та не съм минавала през скенери. Настинката ми почти премина, упорито вирусище се оказа. Освиних се обаче, та от днес съм на лек режим - засега на едни солети и една разтворима таблетка за подсилване на имунната система  Whistling
Рейн, напредваш с испанския гледам. Само така!  Peace В тази връзка: No me gusta madrugar  Naughty
НСЕ, камък ми падна от сърцето - един ден ти ще обясняваш математиката на децата ми  Hug
КатеМ, хилих се с глас на картинното ти описание на гостито. Лека полека с твърда ръка ще го научите да се социализира качествено конника. Сигурна съм, че атмосферата е много приятелска. Била съм в подобни ситуации и знам, че се създават много хубави отношения. Дано по-малко да го "отнасяш"   bouquet
Хари, купи ли от моите картички?  Money
Ягодке, горе главата!! Нали знаеш - не може да не може! Hug
Елидивка, и вие ли с настинки се борите? Дано сте се оправили вече! Praynig
Близнаците, пазете се от болести и вие! Макар, че някои неща е по-добре да се изкарат на по-невръстна възраст - аз карах шарките на 10-12 години и щях да пукна  Crazy
Русенки, хубава среща сте си спретнали чувам. Браво на вас и дано да заразите и другите градове! Peace
Нафасима, добре завърнала се!  bouquet
Другарче, стискам палци за унищожаването на кистата! Praynig
Дезърт, Дина767, Латея  Hug  Hug
На всички нови попълнения - добре дошли!  bouquet
На сменилите никовете си - честито, но гледайте да не ви става навик, че голяма обърквация предизвиквате  Laughing Не всички разполагаме с много време  Naughty
Мързел, онзи с баклавата и пищова много екзотично изглежда  hahaha
Дядо Хаджия, добре дошъл и ти! Много си сладкодумен  Peace По хаджийство си приличаме - аз лично не съм стигнала дотам, че все из арабските земи ходя, но фамилията ми е такава - няколко поколения назад всички са хаджии, имам една прабаба: Хаджи Шина Хаджипетрова Хаджи ....иева по прякор Хайдутката - и тя е ходила, и баща и, и мъжът и. (А хайдутскот съм го наследила от нея  Twisted Evil) Като ти гледам аватара и набори може да излезем  Mr. Green

Много интересни теми сте засегнали пак. Не мога по всички да се произнеса, но за кръвосмешението ще кажа, че в Мексико сред маите е много разпространено и съм видяла големи ужасии, да пази Господ!Пу-пу Praynig

Новите египетски булки - реални и виртуални - специален привет и на вас!  bouquet

# 205
  • Мнения: 206
Здравейте и добър вечер   bouquet
Да споделя моите новини: лошата е, че проверката на електромера ми показва, че е ок и 500 лева са си 500 лева и трябва да се платят... (така е като си мечтая за Кувейт и за 40+ горещини)  #2gunfire
Хубавата новина е свързана с първата изложба на Елена, дано има още много и с повече снимки от топлите страни. Засега почерпката ще е само оттам Simple Smile




Ники добре дошла тук. На всеки любовта е различна, понякога щастлива, понякога не, понякога търсена, понякога не, понякога споделена, понякога не... Ахлан уасахлан каткуути и се чувствай у дома си....
Хайде нюзрума, какво ново вехто?

# 206
  • Мнения: 24
Благодаря ви много сте мили. Наистина се чувствам по-добре след като седна и прочета какво сте писали.Защото е много трудно от разстояние. А и при положение че не си свободен. Но такъв е живота. Понякога ти поднася изненади. Не знам как се качват картинки и снимки но си представете една хубаво подредена маса пълна със мнооого сладки, сокове ,плодове и каквото душа поиска.

# 207
  • Мнения: 206
Ники имахме подобна история при нас и пак свързана с Египет. Плами незнам дали ни четеш, как си, как е живота край тебе? Отдавна не си писала, но не смее те забравили и се надявам скоро да намериш начин да бъдеш с твоя любим завинаги. Виж има и други като тебе... Дано се решиш пак да ни пишеш... Липсваш...

arabskibliasak, asefa, libra, Me4o PUch, nikito71   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Емел какво стана с тебе. Надявам се да не е секнал интереса ти към Катар Simple Smile

# 208
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
олди, мерсалик (което на туниски ще ре4е благодарско от все сърце!)!
 Peace
на моя ремонт временно му се види края, докато ме нападнат бояджиите,4е тé тогава е вадене на покъщнина и то на  марсиния гръб!аз се яхвам на  стирката и подкарвам сега,докато е светло каквото мога да  обриша след майсторите, 4е утре ще има отбой от тях! ама бой по мене с парцал и стъргалка на боя и цимент!и "отк" на главата как да пускам 4ешмата,ще се у4им , 4е ние по бг сме с те4ащи извори! Mr. Greenлека  от мене дружина, освен,ако не запо4нете някоя супер интересна тема!
а една от мене: кажете ми как е законът за носенето на оръжия в арабските ви страни? в моята е забранено! ама си носят нелегално ножлета, 4е като ги напити бик на 4ервено и се емнат да го ползват! ина4е така си правят и отмъщенията или грабежите на дребно!ама и лошо може да стане ,ако не знаят добре анатомията на 4овека! Sickима слу4аи и то нерядко!

# 209
  • Мнения: 3 804
спорти този с баклавата е един от най-добрите майстори,рода му от поколения се занимава с това-знам защото даваха филм за него.Децата му след училище отиват в цехчето да помагат и да  учат занаята.

Свинският грип вече е в региона-съобщиха за открити случаи в Израел.

асфорженне днес даваха репортаж за руска художничка омъжена в Оман-та се сетих за теб.

Последна редакция: чт, 07 май 2009, 20:46 от мързел

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт