АГ клиника Селена гр. Пловдив- 7!

  • 86 368
  • 736
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 122

Последна редакция: ср, 22 апр 2009, 09:19 от mini_79

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Духи,няма сарказъм в думите ми.Незнам защо така си си помислила?

В чужбина знам,че е доста по-добре затова казах,че може би ти се иска повече.

# 2
  • Мнения: 9 063
Хайде да не разваляме темата със спорове за кърменето, моля ви Hug
Все пак, ако погледнем от друга гледна точка - като се има предвид, че в много болници не се толерира кърменето и бебетата се тъпкат веднага с АМ, това в Селена си е похвално.

# 3
  • до Пловдив
  • Мнения: 278
Едно бързо записче в новата темичка.
Браво на mini_79    bouquet

# 4
  • Мнения: 519
Браво на mini_79 за новата темичка! Hug
Записвам се и аз! Wink

# 5
  • Мнения: 39
petia75 имам определена дата и ние сме готови с покупките а страха си ме наляга с наближаването по скоро дали бебо е ще е добре.но мисля че е нормално да споделят другите мами .с какви чувства отидохте да раждате особено мамите с вторите деца.като знаете и сте минали по този път веднъж.

# 6
  • Мнения: 9 063
Разбира се, че е нормално да се чувстваш така Hug
Аз пък от суеверие още не съм почнала с покупките и постоянно ми е в главата дали бебо ще е добре, дали раждането ще мине както трябва и т.н. Това са си нормални неща, но трябва да сме максимално положително настроени, защто тези страхове не помагат хич Grinning

# 7
  • Plovdiv
  • Мнения: 42
Аз също ще раждам планово секцио при д-р Топалова. Определихме дата 11.05.09г. Трябва да съм там сутринта.
Д-р Топалова само ми пусна изследвания и ми каза да отида на консултация с анестезиолог 10-12 дни преди датата.
По отношение на страха - изобщо не ме е страх. Може би защото ще преживея секцио за втори път. Първия път беше без никакви проблеми в Окръжна болница. Сега се надявам пак всичко да мине без проблем.
Пожелавам на всички бъдещи майки леко и безпроблемно раждане, и не се притеснявайте. Мислете само позитивно.

# 8
  • Мнения: 75
момичета! Не се карайте!  Hug
Бебето много правилно захапа зърно,и според мен (все пак каката кърмих 9 месеца), и според педиатърка, с това нямах ме никакъв проблем! Просто, мисля, че съвсем нормално да разрани нежна и чуствителна кожа, ако я третират по 7 пъти на ден минимум по 20 минути! Както да е, оправих се, и вече се кърмим на "екс" за 5 минути на гърда! Wink
 
Цвети77, в предишната тема ти ли пита за детски педиатър в поликлиника на Понеделник пазара?
Ние сме при доктор Катя Илиева. Мното съм доволна от нея!  Peace

# 9
  • Мнения: 1 102
жужагад , и аз бях много притеснена втория път. Първия беше станало по спешност, изтекоха ми водите и се озовахме в болницата, но този път имах си дата и кротко си чаках като курбан да ми дойде времето да ме колят... Laughing сутринта отидохме рано рано в 7,00ч. и в 08,38ч се роди малката ми дъщеричка.
Всичко се забравя, не се притеснявай, всичко ше е наред.  Hug

# 10
  • Мнения: 28
Хайде и аз да се запиша за темата! Grinning

Относно кърменето, наистина се обръща голямо внимание, как точно да държиш бебето, за да ти е удобно на теб, а и на него. Мога да споделя, че с първото ми дете никой не ми показваше как да кърмя и как да държа детето, и за това и много малко време го кърмих.

Успех на всички бъдещи Майчета и леко раждане!  bouquet

# 11
  • Мнения: 15
ЖУЖА,знам че не трябва да се притеснявам ама нали ми е за първи път...все още не съм решила твърдо за упойката-незнам каква да си избера.педиатърка трябва да си избера.аз нали от 2.05.влизам в 9 месец,та трябва и тая работа да я свърша.ти избра ли си вече педиатър? Simple Smile

# 12
  • Мнения: 39
благодаря на всички мами които вдъхвате кураж .

# 13
  • Мнения: 47
Да се запиша и аз в темата.
За операцията нямах никакво притеснение, имах пълно доверие на д-р Ставрев. Страха ми беше за бебка - дали си има всичко /10 пръстчета на ръчички, 10 пръстчета на крачета Grinning/, дали е здрава, как изглежда..... ей такива неща!

# 14
  • Мнения: 297
Хайде да не разваляме темата със спорове за кърменето, моля ви Hug
Все пак, ако погледнем от друга гледна точка - като се има предвид, че в много болници не се толерира кърменето и бебетата се тъпкат веднага с АМ, това в Селена си е похвално.
Напълно съм съгласна и благодарско за темата   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт