СЕДМОКЛАСНИЦИ - Огън, служба не остана!

  • 19 660
  • 387
  •   1
Отговори
# 375
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Знаток, къде отлетя? Кацна ли някъде вече?  Wink
А кога, къде и колко ще плащаме за изпитите?
И аз не съм срещала колко и по коя сметка. А дали трябва да плащаме  newsm78 .

# 376
  • София
  • Мнения: 339
Знаток, не всявай паника де. Кво ше праиш в това гнездо сега. Нали трябва да се попълва заявление, да се плаща, нещо (служебна бележка) от училище да се взема?! Брей, че си необуздана.

# 377
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Знаток, не всявай паника де. Кво ше праиш в това гнездо сега. Нали трябва да се попълва заявление, да се плаща, нещо (служебна бележка) от училище да се взема?! Брей, че си необуздана.

Що тя лети, остави я  hahaha

# 378
  • Мнения: 2 716
mymomgot средата е добра, обучават качествено. Успех!

 Joy сладурки сте вие  Hug Hug Hug

Рових в сайта на РИО и намерих нещата, които и ние тук си ги имаме. Дано някъде излязат тия работи.
Аз утре сутрин ще литна до едно от гнездата да попитам на място.

# 379
  • Мнения: 475
Знаток, много ти благодаря и аз така чувам, но не ми е достатъчно.

Като се има предвид, че се колебаем между НЕГ и НПМГ-
/тя рибата още в морето, но тигана е готов де/ ни е трудно да направим избора
А най- важното е да се подредят училищата правилно.
Колкото до гнездата, още нямаме работа там-
направо на 26.05, плащане , подаване на заявления и т.н. #2gunfire


Желая успех на всички, че то време не остана!!!!!!!!!!!!!

# 380
  • Мнения: 257
Сметката, по която трябва да се внесе таксата за изпитите се изнася в училищата гнезда и на страницата на РИО в интернет. Таксата може да се внесе с една бележка за всички изпити. Все още няма публикувана информация за таксите и т.н.транзитна сметка за внасяне на таксите.

# 381
  • София
  • Мнения: 339
Не се съмнявам, че ще бъдем надлежно информирани, нали! Че у нас се вихрят ремонти, майстори - хич не ми е тези дни до гнезденца.

# 382
  • София
  • Мнения: 1 355
Е, изпреварихте ме...

Така... Започна се вече... Д... да ни е яко и нерви, здрави нерви повечко да имаме.
Списъкът с гнездата е ясен. Сега трябва да чакаме да обявят сметката, по която ще трябва да се внесе таксата за изпитите. После ще му мислим за заявленията.
По отношение на НПМГ ми прави впечатление, че миналата година в паралелките с химия и физика (ако не се лъжа) се е влизало с много ниски балове. Това определено не ми харесва. За едно уж реномирано училище бал от порядъка на 21-23 не говори никак добре.

# 383
  • Мнения: 475
Точно това и мен ме притеснява, затова се допитвам до вас

# 384
  • София
  • Мнения: 1 355
Да, ама в същото време паралелките с математика са с приличен бал (29-30). Разликата от десетина единици е смущаваща. Не знам дали само липсата на интерес от страна на кандидатстващите към химия и физика е причина за това.

# 385
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
mymomgot нали видя, че в сайта на НПМГ има график по дати какво, що, кога.


bodra кой иска да учи чиста химия и физика.  #Crazy

От нашето училище тази година се срещат желаещи за химия в НПМГ.  

Знаток, виж по телефона за справка или ти се лети  Joy .

# 386
# 387
  • Мнения: 257
Абе мами, вие ме разбивате и комплексирате едновременно. Страшно се напрягам - тези ваши деца вече са запълнили най-ценните учебни места в жадуваните училища. Боже, колко способни и амбициозни хлапета имало?!? Да са ви живи и здрава и само така! Аз лично си смених току-що картинката (моля да ви де представя), защото точно така изглеждам, когато се мъча да активирам тийнейджъра, а той винаги равностойно увеличава съпротивлението, така че аз не постигам никакъв напредък. Ще имам нужда от дълга лятна почивка Tired.

Общи условия

Активация на акаунт