Новата частна клиника във Ветрен (Бургас)

  • 130 243
  • 2 409
  •   1
Отговори
# 2 385
  • Мнения: 131
Честито Краси! Да ти е жива,здрава,усмихната и спокойна малката Калия! Бързо възстановяване ти желая и скоро с количките в морската градина!

# 2 386
  • Мнения: 863
  bouquet Честито, Krasidi!Невероятно красиво име си избрала за малката ти дъщеричка!Да ти е жива и здрава и много да радва и теб и цялото семейство! newsm51

# 2 387
  • Бургас
  • Мнения: 420
Ехааа, честито на Краси! Да е жива и здрава малката Калия Heart Eyes Бързо възстановяване на мама;-)  bouquet

# 2 388
  • Мнения: 188
Красиии, Честито !!! Да ти е жива и здрава дъщеричката , наистина красиво име сте и избрали. Дано има едно много безгрижно детство и да израсте красиво и умно детенце

Последна редакция: чт, 29 окт 2009, 11:55 от nedalinchi

# 2 389
  • Бургас
  • Мнения: 579
Краси успех, мила, стискам не само палци ами каквото имам за стискане.Нямам търпение вече да получим новини,но знам че всичко ще е наред.Ох,как ли ще спиш тази нощ  newsm78  Hug

Лусиа ей ме де съм,аз съм за 27.11.  но не се знае, защото смятам да раждам нормално, а кога ще тръгне бебка незнам.

Ужасно съжалявам за срещата Sad толкова ми се идваше, но не успях.
Гери (сайки),мисля си дали ще мога да те посетя в петък.Ако е удобно да се чуем или направо ми пиши на лични.  bouquet


С удоволствие заповядай, ще те чакам. Hug

# 2 390
  • Бургас
  • Мнения: 579
Благодаря ти за отговора, питах, защото на моя позната приятелка( малко стана ,,на баба Злата шурея", т.е. не е проверена информация) наблюдаващата й назначила дата, когато била на смяна и накрая платила за избор на екип, без да е посочвала това в заявлението, но най- вероятно не е вярно. Просто искам да бъда подготвена за финансовата страна, да не се озова в необрано лозе накрая.

Хм,знам ли?На първата от безплатните лекции там изрично беше зададен този въпрос, и отговора беше,че не,в такъв случай не се плаща.Но доста неща се промениха оттогава....Наистина,нека да кажат последно родилите със секцио.

Разбира се, че не сеплаща ако ще раждате секцио и вашият наблюдаващ лекар ви е определил дата. Няма смисъл!

# 2 391
  • Мнения: 95
честита розова мечта, краси

да ви е щастлива и здрава малката принцеса, много, много да ви радва  bouquet

На теб, миличка, бързо възтановяване и едно голямо Hug  love001

# 2 392
  • Мнения: 534
Честито  Краси  bouquet бързо възстановяване и много целуки на малката Калия

# 2 393
  • Бургас
  • Мнения: 258
Аз май скоро няма да разтоварвам тумбака Laughing поне 3 седмици мин. каза Добрева  Naughty а пък така ми се ражда вече нямам търпение да си видя синчето Heart Eyes
за към края на ноември имали други мамчета от темата ?

И аз се очертавам за 26-27.11.09 год. /секцио/, живот и здраве. На 04.11. съм на преглед и тогава ще определим датата  Wink

# 2 394
  • Мнения: 135
Лусия, прекрасно пожелание! Просълзих се, написано е толкова нежно  smile3518
Честито и от мен на мама Краси  baloni

# 2 395
  • Мнения: 39
Аз съм за 30 декември  Laughing  !!! Има ли мами за тогава newsm78??? И при кой лекар сте се орентирали да раждате?  Rolling Eyes

# 2 396
  • Пловдив
  • Мнения: 4 515
Я!Още една госпожица се излюпила вечеее - Краси, честита рожба, да ти е жива и здрава, много радост да ви носи.Бързо възстановяване на теб   bouquet

Момичета, темата е набъбнала доста, може би е добре да направим нова и да се местим там, да пооформим с препратки към сайта на болницата, актуални пакети и цени,имена на лекари и т.н. на първа страница..какво ще кажете?Ще бъде и доста по-удобно за всеки, който търси инфо ..

# 2 397
  • Мнения: 135
Момичета вижте на какво попаднах в сайта на БТВ "Бременна жена със съмнение за свински грип е с опасност за живота"  Weary
За съжаление момичето е от Бургас, дано нещата се разминат  newsm17

# 2 398
  • Мнения: 206
Момичета вижте на какво попаднах в сайта на БТВ "Бременна жена със съмнение за свински грип е с опасност за живота"  Weary
За съжаление момичето е от Бургас, дано нещата се разминат  newsm17

Горкото момиче, Господ да ги пази с бебчето да оздравеят. Praynig

# 2 399
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Уфф този грип,днес цял ден слушам за него....
Дано да се размине всичко и да са добре и майката и бебчето !!!  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт