SportsDirect.com - 1!

  • 83 736
  • 708
  •   1
Отговори
  • Мнения: 200
 

                       


Регистрация - Ако нямате  акаунт ще трябва да се регистрирате - отбележите с точка „I do not have an account“ и попълните имейл адреса си и „NEXT“. Ще бъдете насочени към страница в която се вписват данните и адреса Ви.

Доставката до България е £25.95
Пратките се доставят от DHL директно на адреса, който сте вписали .


Как се поръчва?
Избирате стоките които желаете и ги добавяте в кошницата ,имайте в предвид че има лимит от 10 бр. от даден артикул.
Натиснете PROCEED TO CHECKOUT за валидиране(плащане) на вашата поръчка.
Прегледаите адреса и кошницата за евентуални грешки .Тук може да използвате код за намаление или безплатна доставка - в полето Vouchers под всички артикули  и натиснете APPLY. Ако кода е приет ще бъде отбелязано веднага.Натискайки PROCEED TO PAYMENT,ще бъдете прехвърлени на страницата, в която трябва да отбележите вида на картата си  и ТОЧНИТЕ данни .
Натискате Рroceed за завършване на поръчката.
Ако кошницата Ви се е изпразнила сте пуснали поръчката успешно. Поръчката трябва да е отразена в Order History което се намира в My Account.
Ще получите потвърдителен имейл.
До 36 часа ще получава и имейла с който ви уведомяват че поръчката е изпарена и „тракинг“ номера с който се проследява пратката на страницата на DHL.
Доставкате отнема до 30 дни(обикновенно пристига за ок. седмица).Допълнителни такси не се дължат.Мито не се заплаща.

Проследяване на пратката - вписвате "тракинг"номера от имейла който са Ви изпратили.
Ако не ви излиза пратката ,може да пробвате от тук :От тази страница избирате European Road и Ви прехвърля към DHL Express Web Tracking Enquiry .Там в първото поле пействате кода от имейла и избирате Destination Country-Bulgaria.С бутона Submit Ви прехвърля към последната локация на пратката,а кликайки в/у кода-линк Ви дава цялото хистори Peace .Можете видите и от немския сайт на ДЧЛ

Кодове може да си набавите от тук , тук , тук

Таблици за размери :
Универсален калкулатор(за всички марки)за пресмятане на номер за МЪЖКИ ОБУВКИ , ДАМСКИ ОБУВКИ , МЪЖКИ ДРЕХИ , ДАМСКИ ДРЕХИ
Таблици : ОБУВКИ , ДЕТСКИ ОБУВКИ , РАЗЛИЧНИ МАРКИ ОБУВКИ , РАЗЛИЧНИ МАРКИ ОБУВКИ , АДИДАС - ДРЕХИ И ОБУВКИ ЧОРАПИ , ШАПКИ

Буквата "С" пред размера идва от "Children"/деца/ и указвава ,че е размер от 15 до 31 номер.


В сайта може да се плаща с VISA ,VISA Electron , Master Card   .С Maestro  не може да се плаща.
До сега има няколко случай с пращане само на някой артикули,с оправдание, че банката отказава плащане на другите артикули,на отказани цели поръчки,на разделяне на поръчката на 2 колета с 2тракинг номера !!!
Препоръчително е поръчката да е до 200 лири и 30 кг, иначе може да я откажат поради гореспоменатите причини.

Към първата тема

Информацията в този пост достига до Вас с огромната помощ на aleksova1!     bouquet

Последна редакция: ср, 08 апр 2009, 11:07 от Танчето

# 1
  • Мнения: 259
Хоп първа!!!!!!!! Много успешни поръчки на всички!!!!!!!111 Hug

# 2
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Танчето, можеш да добавиш и моя начин за проследяване, когато информацията в потвърдителния е-мейл не се обновява - влизам в немския сайт на ДЧЛ, където копирам номера на товарителницата (Ident Code) в поленцето вляво, оттам ми дава местонахождението на пратката в момента, а като кликнете върху кода-линк - целия път на пратката до момента. Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 4 129
И аз тук.  Танче, благодаря за темата - на теб и aleksova1!

Аз си чакам отговор какво са направили с поръчките ми. Искам и да изчакам събота, за да видя дали ще изскочи нов код за безплатна доставка, за да не се наложи да разпределям парите за 2 доставка на една поръчка.
Опитвам се да измисля вариант, в който всички да са доволни.

# 4
  • Мнения: 1 665
И аз тук,макар и да е тривиално!  Blush

# 5
  • Мнения: 6
На някой случвало ли се е да му блокират повече пари от колкото му е поръчката. Моята е за 143 лири а са ми блокирали 398 лева в сметката ми. Не знам какво става. Още повече ме не са ми вписали две чифта маратонки в имейла за изпращане. #Cussing out

# 6
  • Мнения: 131
хоп и аз тук,браво за темичката

# 7
  • Мнения: 49
Моята поръчка от 4-ти беше отказана цялата днес. Много ми е интересно защо толкова се забавиха  newsm78

# 8
  • София
  • Мнения: 4 129
При мен има блокирани повече пари. Но с тези поръчки вече не знам какво и колко. А в момента нямам време да седна и да смятам.
Мисля, че са блокирали отново това, което са изпратили.

# 9
  • Мнения: 64
На някой случвало ли се е да му блокират повече пари от колкото му е поръчката. Моята е за 143 лири а са ми блокирали 398 лева в сметката ми. Не знам какво става. Още повече ме не са ми вписали две чифта маратонки в имейла за изпращане. #Cussing out
При мен  блокираните пари си стоят а са си изтеглили други за наличните артикули.
Да знае някой  кога разблокирват парите.

# 10
  • Мнения: 131
аз си въведох кода отново за проследяване и ми излиза вече че е отпътувал днес ,да видим и мейл ще получа ли

# 11
  • Мнения: 502
ей ме и мен  Simple Smile в очакване на първата ми пратка

# 12
  • Мнения: 260
И аз ще чакам първата си самостоятелна поръчка.Днес са ми я изпратили
Само един бански са отказали,защото се е свършил

Последна редакция: вт, 07 апр 2009, 21:56 от lina06

# 13
  • Мнения: 834
Работи ли кода за безплатна доставка?

# 14
  • Мнения: 1 251
Айде и тук обичайните заподозрени в харченето на пари! Hug Аз пък още нямам номер на пратката, накрая ще свърши всичко и ще ми пратят да пия една студена вода! Confused

Общи условия

Активация на акаунт