Отговори
# 90
  • Мнения: 56
ДЕЛТИчКА чЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И ТУК МИЛА-ВСИчКО НАЙ ХУБАВО ТИ ЖЕЛАЯ ОТ СЪРЦЕ

НОВИНАТА ПРИ МЕН ДНЕС Е чЕ НАЙ НАКРАЯ ИМАМЕ ЗАВЕТНИЯ ДОКУМЕНТ -  И ЖИВОТ И ЗДРАВЕ АЗ ПАК НА ПЪТ ПОЕМАМ

Последна редакция: вт, 31 мар 2009, 17:01 от ceciflo

# 91
  • София
  • Мнения: 18 129
Честит Рожден Ден, Делтичка!Много здраве и щастие ти желая!


Последна редакция: вт, 31 мар 2009, 11:57 от not stubborn enough

# 92
  • Мнения: 0
ДЕЛТА,Честит Рожден Ден!!![color=black][/color]Пожелавам ти цялото щастие на земята да ти се стовари на главата...  bouquet  bouquet  bouquet
Добро утро на всички...
NOT STUBBORN ENOUGH,аз уча в НБУ,когато влязох специалноста беше сравнително нова и тепърва се развива и се обогатява...каквото мога да ти кажа,е че в София, ако си чувала за ИЧС,там се провеждат много курсове и със сигурност преподават арабски,дори някои от моите преподаватели,който са страхотни и много добри.Аз ще се свържа с моя преподавател и ще разпитам по-подробно и ще ти пиша пак,за да знам с точност или ако не там,то поне къде другаде.
Съншайн,поздравявам те и аз за отговора,защото знам какво е да чакаш и да се надяваш...много добра новина... Hug
Пожелавам ви вълшебен ден и до скоро...Simple Smile

# 93
  • Мнения: 4
 4ЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,Делта Hug.Пожелавам ти много щастие,успехи и здраве най-ве4е,защото имаме ли здраве имаме вси4ко  Party Time.

                                                                                 newsm59

 Whaasup??

# 94
  • Мнения: 4
 newsm12.моми4ета не знам колко от вас имат акаунт във facebook,но ако някой се интерсува има една група  която смятам 4е  трябва да се подкрепи  :ДА ЗАКРИЕМ ГРУПАТА "БУГАРИ 100% ТАТАРИ И ЦИГАНИ".Това е мое мнение пък всеки си преценява.а самата  група :"БУГАРИ 100% ТАТАРИ И ЦИГАНИ, е с доста обидни послания към българите.


 Weary

# 95
  • Мнения: 5
здравейте мили дами....незнам как да започна..........в живота ми влезе един мъж.арабин-ливан.изживяваме голяма любов тук в българия.аз от русе а той е в софия.но това не ни попречи да се срещнем и да решим да живеем заедно.а ето тук е вече проблема...естественно моите близки са много против много.за това решихме в софия.ок но......аз имам син на 7 години .забравих да спомена че сам разведена.детенце ходи  в русе на д.градина сега сме подготве .немога да го местя точно сега.септември да ще си го взема в софия да започне 1 клас при нас.родителите ми са много против вече нямам сили.......упрекват ме че искам да изоставя сина си.не е така и те го знаят но умишлено го правят за да ме боли повече......искам да съм и с приятеля ми и със сина ми.моля ви дайте съвет има и друго май ще има бебе!!!....не е много сигорно но..май  е станало...очаквм да чуя мнението ви моля.а и тия филми като.не  без дъщеря ми ! направо ме депресират толкова съм объркана.......

# 96
  • Мнения: 216
Здравей Галина на Али Heart Eyes,
аз съм ти ,така да се каже, колежка по любов Wink-и моя човек е от Ливан,някога много хора имаха против нас но сега тези хора се разделиха на две-или се радват за моето щастие или пък завиждат и се ядосват ,че нашата история е на светлинни години от "не без дъщеря ми" Laughing
мисля,че не без дъщеря ми е една почтиневъзможна сапунка,на която се връзват хора живели простичък животец и търсещи сензационни случки и истории за зли хора,които 
живеят само за да тормозят добрите герои-Ясно е,че в живота не е така-но има хора,които си вярват в приказки Laughing
Какъв съвет мога да ти дам-Щом обичаш твоя човек и той е готов да бъде с теб и да приеме твоето дете-другото ще се нареди,пък щом се съмняваш,че си и бременна-няма по-разумно решение Hug
Иначе те хората като им кажеш Ливан си мислят едни нещааа Crazy-а то съвсем различно ще се окаже(н положителния смисъл)-Пожелавам ти скоро да посетиш тове прекрасно кътче...  bouquet

# 97
  • Мнения: 465


Меги, добре завърнала се!   bouquet Показа се и ти една скрита арабелка.  Mr. Green Hug
Кате Ш., и аз съм с много тежко ПМС.  Sick Нерви, болки, повръщане...всички екстри. Ама до сега не съм намерила нищо ефикасно. Преди няколко дни се бях свила цял ден на кълбо, 3-4 но-шпа, никакъв ефект. На мен ми помага относително топла бутилка вода на корема. Сигурно става с грейка или елекртрическа възглавничка. Може да опиташ, дано ти помогне.   bouquet
Дуа, мерси за обяснението. Аз нали съм си любопитка, все питам.  Blush Тънка е границата между някой неща.. интересно е да се мисли за това. 
Галина, добре дошла!   bouquet Дано с нас ти хареса, а историята ти да има хубава развръзка!
Момичета, знаете ли нещо за Деси? Не е била във форума от 27., днес и погледнах профила да видя дали е влизала. Дали е наред всичко?
На мен нещо ми се обърка режима.  Tired Заспивам по никое време, после едвам ставам, следобед като се прибера спя и за нищо не остава време и все съм изморена.
Отивам да поуча и вечерям.  Party

Забравих нещо важно.  Blush Цеци, честито за документите  Hug  bouquet Много хубава новина, дано по-скоро сте заедно, в пълен комплект!  Grinning



Последна редакция: вт, 31 мар 2009, 20:52 от Golden Apple`

# 98
  • Мнения: 206
Здравейте момичета,
Много сте писали и много има за четене Simple Smile
На новите момичета добре дошли. Анди аз съм мама на Ели, били сте колежки, имаш много поздрави от нея. Беглец, беглец ама си се хванала... и най-важното щастлива Simple Smile
Нели, това не е ли жената на иранския шах или бъркам, кажи нещо повечко Simple Smile
Цеци обади се или ми драсни някой ред да се видим, да не тръгнеш без да сме се видели Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Либра как е любовта, как е работата. Пада ли ти се на кафето пътуване към Кайро? Simple Smile
Дина как е настроението, тази вечер турсих рецепти за домашно кисело мляко и сирене и си мислех за тебе. Не си ни радвала оченце с вкусотийки скоро Sad
Раф целувки на малкия Анто? Надявам се да не си ми обидена нещо, пращам ти съобщения, а не ми отговаряш Sad
Шехи как е по Банско? Държите ли още снега?
Марси как си, как е Линдичка?
Ама защо няма линк за чата в началото на темичката? Опитвах се да го намеря в скайпа, но не можах Sad Sad
Арабско Жасминче, как си, как са децата? Има ли дъжд в Оман тя дни?
Ама половината сте си сменили никовете, що така бе хубавелки Sad
galinaali поздрави от Русе Simple Smile


Delta Честит рожден ден и от мене
И едно малко подаръче

# 99
  • В древна страна на край света!!!
  • Мнения: 176

Честит Рожден Делтичке!  Пожелавам ти да бъдеш много много обичана,уважавана и  изворът на позитивизма ти никога да не пресъхва.   bouquet  bouquet  bouquet newsm67 newsm38  bigdance2
Цеци много се радвам, че сте получили така дълго чакания документ.   bouquet Пожелавам ви много дълги  и щастливи години заедно с новия член.  bouquet   ylinfant
Гали по малко гледай филми и повече слушай сърцето  и разума си .Ако  пеят в хармония значи няма от какво да се тревожиш. Още много неща ще чуеш от хората за вас,но аз почвам да си мисля, че повечето "доброжелатели" просто завиждат.Хората които истински ни мислят доброто са с нас и до нас независимо какви ги вършим.Моята мама каза, аз приемам че ще бъдеш щастлива и не се притеснявам толкова.
 Пожелавам ви хубава вечер и много много усмивки на  красивите ви личица.   bouquet  bouquet  bouquet

# 100
  • Мнения: 177
Ч.Р.Д. -Делта,бъди здрава, обичана и много-много щастлива!

# 101
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Шехеразадки,  прекрасни Hug
Благодаря ви от цялата си душа, че развълнувахте и зарадвахте така сърцето ми.  Искам на всяка една от вас персонално да благодаря, но толкова съм щастлива от вниманието ви от милото отношение от толкова красивите думИ, че няма да ми стигнат думите за благодарност. Затова мили мои искам да знаете, че тези думи които пиша във момента са персонално за всяка една от вас. Благодарна съм, че ви имам Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Белбейче, замИнали Слънце за клиниката? Леко раждане отново Hug

ЗА ВАС МОИ МОМИЧЕТА ОТ ЦЯЛАТА МИ ДУША

# 102
  • Мнения: 927
Мила Делтичка, честит празник! Нека животът ти е изпълнен с много радост и любов!!

Отдавна не съм влизала в темичката и виждам, че има и нови момичета - Добре дошли   bouquet

След час заминаваме на нашето пътешествие  Grinning. Слава Богу вече здрави - след варицела - Тарик, след това и аз; грип - Тарик, след това и аз Rolling Eyes Надявам се да няма повече болести  Praynig
Ще ви прочета като намеря повечко време.
Много прегръдки за всички  Hug Hug

# 103
  • Мнения: 177
 Веси-лек път!Радвам се,че болестите са преминали.Сега  пообиколете и си починете(и за нас),а като се върнете ще разказваш. Hug Hug Hug

# 104
  • Мнения: 569
  Привет мили момичета!

  ДЕЛТИЧКААА ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!Пожелавам ти от сърце безкрайно много щастие за теб и семейството ти , разбирателство и най- вече много здраве! Нека никога не губиш  и една малка частица от духовитостта си , а напротив да успяваш да я предаваш на все повече хора!

 Ние сме добре!Като изключим , че времето е ужасно , прашно и ветровито , и освен с колата по работа не сме излизали никъде... чудя се така ли ще е докато започнат жегите... а така се надявах да ходим на плаж и  на повече разходки...
 Даниел е станал доста непослушен напоследък , или пък аз съм се изнервила повече... Но пък мога да се похваля , че процеса с приучване към гърнето е много успешен-точно след 3 дни вече всичко си правеше където трябва и то сам! Но това е защото по цял ден сме голички в къщи(и без това другаде не ходим Crazy) Сега остава да сложим бельо и да се научи да ми казва или сам да се справя...

Делтичка , докато напиша и си ме изпреварила... Hug Hug Hug

  Настроението ми е горе- долу... има какво да се желае Praynig

 Много сте изписали- не очаквах, но това е хубаво- новите момичета са раздвижили дебатите Hug

 Много се радвам за Цецифло!!! Поздравления и от тук  нататък само леко и безпроблемно да е всичко! Кога ще пътуваш?

 Наде,Лате- аз напоследък никак ама никак не наблягам на готвенето,не че не готвя , но нищо повече от най- обикновени неща... нали сме на диета Confused
 Но за сметка на това съм се заровила в рецепти , снимки и търсене на идеалното меню за рождения ден на малкия,така че скоро ще ви зарадвам Peace

 Много гуш-гуш и поздрави за всички!

 Сега се връщам да прочета историите и постовете , които не успях- приказката на Мис Ягодка и въобще да наваксам...
 

Общи условия

Активация на акаунт