11 магребска дружинка чака с нетърпение да о&

  • 21 025
  • 301
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 90
Руади  и ние полуЧаваме писам от алжирския  абасада  да гласува моят шейх   Rolling Eyes,той даже не знае за кой да гласува  Laughing,не следи новините в Алжир и няма да ходи разбира се ....
Нямам думи за твоя комшия той какво е направил ,МИСКИНИНА му с МИСКИНИН ,за да се приспособи жената ,боклук ,а и така лесно не става адаптацията .Кат гледам моите свекъри оЩе не са се адаптирали и все расизъм им е в главата,а не живеят в арабските квартали в мръсотията , а на село при белгйиците на тихо и спокойно  .От тях по-големи расисти не познавам  Laughing.Жената все пак е от няколко месеца в страната ,време трябва ,всиЧки сме минали по тоя път ,трябва и нагласа и ако ония я юрка така освен да блокира оЩе повеЧе жената .А и не ги знаеш,  пред тебе едно се говори ,после на жена си друго да говори и да  и казва да си седи у тях и да не излиза ,за тях е по-добре жените им да нямат приятелки ,заЩото според тях те разваляли семейството .Да не излизат ,да нямат приятелки ,оЩе малко Ще им забранят да дишат  newsm78 и да фотосинтезират .На моя брата ,който е женен за мароканката така и казва и тя нали заЩото е много умниЧка ми го наколади ,как много я ревнувал и не е и давал да излиза с приятелки (тя няма де ,тоест и забранил да излиза с мене ),да не би да и отворя оЧите ли ,незнам или пък да не би да взема да се меся в семейния им живот и освен да ходи при майка си ,при свека и да пазари ,няма право да ходи другаде,а да и да води децата на у-Ще и да ги взема .

# 76
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Алоооо, Компаниятааа Hug
Руади- кофти е това и да ти се сецне кръста. Знам по браточката. При него е от това, че дълги години като мене е спортувал. Как съм го водила по доктори аз си знам. Не може да влезе във колата от болка а не е от лигавите мъже дето реват от малко. Както ти казва Шакирчето -мазилца и разтривки но трябва специалист за това.  Поне да се мазоти там да облекчи болката.
Девочки, ме няма да излезе диаманта ми-така каза последния лекар когото посетих днеска. На такова място бил, че със наливане на вода нямало да стане. Да си бил стоял там камъка. Нямало било да ми пречи. А също така ми каза, че съм настинала яко и това е причината за болките ми и заради ударното пиене на чай и вода. Трябвало да е под лекарски контрил това. Не се ли чували за някакво лекарство дето ги топи тез камъни Cry Чак ми рисува човека бъбрека и камъка да видя какво е положението. Никой лекар тука не ми е казвал за лекарство а за разбиването и то било рисково защото остатъците щели да ми запушат каналчето на легенчето където е камъка Sad
Аз майтап си правех със себе си ама стана тя каквато стана.
Дойдох да пиша и да се посмеем да пусна някоя шега, пак ми се отщя

# 77
  • Egypt
  • Мнения: 132
Здравейте и от мен отново.  След многобройни приключения и с голям зор се омъжих и вече съм египетска съпруга  bowuu

# 78
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Faima  bouquet
Много, много щастие ви пожелавам  bigdance2 luvbed

# 79
Делтичка-в Хисар има клиника ,която с безкръвна опирация ги разбива...леля ми ходи-доволна е.Разбиха и голямото парче и леко-полеко изгърли...

Шеки-ох,мъка ми е за нея.А и нещо път към нея не мога да имам-тя сама се  затворила и не гвори,не се усмихва дори.Там е носила покривало на лицето-тук мъжа и не иска да носи.Ама тя си има навик и дори като ходи си се покрива с края на шала...Не купува франзела-сама меси хляб...на един тиган го препича...като натепсия.Свинала е така-това си и прави!На никого нищо лошо не прави момичето-децата  и са сретнати и чисти....Ама мъжа и-досега нямах лоши впечатления за него.Все за момента,в който ще си докара жената и децата говореше....Не поврвах на ушите си като го чух така да се изказва  #Crazy Sick
И моите впечатления са същите иначе-по темата с приятелката....Не обичат да има дружка!сигурно той и е казал да страни от мен...Онзи ден ми вика-ти вечер все много нещо пред компютъра все стоиш...да не би да криеш  нещо!Уж на майтап де...Хем вижда децата на камерата...Както и да е!

Фаима-Честито! Много щастливи семейни мигове и любов   bouquet
Не си спомням твоята история. newsm78 Но и аз понякога съм доста отвята....Разкажи ни повече-да момчето,за това как се оженихте,какво планувате сега?Къде ще живеете?

АААААААААА сега загрях-твоят мъж беше лекар,който работеше в болница ,до пирамидите...Помня,помня
Честито още веднъж.Разказвай,разказвай...как мина всичко? Много ми е интересно....Видя ли се с родата?Как ги усети онези хора?Како ти направи най-силно впечатление?

Последна редакция: чт, 26 мар 2009, 22:38 от ruadi

# 80
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
ру, като 4ета за тази жена, 4ак ми иде да  спретна нещо вкусно и да се закарам до тях! ако ще с ръце и крака  ,ама може и да стане  диалог, а децата са  много сладки като искат да ти обяснят нещо и се 4удят ти защо клепаш на едро! Crazy мъ4но ми е за такива жени с откъснат корен, които дори не са искали да сменят  живота си с друг и само защото трябва или друг е решил , айде на прането!пробвай да я приобщиш, мисля, 4е е добър жест, 4овещинка, дори наистина да не е изу4ена и даже да е награмотна, какво пък ,може да  стане заинтригувана от новият си живот и възможностите!
фаима ,ти си знаеш колко стисках палци, какво става нататък, пиши като си на скайп!пак 4естито! с много цветя и любов!  bouquet
ботушките, да не докарат сняг и ветрове? Wink
делта, да си стои там тоз камъняк, ама ти си пий бири4ка, а казаха ли каквъ тип е? оксалат, фосфат, нам си какъв? #2gunfire newsm78 newsm78
 дидонке, пак ли сте болни? ама с този вятър  и студ миналата седмица не се  4удя! да се оправяте  и да се обадите! Peace Hug
жълтур4е, добър ден беше верно днес! да не кажа каква пролет се китнала и слънцето е синьо, прекрасно 4исто, ама вдругиден го дават дъжд, няма да мия прозорците, ааааааааааааааааа! Party

# 81
  • Мнения: 90
Файма разкажи ,разкажи ,не само с едно изреЧение ,ние тук все любопитки сме се събрали и отЧет се дава от А до Я  Laughing.Честита сватба и от мене и Щастлив съвместен живот  ви желая  bouquet .Разкажи как се запознахте ,как стигнахте до сватбата ,отгоре отгоре

Руади на тоя твоя съсед ,една жена като моя милост му трябва ,да видиш как Ще заглади косъма и Ще меЧтае за такава жена дето да меси хляб и да му готви и д аму играе по свирката ,еж да му се навиди много ги мразя такива МЪЖЕ -както казва ДелтиЧка МИСКИНИ

# 82
  • Egypt
  • Мнения: 132
С родата не се видях, само с братята. Моят мъж не е в много близки отношения със семейството си, и ще се срещаме по-нататък с тях. Най- голямо, направо потресаващо впечатление ми направи едно село, в което така като гледам, май ще живеем поне година, Фейум се казва. Мъжът ходи там понякога да преглежда, та ме взе да ме покаже Laughing  Вярно ме гледаха като паднала от Марс. Една от сестрите ме покани да разгледам селото и да отида в тях на гости. Аз се съгласих охотно, макар че ми се стори, че моят Доктор презеленя. Минавайки през селото хората се спираха и ме гледаха, и във въздуха се носеше " На доктора жена му, християнка, чужденка"  Joy Какво стана в къщата на сестрата и как мина мериджа в Кайро ще разказвам после Hug

# 83
  • Мнения: 56
здравейте мили ми магребки Hug
не съм писала отдавна ,но не бях много добре.нали съм си луда глава та един ден преди рождения ден реших да по изчистя къщата и като се хванах та не се спрях.и на ето ти резултата-получих болки ниско долу ,като някаква тежест чувствах.звъннах на лекаря си и той ме викна на преглед.слава богу сме добре ,но ми изписа нош-па и магнерот да пия.край вече с основното почистване -ама аз си мислех че кой знае какво не правя ама на .......сега само разходки и по отгоре -отгоре.
ФАЙМА- Hug  bouquetчЕСТИТО и от мен ,много семейно щастие и попътен вятър
ааааааххххххххххххххх  Simple Smileпознато чувство и мен ме гледаха  странно когато излязох за първи път в селото ,даже имах и малък инцидент-едни дечица ме целиха с камъни почти до нас.хвърляха и се криеха докато не креснах ,та чак и сестра му изплаших Joyкоято беше с мен.ама така е в малките градчета и селца .в големите градове никой не ти обраща внимание,защото има и други като теб -незабулени и странни за някои.........
лек ден милички от мен  bouquet

# 84
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Здравейте мои Фарашкиии Hug
Хади Кака Делта да ви назакуси Wink

Марселинче, Душко фосфатен камъка е. То добре, че имам две аверки доФтУрки, че те ми гледаха изследванията и те ми казаха. Другите мълчаха-умно. Ми като си казала бира бира шЪ пия Hug Ама аз повече от чаша не мога да поемам. А доктора от Хисаря където уж ме лекуваха миналата година ми каза никакво газирано, абсолютно ми е забранено. И аз поначало съм си много дисциплинирана и слушкам. Как да пия тЪз бира тУгаЗ newsm78
Руади Hugмного мъчно ми стана за тази женичка като четох. Неможах да разбера, някъде около вас ли живее? И пак си благодарих на Дядо Боже дето ми е изпратил моя Кумчо Вълчо, че аз каквато съм изхумена и ми се паднеше такъв мъж незнам докъде щяхме да я докараме.
Цецифло и аз Душе като тебе смятам да мятам къщата за скорошен Рожден ден пък и нали скоро чакам скъп гостенин ама съст този болен кръст май и аз като тебе отгоре, отгоре ще я метна newsm53
Шакирче, как си ти бе мамина? Как е Туингото? Вчера синковеца оди да му купува на нашто нови гуми Wink
Файма и аз барабар със момичетата тука любопитка. Чакам и аз приказки от Шехерезада - още полече, че Египет е първата арабска държава за която чух като малко момченце. Тъкмо ще разправяш как са отвътре къщите им. Че гида ми каза да не ми прави впечатление външния вид на къщите защото вътре били много модерни обзаведени. newsm78 Той сигурно се е притеснил човека от вида им отвънка ама хора като мене не отдават внимание на вида ни отвънка ни отвътре като отсреща си ще имам усмихнати и добри хора. То хората имат различни възможности я.  То ако не е Бате да ми купува разни магийки да ми улеснява живото хич няма да ми е модерно обзаведено. Просто не отдавам внимание на такива неща много, много Simple Smile

# 85
Привет момичета

Ама странни работи стават при мен-моя другар се смъкна на пода да спи!!!По-собственно желание....
Аз се пулих,пулих...пък накрая съм си заспала с детето -а той си остана на пода....тази сутрин се събуждам от шум-нашия се изкъпал и вече се бръсне #Crazy #Crazy #CrazyА не можеше да мръдне вчера.....

Делтичка-а дано и при теб така някакси вече мине...излезе тая пущина! Praynig

За моята комшийка-..не е в сградата,където е нашето студио.През няколко улички по-надолу е.Ама той,квартала си е известен с определението и аз затуй все-комшийка казвам...в смисъл че-арабка,от квартала!
Аз няколо пъти се опитах да е  предразположа-още повече че ми лисва дружка.А тя наистина ми направи добро впечатление.Отидох и на госити с детето-посрещна ме жената и си продължи домашните задължени-така  е видях как прави този  хряб!После е поканих да излезем събота или неделя-да е разведа из квартала...тя нищо не знае кое къде се намира...Каза,че ще ми се обади-и до там.....
А мъжа и е на работа по-цял ден.Скоро беше даже когато се обадил на моя да купи месо Халал и надвечер щял да мине да го вземе от нас..значи-тя дори на покупки не излиза!щом дори месо не може да иде да си купи....Ама моя не обича да кментира.Аз съм драка голяма  Laughing ,разпитвам...ама като не ми отговаря...

Цецифло-нож -па е много хубаво лекарство.Аз също съм го пила...Стига с това чистене...Да се пазиш ЕЙ!!Вече не си сама-разходки,вместо чистене....Ох,ще свикнеш с какафонията.....И да подреждаш и да не подреждаш- малкоточистниче си има своя норма за подредба.... Joy Joy Joy

Фаима-ох,да!Как гладат наистина...Помня и Белла го беше усетила!И с фулар да си забрадена-пак си личи че си чужденка и гледат....Разказвай-всико което ти хрумне....за храната,за дрехите....Сега къде си?Аз нали съм любопитна-ако ти се иска да Ни покажеш снимки-само Кажи!...Марси е човека...

Албичка-къде си?

Оченцето на Ра-то ни забрави вообще.Тя  е фенка на Египе

Дидонче-добре ли сте?

Белбейче-А ти?
Лек Ден на всички  Hug  bouquet




# 86
  • Мнения: 169
 Тук сме  newsm68  все си е същото с нас 2 в 1 и тва е - рита бута ама не на правилното място.То пък знаи ли се може и аз да съм дебила  newsm78 прага ми на болка да е висок и аз да си стискам. Иначе болки си имам ниско долу като преди цикъл, кръст ме наболява ама уж за сега нещо страшно. Аз съм се настроила че няма да боли и може би за тва да се получава така  smile3506.
Днес даже спретнах една пандишпанена тортичка да имат да си хамат моите  smile3508 те си хапват пу да не им е уруки пък аз тъкмо се раздвижих.
Руади таз твоита комша къде е раждала в столицата ли или някъде другаде? Те да ви кажа арабките или по скоро алжетата са си такива нали ги гледам и моите затворили са се и само хората са им виновни- ама тва е манталитет.Приказвах, говорих на малката сестра ама тя си знае нея си и после ми се оплаква че била сама- е то мъжете нема я намерят у нас с котките- Треба се оди навънка  Mr. Green тва еееее.
Делтич- ти май пазарна ниша си намерила с твоита каменоделна + пееща камила може бая кинти да докараш  Laughing. Маитап ,маитап ама наистина бързо да се възстановяваш  Hug  Praynig
Белла пак неиде по трасето се затри то бива нова работа ама тя май и нови дружки да не намери  Crazy
Албич с твоите разходки - шопинг  направо ми се прииска да преплувам средиземно море и да дойда при теб за няколко такива- то и без тва съм вече кат хипопотам така че може да взема до плувам  rotfImao.
Цецифло а ти вземи се стукни и си леж , верно че си арабска съпруга ама не си арабка  Grinning да ми ходиш с парцалите да бършеш прах постоянно.
Шаки  Hug за теб и буля Лина и за всички които не съм споменала  smile3525 бременният ми мозък отказва да работи ит време на време  newsm50
Аиде лек от мен да се мятам в леглота да си полежа

# 87
  • Мнения: 110
   Шеки, мерси мила за пожеланията.   bouquet
Като се замисля май само в Бг имаме навика да отъждествяваме различни неща със сезони, както е в случая- ботушите за зимата и слънчевите очила за лятото.   Rolling Eyes
Нямат ботуши с подлпата както е у нас, защото нямат сняг., повече са за 'фаца'.

Незнам как е при вас, но аз през сезона нищо не купувам (или почти нищо  Heart Eyes), после и наваксвам за същата цена две или три неща си взимам.  Peace
   Жълтурче, по острови ще ходиш значи  smile3548....хубаво.  Peace
Ще чакаме снимки тогава. А ти не се дърпай толкова.  Naughty
 Ние си имаме три острова тук и беше голямо вълнение за първи път като отидох  bye...с широко отворени по детски очи и старание да попия всичко на веднъж...  Wink
   Руади, хубаво, че се е оправил Другаря,  Peace
 А за гласуване моя не го е грижа изобщо.  Rolling Eyes И като гледам всички тук са така.  Whistling Изборите по ТВ се прескачат редовно.  Peace
 Това, което съм видяла тук е, че стоят известно време, живеят си, доскучее им и си отидат за месец, та се оженят. Направят бебе и... хайде пак обратно. Като се роди, че и поотрасне- пак си ходят и между другото правят още едно. Мине пак време и решат да си вземат булката тук, че им писва да са сами (нали са се наживяли вече....уж). Да, ама хем да е тук, хем да не е много сред хора, че току-виж се е отворила много като местните... Те са едни сметки и чудо...не ми се говори.  ooooh! Та за какво да й помага да се приобщи?!  Thinking Да вземе да захитрее и после проблем да си създава човека.  smile3538
Има и жени такива- не им се излиза и не им се събира с никого. Пазара и вкъщи. Братовчедката на моя беше така. Колко я канех да идва при мен на работа, поне да има компания и да не е сама да скучае, но така и не дойде. Само с мъжа си няколко пъти за бързо и толкова. Иначе гости да посреща- няма проблеми.
Характери....какво да се прави.  Peace
   Фаима, честит брак.   bouquet Желая ти да си обичана и щастлива жена.  Two Hearts
 И аз ще се радвам ако разкажеш подробности около случая.  Peace
   Цеци, намери и ти кога чистка да правиш.  ooooh! Почивай, момиче, сега ти се е паднало да мързелуваш.  Hug
  Белбейче, заповядай.  Hug Нека излезе малкият човек, пък да дойде мама да й го оставиш и... хващай пътя за насам.  Heart Eyes
Как ми излезе без време име на ''постоянно пазаруваща'', а аз казах само, че по задачи бръмча и между другото намазах нещо... newsm56
   Делта  Hug  Praynig   bouquet

# 88
  • Мнения: 3
Здравейте момичета ха и аз като хитрата сврака с двата крака.
Прибирам се днес и какво гледам пак съм се заключила отвън,народа го нема вкъщи,ограда-висока.Викам си ми сега? newsm78 Отивам аз до една съседка взех стълбата и правих  шоу на целия квартал,направо ужас,а да неспоменавам как се приземих в двора.Сега са ми ужулени дланите newsm45 .Важното обаче е че влязох вкъщи,но това хич не е добре,защото ми е редовен номер да скачам оградата или да кисна отвън вместо да си взема ключовете. Thinking
Руади,малчо е добре сега го оставих в България,че на бившия ми мъж баща му най-после се върна от Либия.Човека там работи от 30 години,пък от работа не си беше идвал от 2 години въобще в България.Та оставих Симеон младши да се гледат със Симеон старши.Иначе аз тука ходя на работа от време на време и на колеж.И така.
Цеци,мила не се преуморявай работата не е заек да избяга.Почивай сега,а ние ти желаем леко бременеене и чакаме с нетърпение бебчо.
Белбей,мила разбирам те напълно,моя калпазанин се роди 10 дни след термина,даже се наложи да го изкарат насила.Нямах нито болко,нито нищо,пък за него до последно казваха щастливо бебе,той нериташе много но си поспиваше като за световно.Иначе беше голямо бебе и ми се гадеше уйсно каквото и да хапна последните 2 месеца.Но не се притеснявай когато му дойде времето на бебчо ще си излезе,желая ти леко раждане,чакаме бебко с нетърпение.  bouquet
Алба,остава още седмица до моя рожден ден и вече няам търпение.Снощи отивам да си купя цигари и продавачката ми вика имате ли документ,че сте на или повече от 21 години и аз нямах пък и не съм и тя аи немога да ви продам.Връщам се в нас и викам на единия от мойте хора,ходи до магазина ми купиш цигари,че на мен не ми дават.Той ела с мене,отиваме ние и той вика едни цигари,че не сте продали на мойта съквартирантка.А продавачката ме поглежда и вика,ами тя изглежда много млада. Joy . После в нас се смяхме цяла вечер.Така че скоро ще мога да си купужам цигари и бира без проблеми. Whistling
Делта,как си?Кога ще изхвърлим нахалния камък?  bouquet

# 89
  • Egypt
  • Мнения: 132
Добър вечер и благодаря на всички за благопожеланията Hug С няколко думи- запознах се с моето момче в нета, къде другаде, то за нормални контакти нямам време. И само се бъзиках с него, той 3 пъти ми предлага да се омъжа за него, пък аз се смея и му викам - глупости, как я виждаш тая работа, невъзможно. Аз на 34, той на 26, арабин, не е чувал за Версаче, аз с дете и богат социален живот. С две думи- нищо общо. Но испанците казват nunka jamas, демек никога не казвай никога. И почнах да си глася документите за брак и да се приготвям за пътуване до Египет. Започнах да ровя  из нета за информация и така се запознах с Марси и Елза (благодаря ви, момичета, за подкрепата и приятелството  bouquet )
Пътувах с Турските авиолинии, София- Истанбул- Кайро. Момчето ми се скъса да пише смс-и "какво става" и " как си", и аз му казах да вземе да пие някакво успокоително, че да не се спомине преждевременно, че ко прайвам сама посред нощ в Египет. Той ми прати номера на един негов приятел, дето щял да се погрижи за мене в такъв случай:))) В самолета за Кайро бяхме само трима-четирима българи, и аз си викам- леле, де съм тръгнала, сама жена, посред нощ в мюсюлманска държава. Когато самолетите кацаха и си включвах телефона получавах смс- слава на бога, кацна успешно, скоро ще си при мен. Точно излизах от ръкава на самолета и видях момче с лист, на който пишеше името ми. Прекара ме бързо през VIP-a, и докато си чаках багажа си гледах в обувките и чувствах погледа на моето хабиби в мен.  И така, още там разбрах, че Европа свърши- той ме целуна, и веднага един мъж направи отрицателен знак и се намръщи. По пътя не знаех къде по напред да гледам- много е красив тоя град, магичен, ако имаш сърце се влюбваш изведнъж. 
Два дена не излязохме навън, да не кажа не станахме. Само по едно време звънна комшията, бяха разбрали, че съм българка, и жена му направила в моя чест кекс-ама истински български кекс, както баба ми го правеше, просто ме изумиха  newsm78
На третия ден хабибито ми вика- ако имаш някакви съмнения за брака не бързай, ще се оженим другия път като дойдеш тук. По принцип аз съм на мнение, че бракът е само подпис. Отношенията са си отношения. И ми е все едно дали ще имам брак или не. Ама той не мисли така.  И казвам- ставай, отиваме да се женим...
(следва)

Общи условия

Активация на акаунт