ЗАБРАНЕНА ЛЮБОВ - 11!

  • 20 704
  • 472
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 0
"

Искам да изразя своето огромно възмущение за гаврата която направихте с Драгия Зрител като не излъчихте епизод от ЗАБРАНЕНА ЛЮБОВ!

Хиляди домакине бяха в очакване.

В забързаното ежедневие,тежкият и натоварен работен ден ,в  жунглирането между деца,работа,домакинстване и всякакви грижи,този половин час вечер е нашият релакс.Нашето бягство от злободневието,хапчето ни преди сън.

Вие ни отнехте това удоволствие,заради непроесионализъм и неуреденост във вътрешната ви организация.

И вие сте все пак реномирана национална телевизия.

Не ми се иска да ставам жълта ,с чалгаджийски прифкус,каквито сте вие,но ще ви кажа,че аз от много отдавна не съм ваш зрител,единствено щтракам копчето на НОВА заради ''Забранена Любов"

Разочарована съм от вас "


Ето това написах на тези недни простаци!

Браво:) Аз не смея да кажа кво писах, много бях остра  Mr. Green аз има писах по едно две изречения, като едното задължително в заглавието, щото много ме съмнява въобще да ми отворят писмото, като ми видят именцето. Макар, че аз им писах от 3 пощи този път. За по- сигурно. Поне едно ще прочетат  Mr. Green

# 196
  • Мнения: 0
Утре в Тази сутрин от 7.00 ще кажат дали Елен Колева напуска Забранена любов. който може да го гледа и да докладва.

# 197
  • Мнения: 0
"

Искам да изразя своето огромно възмущение за гаврата която направихте с Драгия Зрител като не излъчихте епизод от ЗАБРАНЕНА ЛЮБОВ!

Хиляди домакине бяха в очакване.

В забързаното ежедневие,тежкият и натоварен работен ден ,в  жунглирането между деца,работа,домакинстване и всякакви грижи,този половин час вечер е нашият релакс.Нашето бягство от злободневието,хапчето ни преди сън.

Вие ни отнехте това удоволствие,заради непроесионализъм и неуреденост във вътрешната ви организация.

И вие сте все пак реномирана национална телевизия.

Не ми се иска да ставам жълта ,с чалгаджийски прифкус,каквито сте вие,но ще ви кажа,че аз от много отдавна не съм ваш зрител,единствено щтракам копчето на НОВА заради ''Забранена Любов"

Разочарована съм от вас "


Ето това написах на тези недни простаци!

Браво:) Аз не смея да кажа кво писах, много бях остра  Mr. Green аз има писах по едно две изречения, като едното задължително в заглавието, щото много ме съмнява въобще да ми отворят писмото, като ми видят именцето. Макар, че аз им писах от 3 пощи този път. За по- сигурно. Поне едно ще прочетат  Mr. Green

Само така...
Нищо,ч е си им писала от три пощи, сигурна съм,ч е иам много възмутени хора, които не знаят или не могат да им пишат - а искат! Така, че това е и тяхното мнение!

# 198
  • Мнения: 4 509
Съвсем искрено ви завиждам, че най-тежките ви нерви са свързани с телевизия.  Sad Дай боже все така да е!
А аз дори не съм разбрала, че не са го давали.  Embarassed Честно, все по-малко ми липсва напоследък.  Confused
Аз ще се опитам да гледам за Елен, но не обещавам.  Peace

# 199
  • Мнения: 622
Знаех си, че пак ще почнат с разиграването на зрителите заради Вип брадър. Едва ли ще има ефект от мейлите ви момичета...  #2gunfire

# 200
  • Мнения: 312
Знаех си, че пак ще почнат с разиграването на зрителите заради Вип брадър. Едва ли ще има ефект от мейлите ви момичета...  #2gunfire


Може да има, но не за Випа, а за Господарите. Mr. Green Спокойно вместо тях и сега тъпите новини, можеха да пуснат серията. Grinning

# 201
  • Мнения: 0
Знаех си, че пак ще почнат с разиграването на зрителите заради Вип брадър. Едва ли ще има ефект от мейлите ви момичета...  #2gunfire
Може и да няма , ама аз хубаво ги наредих. Все пак са хора, не роботи. Надявам се да ги е жегнало поне мааалко  Mr. Green

# 202
  • Мнения: 428
Божеее,в яда си колко правописни грешки съм допуснала Sick


Съвсем искрено ви завиждам, че най-тежките ви нерви са свързани с телевизия.  Sad Дай боже все така да е!
А аз дори не съм разбрала, че не са го давали.  Embarassed Честно, все по-малко ми липсва напоследък.  Confused
Аз ще се опитам да гледам за Елен, но не обещавам.  Peace
АнАн Hug именно зарди хилядите други големи проблеми се хващаме за малкия... Tired

# 203
  • Мнения: 0
Божеее,в яда си колко правописни грешки съм допуснала Sick


Съвсем искрено ви завиждам, че най-тежките ви нерви са свързани с телевизия.  Sad Дай боже все така да е!
А аз дори не съм разбрала, че не са го давали.  Embarassed Честно, все по-малко ми липсва напоследък.  Confused
Аз ще се опитам да гледам за Елен, но не обещавам.  Peace
АнАн Hug именно зарди хилядите други големи проблеми се хващаме за малкия... Tired
Те да не мислиш, че те не допускат. Едва ли са по- грамотни от нас. Ако бяха, тази вечер щеше да има сериал..

# 204
  • Мнения: 0
Божеее,в яда си колко правописни грешки съм допуснала Sick


Съвсем искрено ви завиждам, че най-тежките ви нерви са свързани с телевизия.  Sad Дай боже все така да е!
А аз дори не съм разбрала, че не са го давали.  Embarassed Честно, все по-малко ми липсва напоследък.  Confused
Аз ще се опитам да гледам за Елен, но не обещавам.  Peace
АнАн Hug именно зарди хилядите други големи проблеми се хващаме за малкия... Tired
Те да не мислиш, че те не допускат. Едва ли са по- грамотни от нас. Ако бяха, тази вечер щеше да има сериал..

АнАн

Нали точно заради това го правят, защото разчитат на нашето вродено търпение!

Така е във всичко около нас!

# 205
  • Мнения: 4 785
"

Ето това написах на тези недни простаци!



Нашамарила си ги здраво. Laughing Laughing Laughing

Да бе! Освен утре, че ще го разпечатат и във времето за кафе ще ритат от смях - друго не е станало. Аз бих умряла от хилеж на такъв мейл /нищо лично - коментирам самия мейл/.

Сега като почна от Драгия зрител, с леки комунистически привкус дето ми оставя, та стигна до хилядите умопомрачени домакини. Оставам с впечатление, че ще има масово харакири, за това, че не се е излъчил цял 1 ЕПИЗОД от сериала. Хаххаха. Не дейте така - сериала може да е сапунен, но не го гледат само домакини, който го приемат за "... бягство от злободневието,хапчето ни преди сън..." Тука вече смеха наистина е голям, макар че съм леко притеснена за психичното състояние на хилядите домакини, които няма и да спят на всичкото отгоре. Надявам се да не се хванат за правописните и граматични грешки.

Искам да подчертая, че нито се заяждам, нито се подигравам. Аз също чаках сериала. Приеми го като препоръка за в бъдеще - не изпращай такива мейли, които освен бурен смях, друго няма да постигнат. Един по-сдържан мейл, с изказано възмущение /в границите/ щеше да успее повече - сега животът на мейла ти ще мине през офис асистентката, до разискване по време на сутрешното кафе. Хич няма да стигне, до когото трябва - аз, ако получа такъв мейл, минал през цедката на асистентката, ще я накарам да го изяде /шегувам се....принципно/. Дано си го приела като градивна критика. И винаги проверявай правопис и граматика, когато пишеш нещо сериозно, на което очакваш да се обърне внимание.

# 206
  • Мнения: 0
"

Ето това написах на тези недни простаци!



Нашамарила си ги здраво. Laughing Laughing Laughing

Да бе! Освен утре, че ще го разпечатат и във времето за кафе ще ритат от смях - друго не е станало. Аз бих умряла от хилеж на такъв мейл /нищо лично - коментирам самия мейл/.

Сега като почна от Драгия зрител, с леки комунистически привкус дето ми оставя, та стигна до хилядите умопомрачени домакини. Оставам с впечатление, че ще има масово харакири, за това, че не се е излъчил цял 1 ЕПИЗОД от сериала. Хаххаха. Не дейте така - сериала може да е сапунен, но не го гледат само домакини, който го приемат за "... бягство от злободневието,хапчето ни преди сън..." Тука вече смеха наистина е голям, макар че съм леко притеснена за психичното състояние на хилядите домакини, които няма и да спят на всичкото отгоре. Надявам се да не се хванат за правописните и граматични грешки.

Искам да подчертая, че нито се заяждам, нито се подигравам. Аз също чаках сериала. Приеми го като препоръка за в бъдеще - не изпращай такива мейли, които освен бурен смях, друго няма да постигнат. Един по-сдържан мейл, с изказано възмущение /в границите/ щеше да успее повече - сега животът на мейла ти ще мине през офис асистентката, до разискване по време на сутрешното кафе. Хич няма да стигне, до когото трябва - аз, ако получа такъв мейл, минал през цедката на асистентката, ще я накарам да го изяде /шегувам се....принципно/. Дано си го приела като градивна критика. И винаги проверявай правопис и граматика, когато пишеш нещо сериозно, на което очакваш да се обърне внимание.

Не си права!

Съдържанието не е особено важно, в случая  важното е количеството имейли! То е ясно, че не ги четат! А иначе браво,  критикуваш някой, който се чувства излъган и с право и който е решил да е недоволен! Ами така е, затова нищо не става в тая държава, защото винаги ако някой кресне, друг му казва абе остави няма смисъл. Което много ми напомня за казана с Бъгларите в ада. Да, малко съм крайна и ядосана, но е факт, защото ако щеш това което рпавят с  "Забранена Любов" е метафора на всичко което става в държавата. Утре така ще кажеш /не ти, някой друг/ за това дали да се избиват циагни или да се начисли данък въздух!  Ако ти си чакала сериала и си останала възмутена, какво направи за да промениш отношението към теб лично, защото това е лично наистина!

# 207
  • Мнения: 428
Трейси,хайде първо да пораснеш ,да се научиш да четеш из между редовете и тогава да коментираш,кое е важно и кое не.
Аз също не се заяждам и съвсем добронамерено ти го ,казвам,чеде.

# 208
  • Мнения: 4 785
Ами да почувствах се до някаква степен "излъгана" от липсата на сериала, но тъй кат тези 30 мин. си ги запълних с по-приятни неща не се почувствах чак лично ощетена.

Така - има големи фенове и не казвам, че възмущението ви е лошо - напротив, даже ми стана някак си интересно, как се организирахте буквално за минути - евала за което. Но! Такива мейли /ако ще и 200 да са/ не минават по-нагоре. Сортират се /на някои пада голям смях/ предава се, че има недоволни, маха се с ръка и се продължава деня с по-сериозни неща. Махат с ръка, защото няма как да се извинят - утре ще ни пуснат серията и това е. Те така или иначе повече няма да го направят, защото много добре си знаят рейтинга на ЗЛ - ако ще го правят, ще имат ангажимента да го съобщят. Но става въпрос, че когато пишеш до една институция /дори и медийна/ и очакваш да се обърне внимание на написаното - то не го правиш по този начин. То е неуважително за тебе самия - ма това си е мое мнение. Такива преситени с емоция и изтрещели мейли с лопата да ги ринеш - но затова си има кой да ги сортира - в рисайкъл бина. Ако това ви задоволява, че една асистентка ще го прочете на 2 на 3 и ще го изтрие - добре. Тогава моите, да не казвам съвети - защото е поучително, а аз не обичам да поучавам, още по-малко вас, смятам, че най-малкото не е редно - са без значение.

/жалко, че не мога да ползвам емоут-иконки, така изглежда малко сух и официален текста - ама ще ми простите, вината не е в мен - хаххахах/


Трейси,хайде първо да пораснеш ,да се научиш да четеш из между редовете и тогава да коментираш,кое е важно и кое не.
Аз също не се заяждам и съвсем добронамерено ти го ,казвам,чеде.

Добре. Четох из между редовете и това ми е мнението. Поправи ме къде греша - да се науча, все пак...

# 209
  • Мнения: 2 883
Не ме интересува дали го четат, дали ще се смеят или какво ще правят, аз като потребител искам да си изразя мнението, и с помощтта на всички нас се надявам че ще се чуят исканията ни. Дано си вземат поука. Аз лично писах и на трите и-мейл адреса, а както беше споменато преди малко, не качеството, а количеството е важно в момента, за да видят отговорниците, че не всеки гледа биг брадър, а и сериала си има доста фенове.

Общи условия

Активация на акаунт