Светът се е побъркал

  • 4 455
  • 98
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 196
Тц,тая вечер не става, ден бира с приятелки е. Mr. Green

# 61
  • Мнения: 1 394
Що мечти бе,то натам вървят нещата!И мечтите стават реалност понякога. newsm53

# 62
  • Мнения: 155
Мноо се размечтахте. Трябва ви един хубав бой или ебан довечера, според възможностите, че да се освестите.

Аз мисля, че второто ще свърши много по-добра работа  Wink

# 63
  • Мнения: 940
Аз пък харесвам метросексуални мъже, а не някакви Бай Ганьвци--потни, с косми навсякъде, неподържани, мръсни нокти и прочие.
Един мъж трябва да се поддържа--маникюр, прически, процедури, всичко...

# 64
  • Мнения: 4 511
Маркови трънки. В 90% от случаите са ментета на Кавали, Еннерджи и тн, от "митничарски" магазини или "аутлети".
Това, че е от аутлет, не значи, че не е марково. Много популярни марки облекла - спортни, ежедневни, си имат аутлети.  Peace
По темата - живея в Бургас, тук също много от младите момичета изглеждат ужасно.  Confused И повечето от тях изглеждат съвсем съзнателно така.
Далка, какво значи 'метросексуален'?  Blush Моят мъж не знам да е МС, обаче не ходи 'потен, с косми навсякъде, с мръсни нокти'.

# 65
  • Мнения: 25 571

Далка, какво значи 'метросексуален'?  Blush

Нещо като бисексуален, ама казано по-завоалирано.  Mr. Green
Демек, гей под прикритие.

# 66
  • Мнения: 12 662
А метросексуалната жена е с косми, смърдяща и кал под ноктите. Нали някой трябва да оправи колата, докато мъжът е на маникюр.

# 67
  • Мнения: 2 759
Аз пък харесвам метросексуални мъже... Един мъж трябва да се поддържа--маникюр, прически, процедури, всичко...
                         Какво работят метросексуалните?

# 68
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
правят секс  в метрото.

# 69
  • Мнения: 740
Не следиш темата. Не работят
Жените им работят

По логиката на Лабрадор излиза, че във Велико Търново няма метросексуални. И в Провадия. То май само в София има  Thinking Пак столичани с привилегиите ...

# 70
  • Мнения: 155
Аз пък харесвам метросексуални мъже, а не някакви Бай Ганьвци--потни, с косми навсякъде, неподържани, мръсни нокти и прочие.
Един мъж трябва да се поддържа--маникюр, прически, процедури, всичко...



newsm10

# 71
# 72
  • Мнения: 274
Маркови трънки. В 90% от случаите са ментета на Кавали, Еннерджи и тн, от "митничарски" магазини или "аутлети".
Това, че е от аутлет, не значи, че не е марково. Много популярни марки облекла - спортни, ежедневни, си имат аутлети.  Peace

Намерила си кого да учиш на мода и шопинг... Не ставай смешна.
Въпроса е, че 90% от т.нар. аутлети в БГ не са аутлети, а некви смешни гаражни бутичета, пълни с ментета. Не говоря за истинските аутлети на популярните марки. Затова и сложих аутлет в кавички. Ферщеен?

# 73
  • Мнения: 155
Маркови трънки. В 90% от случаите са ментета на Кавали, Еннерджи и тн, от "митничарски" магазини или "аутлети".
Това, че е от аутлет, не значи, че не е марково. Много популярни марки облекла - спортни, ежедневни, си имат аутлети.  Peace

Намерила си кого да учиш на мода и шопинг... Не ставай смешна.
Въпроса е, че 90% от т.нар. аутлети в БГ не са аутлети, а некви смешни гаражни бутичета, пълни с ментета. Не говоря за истинските аутлети на популярните марки. Затова и сложих аутлет в кавички. Ферщеен?

Съгласна съм. Искам истински Аутлетииииииииии  smile3535

# 74
  • Мнения: 2 759
Не следиш темата. Не работят
Жените им работят...
                        Напротив - темата за метротата я следя от години. И за жените им ми е ясно, че работят. Обаче не трябва ли и те нещо да правят? Познавах една жестока мацка. Отглеждаше си (беше видимо по-малък от нея) метро. Той се мотаеше предимно по коктейлчета и следобедни чайове. Винаги съм се чудила какво друго прави, но така и не посмях да попитам. Реших, че най-накрая се приключи с незнанието ми.

Общи условия

Активация на акаунт