www.schuhstore.co.uk Обувки, моля

  • 24 233
  • 246
  •   1
Отговори
  • Мнения: 241
Някой поръчвал ли  е оттук http://www.schuhstore.co.uk Искам да го споделя с вас защото от двама познати чувам добри отзиви.
Чух че доставката до България струва 6 паунда зза 1 чифт и за всеки следващ по 3 паунда.

Мисля и да си поръчам.

# 1
  • Мнения: 5 207
Някой поръчвал ли  е оттук http://www.schuhstore.co.uk Искам да го споделя с вас защото от двама познати чувам добри отзиви.
Чух че доставката до България струва 6 паунда зза 1 чифт и за всеки следващ по 3 паунда.

Мисля и да си поръчам.

И аз препоръчвам. Хубава стока и адски евтина доставка.

# 2
  • Враца
  • Мнения: 79
И аз съм ЗА. Вече 2 поръчки имам ,наистина качествени обувки ,10 дни е доставката с Интаим пристигат.Ако имате въпроси съм насреща   bouquet
Благодарности на
Rima  Hug  bouquet

# 3
  • Мнения: 10
Препоръчвам и аз. Нещата са им хубави,доставката не е скъпа.Моята поръчка дойде със Интайм за 6 дни,а доколкото видях в сайта са обявени 7 работни дни за страни в Европейския съюз.

# 4
  • Мнения: 522
Как вървят номерата?

# 5
  • Мнения: 5 207
Как вървят номерата?

На сайта има таблица, която е вярна за повечето марки обувки. Само Adidas и Converse се различават.

# 6
  • Мнения: 522
Как вървят номерата?

На сайта има таблица, която е вярна за повечето марки обувки. Само Adidas и Converse се различават.

не мога да я намеря

# 7
  • София
  • Мнения: 13
Как вървят номерата?

На сайта има таблица, която е вярна за повечето марки обувки. Само Adidas и Converse се различават.

не мога да я намеря
Заповядай http://www.schuhstore.co.uk/info_main_frameset.asp?page=information  Hug

# 8
  • Мнения: 241
woohoo, страхотни сте момичета, харесах си 4 чифта и ще поръчвам след малко

# 9
  • Мнения: 170
mami, imam problem s registraciyata , bihte li mi obyasnili zashto kato se opitvam da se registriraam na vuprosa ot kude ste-izliza samo Irleland, kak da vuveda Bg?

# 10
  • Мнения: 5 207
mami, imam problem s registraciyata , bihte li mi obyasnili zashto kato se opitvam da se registriraam na vuprosa ot kude ste-izliza samo Irleland, kak da vuveda Bg?

При мен излизат много държави в едно падащо меню.
От лявата колона долу - REGISTER и после избираш държава от падащото меню.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Невероятни неща има , ще се поръчва няма как  Wink

# 12
  • Мнения: 170
Uspyah da se registriram, izbrah si obushtetata i neshto mi othvurlya kartata, nyamam ideya zashto ,imaiki predvid , che az mnogo chesto pazaruvam online ot drugi saitove.Ponege me uvedomyavat ot bankata za vsichki tranzakcii chrez sms-i, mi izpratiha che purvo sa iztegleni parite, a posle che e sa anulirali plashtaneto , koeto mnogo me ozadachi?!

# 13
  • София
  • Мнения: 13
Uspyah da se registriram, izbrah si obushtetata i neshto mi othvurlya kartata, nyamam ideya zashto ,imaiki predvid , che az mnogo chesto pazaruvam online ot drugi saitove.Ponege me uvedomyavat ot bankata za vsichki tranzakcii chrez sms-i, mi izpratiha che purvo sa iztegleni parite, a posle che e sa anulirali plashtaneto , koeto mnogo me ozadachi?!
След като нямаш блокирана сума, опитай отново. Сайтът поддържа плащане и чрез PayPal.

# 14
  • Мнения: 1 544
А знаете ли дали карта Visa Electron на ЦКБ върши работа?

Общи условия

Активация на акаунт