Гоблени-48

  • 53 346
  • 454
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 14
Гоблена Жеравна е много красив, но наистина ми се струва трудничък и не знам дали ще мога да се справя с него. Аз също не съм на ясно с нещата на тази г-жа Чернева, извинявам се за невежеството, за това с интерес ще следя. А да ви питам и друго - знам че преди завод България - Казанлък също произвеждаха гоблени, но сега не съм на ясно. Потърсих техен сайт, но не открих нищо. Някой има ли информация

# 286
  • Мнения: 207
Благодаря     bouquet  bouquet

# 287
  • Мнения: 0
bore_kk, завод България - Казанлък не знам да имат сайт но мога да ти дам техен телефон 0431/64397

# 288
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Здравейте момичета,
bella_ благодаря за кафенцето.  Heart Eyes
Имам въпрос към софиянки. Колко струват възглавниците на Вервако във вашия магазин ДМЦ.  Става въпрос за този магазин http://dmc-art-hobby.com/index.php?action=contactus
Искам да си купя възглавница, но онлайн май ги предлага само Милена стил и са 35,00 лева.
Ако там са по-евтини да пратя някой да ми вземе, или да си поръчам направо то Милената.
Благодаря ви предварително момичета!
  bouquet
Ами аз там ги видях разни възглавници и цената варираше около 40лв + - там някъде, няма много по-евтини. Обаче пък са много хубави.

# 289
  • Мнения: 0
bore_kk,тук съм качила каталога на завод България - Казанлък ,има и ценоразпис http://www.zlatkaan.snimka.bg/album.php?album_id=352812

# 290
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Някой има ли схема и ключ на "СИСИ", търся го за една приятелка.

# 291
  • Според сезона
  • Мнения: 297
Здравейте момичета ! Дали ще се намери това на DMC ?



Ето тук го намерих , но е изчерпан:
http://www.goblenite.com/article_435.html

# 292
  • Мнения: 2 336
момичета някоя от вас използва ли таз лупа и ако да нека ми даде отзиви за нея. Praynig

# 293
  • Мнения: 643

Лейди непозната, у нас го имам , че сега се правя на работна, ако не го даде някой до довечера ще ти го дам Peace

Белла, мерси за кафенцето

# 294
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687

Лейди непозната, у нас го имам , че сега се правя на работна, ако не го даде някой до довечера ще ти го дам Peace

ОК, лека работа Simple Smile

# 295
  • Мнения: 163
тед, майка ми има такава лупа - удобна и е и я ползва понякога, доволна е от нея (особено сега, когато шие ТВ и по-точно лицата и другите детайли). От време на време и аз се замислям дали да не си взема една такава, че вечер и очилата не ми стигат понякога

# 296
  • Мнения: 171
Малко Сладко Коте,аз изрязвам с макетно ножче и линия,а овалите с ножичка....ако ти е по-лесно,можеш да не правиш прозорче,а да залепиш мотивчето направо отгоре (като му поразнищиш по един конец в края)  ето така -също става ефектно (извинявам се , unchita ,че ползвам твоята  снимка,ама не ми се търсеше  друга Embarassed)....аз правих и едни зашити картички(не бяха гоблени картинките,ама може да се взаимства) -ето  : виж тук   Peace
bore_kk,добре дошла!   bouquet  Леко раждане на бебока! newsm32
*Краси*,олекна ми на сърцето! Давай,че да го видим завършен! Sunglasses
Хипатия.... ooooh!,днес ме чака такова чистене....а тия линкчета #Crazy....трабва някой да ми дръпне шалтера! hahaha
venipuh,много свежа "африканска мама с дете"! Благодаря за схемата!    bouquet
Goody-евата  Hug  ,как мина почивката? Wink....и аз ще се моткам из къщи (като свърша да зяпам по линкчетата от един по-горен пост Joy) ....ама с  newsm79 wash hang....а ми се посядва на твоите слънчеви столчета с кафенцето на bella_.... Mr. Green....
unchita,красив си е !  Grinning ....и голям ! ....а защо е, още, по без рамка?! А?! Naughty
Приятен,слънчев ден,момичета! newsm51

# 297
Здравейте! Хипатия страхотна си   bouquet ! Благодаря ти за сайтовете, изтеглих си доста схеми и сега не знам какво да започна. Почти съм готова с Кафеджийката - тя се шие бързо,но  не ми остава много време за шиене - по час вечер!Днес трябва да я довърша и се оглеждам за нещо друго! Ще я снимам когато я направя и ще ви покажа!

# 298
  • Мнения: 2 924

http://shalee.narod.ru/index.html тук иска парола, но има начин да се заобиколи

а как може да се заобиколи паролата ? трудно ли е ... Rolling Eyes

аз я заобикалям така:
 няма да обяснявам с думи, а с картинки.
Там , където сочат стрелките се кликва.
Ползвам Опера в случая, с Мозила И Интернет Експлорера не става



# 299
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
Благодаря ви момичета!   bouquet
Ще си поръчам една възглавница от Милена стил! Някой дали е шил възглавница на Вервако. Моля ако има такъв да сподели опит и снимки. Лесно ли се шият? Те са щампа и аз много се чудя, тъй като хич не са ми присърце щампите. Но възглавниците много ми харесват.

Общи условия

Активация на акаунт