Отговори
# 150
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Добро утрооооооооооооо Hug
Момичета шатнах снимки във албума. Заповядайте   bouquet

# 151
  • Мнения: 2 804
Привет дами .
Надявам се вчера сте празнували и за мен . Моята половинка беше до 1 часа през нощта на работа като само след обяд се прибра за 1 час .
Желая ви лека седмица  много здраве .

# 152
  • Мнения: 427
Zdraveite mili dami.Chestit 8-mi mart sas malko zakasnenie.Jelaia na vsichki vas i vahite semeistva mnogo zdrave,chtastie i dni izpalneni s lubov.  Otdavna cheta vahite temi i mnogo bih iskala ako me priemete, da uchastvam v tiah.Kakvo triabva da napravia?Mejdu drugoto,sega se ucha da rabotia s komputar,taka che ako v nehto barkam vi molia za izvinenie.A sega da se predstavia.            Kazvam se Megi,jiveia v Ruse.Semeina sam ot 10godini i imam tri prekrasni deca.V momenta ne rabotia. Grija za nai malkoto si dete,koeto e asmatik.Opitah se da piha na dve momicheta ot vahiat forum,no ne znam dali sam uspiala.Neznam kakvo drugo da vi piha,ako nechto vi interesuva pitaite.Mnogo chte se radvam ako me priemete sred vas.Ako ste saglasni mi pihete.

# 153
  • Мнения: 206
Здравей Меги и поздрав от Русе, Ако си ми писала на мене нищо не съм получила Simple Smile
Кажи нещо повечко за себе си и добре дошла Simple Smile
На всички арабелки успешна нова седмица и много настроение

# 154
  • Мнения: 427
Zdravei Nadia Jasem.Blagodaria za pozdrava i za tova che otgovori na poslanieto mi.Da kaja nehto poveche za sebe si.Na 33godini sam,kakto pisah veche sas tri dechica-na13, 7 i 5 godini.Ot 10godini sam chtaslivo cemeina.Zavarhila sam sredno obrazovanie.Ne rabotia,do minalata godina se grijeh i za roditelite na sapruga mi\za sajalenie te sa veche pokoinici\.Sega veche namiram i po malko vreme za nehtata koito mi haresvat da pravia. Mislia da se zapiha na kurs po komputarna gramotnost.Vahiat forum e mnogo interesen,imate mnogo hubavi temi.Covek moje da nauchi mnogo interesni nehta.Vse edno se prenasiam v niakoia prikazka na Cheherezada.BIh iskala da se opoznaiem,zatova ako nehto vi interesuva pitaite.Ako nehto sam obarkala s komputara,molia da me izvinite,no sega se ucha da rabotia s nego.Za sega tolkova ot men momicheta.Jelaia vi priatni dni,i ako iskate da se opoznaem pihete mi.Chte se radvam.

# 155
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
гери ,добре дошла! сега като видиш поленцето над празното място за писане на постовете, има бутон за писане на бг, при тебе трябва да е английски , после бг и тн! та така ще пропиш?ш на бг и ще е разбираемо! форумът е огромен , има много за 4етене, не знам по какъв признак  подадна при нас! да не би съпругът ти е арабин  или просто интерес към арабията? пове4ето сме многодетки, бог да пази,  и знаем колко е трудно с деца и ангажименти, но ще се пристрастиш обещавам ти към форума!ина4е има две арабски теми, просто така се стекоха нещата, 4е една е за магреба,другата е арабска обща! 4ети и пиши, винаги има някой дежурен по писалка!

# 156
  • Мнения: 465
Хоп-троп smile3535 Здравейте   bouquet

BZ, мерси много за отговора.  bouquet Включвай се по-често в темата.  Party
Меги, добре дошла в уютната ни темичка.   bouquet Дано тук ти хареса! Само един съвет - стига да можеш, пиши на кирилица, за да няма проблем с модераторите.  Peace Марси вече ти е обяснила как става писането с кирилизатор.
Деси, много е хубаво новото костюмче на Даяна, много е сладка с него.  Heart Eyes
Делтичка, гледах ти снимките  Hug Голяма си ни хубавица.  4470
Либричка, кога ще ядем служебен сладолед?  Mr. Green
Теди, поздрав за теб с тези картинки Hug



и тази Wake me up when it is friday Simple Smile

добавям още едничка

Последна редакция: пн, 09 мар 2009, 19:43 от Latea

# 157
  • Мнения: 3 804
гери добре дошла Hug,но както и Марси писа премини на кирилица-за да нямаш проблем с модовете,аз също съм  с 3деца.

Добре,4е излезнахме в4ера-днес пак е топло,но духа силен вятър.Мен ме е хванала сънната болест-само ми се спи.Някой да знае какво стана с хаяти  newsm78
делта сега ще отида да ви видя



Либричка, кога ще ядем служебен сладолед?  Mr. Green


и аз да се запиша под въпроса с 2 ръце Crazy

латеа а другата тема следиш ли newsm78

Моми4ета как се празнува празника при вас-тук целият град е украсен,във всеки магазин продава4ите 4ерпят с бонбони,а и обикновенни хора излизат по улиците и също 4ерпят,в джамиите се правят мулет

# 158
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
деси, правихме згугу или асида, много е готино като десерт! крем два вида, единият от специален сорт шишарки!ина4е си ходят  по роднини,както направи свекито отнесе  пове4ето крем към тунис и си навести близките там! а ние нали сме без надзирател сме като лястовици, линда с дядко ,аз на спорт, мъж ми работен ,ама замижал с едно око, явно е по кафето! днес имаш? и важен ма4, та слушах песни и викове ,4е сме победили, ама кого ?аз нали по празници съм работна, направих 1/2 пролетно 4истене,заради страхотното слънце след снега и дъжда, просто разкош за един ден да стане от 1 на  20 градуса!

Последна редакция: пн, 09 мар 2009, 20:11 от marsy

# 159
  • Варна
  • Мнения: 915
Ахой и от мен  Animal Pig,

Латея ,Dtti  Heart Eyes няма да ядем, шефа не дава  Tired ,мисли човека за моята фигура  Mr. Green а пък аз за вашата  smile3534
Днес се чуствах особено омърлушено,и когато една колежка ме попита за причината изведнъж осъзнах че е поради 6 дневната работна седмица  cry,петицията ми претърпя пълно фиаско  Crossing Arms,като се оплаках на хабибчо и той реши да ме имитира и възкликна "уф пузе"  Shocked,какво е това питам аз,ами ти така казваш някой път отвърна той,а не имаш грешка тази дума ми е непозната....и днес почти 12 часа по късно от този разговор вървя си аз из двора на фабриката и изведнъж ми светва че милия е искал да каже "ох боже" Mr. Green та така напредваме с българският  Grinning
Delta чаровница си ти  smile3521 ,сигурна съм че някой масри е искал да те открадне  Crazy в Египет,признай веднага  Naughty
Обичам котето Гарфилд  Heart Eyes и от мен един съвет,когато ви дойде желание за работа,поседнете и помислете пък може и то да премине  Mr. Green
Лека вечер арабелки   bouquet

# 160
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Ехоооо, Красотииииии Hug
Как се какините миии?
Малиииииииииииии, мУмичИтаааа как ме хвалите самооооо newsm47
Латейкич, благодаряяяяя newsm51
Либре и на тебе мила smile3525
Обаче думичката -масри- я ползваме във танците. Много обичам да я правя тази стъпка-масри Grinning
Аз мислех, че е име на стъпка във Ориенталските танци-много красива стъпка е, много плавна.
А иначе на челото ми пише-Don't touch me- така, че са ме гледали със респект хорицата. Аз поне проблеми не съм имала- иначе са нахалнички когато продават.  А бате се беше тръшнал там болен и се наложи аз самичка да ходя до Карнак и Луксор.
Автобуса руснаци-много ме разочароваха обаче братята да не говорим за сестрите. Аз съм страшно friendly човек но такава студенина и такава надменност не съм виждала а такова държание имаха, че чак се срамувах заради тях. Обаче вдихнах гордо главата и през цялото време студено учитива а те все гледаха да ми пречат като гледам и слушам когато ни говореше гида. Добрче 4е съм на ТИ със древната история на Египет та не се налагаше да слушам много.  Направи ми страхотно впечатление това момче. Истински gentlimen. Никакво нахалство от негова страна. Обаче върха на сладоледа беше когато той попита коя е Лейдито която не знае руски и всички се обърнаха да ме зяпат като изкопаемо- казах му разбирам всичко-много смешно ми стана тогава LaughingСъс него говорехме на английски.
През цялото време бях леко настрани от групата, когато нямаше за слушане- все пак трябваше да уважа гида когато говореше-добър беше. Завършил археология- специалност- Средно царство.
Но дори тогава когато бях настрана никой не ми досаждаше от египтяните искам да кажа. И със МП3 на ушите кой като мене Wink-мизика, древен Египет около мене, слънцеее и въздуха на пустинятааааа-кеееееееф. Незнам но усещах, че ме гледаха със респект-вие сте жени и знаете, че това се усеща. Нещо ме е пазило. Гледах един древноегипетски календар. Във него пишеше, че моята рожденна дата  е под протекцията на Изида. Може тя да ме е пазила newsm53
Марситооо, пак показваш разни сладости божествени Grinning
ГЕРИ wavey
Аз си изшатках снимките пък вас не съм ви гледала. Отивам да ви видя smile3508

# 161
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Момичетаааа, досега съм зяпала снимките.
Бях ви казала, че ви се възхищавам а сега ще ви кажа, че и се гордея със вас!!!!!!!
Момичетааааа преди да ви видя винаги съм си ви представяла, че сте хубави. Наистина всички сте хубави!!! Бе как не видях едно грозотия беееее. Не ви четкам, защото не мога и ще ми личи ако го правя Rolling Eyes
Дечицата са ви като  звездички-аз съм много пристрастна към деца-така, че те са си звездички за кака ви Делта Grinning
Не искам да ви изброявам по имена, че ще изпусна някоя и ще се чуствам много ядосана и ще съжалявам за грешката си.
Много, много сте хубави. Мъжете ви са щастливци, че ви имат. А тези които все още си нямат техните бъдещи мъже просто незнаят какви Красоти ги чакат newsm10
Лека да ви е ноща Красоти, лека и спокойна Hug Hug Hug

# 162
  • Мнения: 177
  Привет и от мен момичета и Добре дошла на Гери.Вчера не ми остана време за писане ,затова да дам отчет за празника днес.Събудих се сутринта от ужасен мирис на изгоряло,а то синчетата решили да ме изненадат с палачинки-да ,ама не. Навили си за 6ч. часовника, намерили рецепта в готв. книга,звъняли и за консултация на баба си и леля си,забъркали сместа ,но пърженето и обръщането се оказали мисия невъзможна...От там решили да изпържат филийки с яйца и направили кафе-що годе бяха успяли.Появиха се горди в спалнята с подноса плюс много мила картичка от Хамуди и чаша за чай на рози от Махмуд,Яси важен до тях стискаше зюмбюл в ръка...аз в първия момент помислих,че са запалили кухнята и хукнах натам,но освен ,че всичко беше нагоре с краката,други поражения нямаше.....По-късно и мъжа ми се измъкна уж на среща и се появи с букет червени рози,а подаръка беше кеш(нахално или не така съм го научила напоследък,че се получават някои разминавания),после ходихме в една виенска сладкарница-почерпихме се,купихме торта и при майка ми.Там празнувахме със семейството на сестра ми,че скоро не се бяхме събирали всички.Днес  прекарах деня с племенниците,че Мимето утре си заминава,а аз съм извън София и не мога да я изпратя,но на 21 ще я посрещам отново тук.Бях и на родителска днес-хвалиха ги младежите,прегледах и тестовете,справили са се добре,а тържеството за деня на майката ще е на 21.
На всички много  Hug Hug Hug

# 163
  • Мнения: 569
  Привет, привет, привет!!!

  Много е хубаво тук и интересно- сега как ще заспя?
  Магде- направо се принесох при вас от разказа ти , вълшебно звучи всичко , което са спретнали твоите мъже за празника , а после и всички заедно със семейството.... мечта Hug Да сте живи и здрави всички!

  Делтичка , толкова си мила- аз обаче още не съм видяла твоето албумче , макар че вчера най-после влязох в албума (даже не бях сигурна , че помня паролата) , но още нямаше твое албумче - сега бягам пак...  Hug

Гери- добре дошла! Много мила и симпатична ми стана още от първия си пост- надявам се , че ще останеш тук и няма да се притесниш от нашата бъбривост и от объркването- кой -кой е и за какво се бори Laughing В началото е объркващо , но с маааалко постоянство ще се пристрастиш. Предполагам ,че нямаш връзка с арабския свят , но просто имаш влечение към тази приказка Hug
 

 Либра-не мога да си те представя с унила физиономия Naughty Винаги си толкова пълна с енергия и позитивизъм-пък ако ще и 8 дневна да е работната седмица- не дай си Боже Peace

Nawel- и ние бяхме самички на празника- и все още сме... Но се организирахме за среща в една пицария с още 6 девойки и 4 дечурлига , всички на възрастта на Даниел и обърнахме пицарията с главата надолу... ако бяхме в БГ щяха да ни изгонят.
Утре сме на зоологическа градина ,пак в същия състав , а в сряда вечерта ще излизаме по женски- отново същата група , понеже на 8-ми не всички бяха свободни. така се вълнувам все едни ще ходя на абитуриентски бал- не сме излизали точно от миналия 8-ми март  Crazy

Елидивка , Дуа, Деси- и вие сте имали хубав празник!
 А при Теди е било с една дума- купооон, на именния ден!Много се развеселих с разказа ти!
 Утре ще кача снимки от Зоологическата... а и не само...
 Поздрави за всички!

# 164
  • Varna
  • Мнения: 2 596
ДобрЮтрУУУУУУУУУУ Hug
Хайде на закускатаааааа




Красоти Hug тази сутрин здаавословна закуска само

mmm3-умилиха ме твоите юначета Simple Smile Да са ти живи и здрави и все така да те глезят- поне по празниците де, за да не забравя тате им постоянно да го прави през останалото време Wink
Динче- много хубаво сте си искарали а децата са направили голям панаир Joy Що да съм мила бе Динче- че казах, че момичетата са хубави ли? Ами аз ви харесах-имам тази дарба да виждам хубавото newsm53. А си ви харесох отдавна, много преди да ви видя Simple Smile
Да отида аз да се помъча да поспя, че какво ми стана кази сутрин, като караконджул го раздавам newsm78


Динче, туко що прочетох писъмцето ти newsm03
Многооооо ти благодаряяяяяяяяяяяяяяяя smile3525

Последна редакция: вт, 10 мар 2009, 06:11 от DELTA_DELTA

Общи условия

Активация на акаунт