Пролетните ви парфюми 3

  • 27 829
  • 387
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 2 590
Малко офф, ама тази диета на Дюкан не трябва ли да се прави по 1 ден до края на живота?

# 376
  • Мнения: 4 133



s-ena, Ейнджъл е парфюмът, който търсиш - в него има и черен шоколад и карамел Heart Eyes Heart Eyes

Вили, изобщо я зарязах тази диета и без това с нея за два мес. свалих само два килограма, като си минах на моите методи си отслабнах идеално и както исках  Mr. Green Никога не съм налитала на плодове, но благодарение на гн Дюкан започнах да налитам на всичко, което ухае сладко Grinning

# 377
  • Мнения: 2 590
Обаче горещо препоръчвам Angel да не се купува на сляпо, а задължително поне 2-3 проби преди това, на блотер, на китка както се сетиш, защотооо ....  Crazy

# 378
  • Мнения: 4 133
Да, малко е опасен....

# 379
  • Мнения: 13 623
Aз четох, че Angel го правели с някаква специална вода и имал лечебни свойства. Не знам дали си внушавам или не, но този парфюм супер много ме успокоява и ми действа душевно добре Simple Smile Преди като не можех да спя си пръсках възглавницата с него и действаше веднага!

# 380
  • Варна
  • Мнения: 57
Офф - че за vili_2703: да, трябва да се прави. Ангела го имах още като излезе  през 1996 г. някъде, та до днес съм минала през всеки нов на Тиери, който е излизал. Предложете нещо друго, моля.

# 381
  • Мнения: 13 623



Все сладки парфюми
ааа...щях да забравя и този

# 382
  • Мнения: 2 590
Да хипнотика е много сладък. Той не беше ли основно ванилия и горчив бадем. Иначе сладък много е и Адикта от аватара ми  Heart Eyes Heart Eyes

# 383
  • Мнения: 13 623
Този Адикт съм го пробвала преди много години (когато още не разбирах Simple Smile ) и никога не се сетих да го пробвам пак...току виж ми харесал Simple Smile

# 384
# 385
  • Мнения: 13 623
Много е яко Simple Smile Не се знае дали ще го пуснат тука. Предполагам само опаковката му е различна...Като парфюм за Джеймс Бонд е

# 386
  • Мнения: 2 590
Аз гледам, че съставките са му различни от класическия Код.

# 387
  • Мнения: 4 133
Заповядайте в новата тема Hug

Общи условия

Активация на акаунт