Как да отслабнем с шоколад ?!?

  • 6 674
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 826
Еееееех, де да можеше ........

http://www.standartnews.com/archive/2005/08/03/health/s4515_5.htm

Между другото чувала съм за тези тестове на кръвта. Позната на моя приятелка си е правила преди години в Англия, назначили са й диета според теста и наистина е отслабнала много и си задържа килограмите и до сега.
Обаче цената на теста нещо .... соленичка  ooooh!
Някоя от вас правила ли си е?

# 1
  • Мнения: 46 437
Не е нужен тест, ако ядеш САМО шоколад ще отслабнеш Wink е не по кило на ден де, по 1-2 шоколада  Wink

# 2
  • Мнения: 6 155
Теста не съм правила, но наистина има шоколадова диета - ядеш само шоколад /черен/ и 1л. мляко на ден. Нещо такова беше. Обаче, ядейки само шоколад не получаваш никакви витамини, минерали и т.н. , с две думи - нездравословна диета. Tired

# 3
  • Мнения: 46 437
Теста не съм правила, но наистина има шоколадова диета - ядеш само шоколад /черен/ и 1л. мляко на ден. Нещо такова беше. Обаче, ядейки само шоколад не получаваш никакви витамини, минерали и т.н. , с две думи - нездравословна диета. Tired

Наистина е нездравословна  Cry
Аз съм я правила, но с Милка, че черния хич не ми е вкусен .... но си е гладуване  Confused

# 4
  • София
  • Мнения: 5 826
Ама тука става въпрос, че чрез теста ти определят видовете храни, с които ще отслабнеш и които са полезни за твоя организъм - изобщо не става въпрос за диета само с шоколад.

# 5
  • Мнения: 6 155
Ама тука става въпрос, че чрез теста ти определят видовете храни, с които ще отслабнеш и които са полезни за твоя организъм - изобщо не става въпрос за диета само с шоколад.


Да, де ясно. Но понеже заглавието на темата е такова.....та за това Blush

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
Айде сега 1300 лв. за тест - всички знаем от какво дебелеем, кои храни са здравословни и кои не!
А на шоколад с е отслабва по 2 причини - 2 шоколада са 1000 кал., което е малко за нормално хранене, повечето диети са изчислени за толкова кал. дневно.
Другото е , че когато организмът приема еднообразна храна изгаря от запасите (тлъстините), за да компенсира липсващите елементи.
На този принцип работят протеиновата диета и въглехидратната (ориз, картофи, бира).

Общи условия

Активация на акаунт