Абитуриентски бал [3]

  • 95 659
  • 224
  •   1
Отговори
С добро темпо се движим  Hug Очаквам, и сигурно не само аз, когато някоя от нас има нова придобивка да ни зарадва със снимки  Simple Smile
Ето и линк към първата тема : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=361260

# 1
  • Мнения: 40
Веднага запис, да съм първа в новата темичка:)
Много ми е нервно вече, защото около мен всички са си напоръчали или купили роклите, а аз въобще не знам какво ще правя...
Роклята от Albena35 е хубава наистина, но аз лично не искам да съм в черно. Класика си е и после сигурно цял живот ще нося черно, но сега искам нещо по-младежко, докато все още ми отива.
Albena35, дъщеря ти хареса ли я?

# 2
  • Москва
  • Мнения: 164
Аз обикалях из Асеновград преди 2 седмици..Та спрях се на една къса рокля,но винаги съм се представяла в дълга на бала си и сега не съм много сигурна,че трябва да е къса...Колебая се,макар че всички ме харесаха ( иаз даже  Embarassed )
Мисля да отида до София,за да разгледам и там?Вие на какво мнение сте?

# 3
  • Мнения: 78
Радвам се, че харесахте роклята. Да, дъщеря ми също я харесва. Дори я избрахме заедно, но все още се колебаем. Да си призная и аз не искам да е в черно, но за сега не сме харесали нищо друго. За цената и аз незнам какво да кажа. Ако се захванем да шием рокля, само за шев взимат над 300-400 лева, а това, което виждам по нашите магазини ми е ужасно кичозно и грозно. Повечето рокли са ми като за Halloween party. Нейни приятелки миналата година дадоха по над 2000 лева за рокли при известни БГ дизайнери и не ми хареса резултатът.

# 4
  • на пистата
  • Мнения: 5 819
диваче,това е линк към старата тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=355695.0

този който си дала в поста си по-горе е от по-старата

# 5
  • Там някъде......
  • Мнения: 197
ЗДравейте!Извинявам се ако се намесвам в темата ви ,но мога да ви кажа само ,че в Асеновград има много рокли за абитуриенти,но всичко се зарежда директно от Турция(Истанбул).МИналата година една приятелка отиде от Турция и си накупи всичко необходимо за своя бал ,хем е по-евтино,хем никой няма да има такава рокля!Все още имате много време до тогава а и ако решите можете да отскочите до там.Всяка седмица правят екскурзии.Така ще е по-удобно за пазаруване,защото ако сте с личен автомобил надали ще можете да се оправите сами в този голям град.Тя ми сподели,че когато си е копувала роклята, и харесала друга,но от фирмата и казали,че били на серии и номерации директно произведени за България(Асеновград).От там всички наши търговци зареждат.Вие си преценете

# 6
  • Мнения: 89
Моя приятелка ще ходи до Гърция да си накупи всичко за бала мисля,че това е доста добра идея,но го има и варианта да не си хареса нищо затова аз ще си я шия

# 7
  • Мнения: 18
Привет   bouquet
В събота обиколих няколко магазина в София. Само в Paola Apsi успях да харесам рокли: 3-4 модела. Разгледайте там  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 3
Привет   bouquet
В събота обиколих няколко магазина в София. Само в Paola Apsi успях да харесам рокли: 3-4 модела. Разгледайте там  Simple Smile

Аз също бях там с една приятелка... НИЩИЧКО не си харесахме.... но ти щом си харесала Бравоо!  Peace

# 9
  • Мнения: 191
Запис да ви следя

# 10
  • Мнения: 18
И аз в първия момент като влязох и разгледах ми се стори ужас просто... Но после мерих 1 рокля и продавачката там започна да ми носи според това,което аз и обяснявах...чесно казано се успокоих,че ще си намеря рокля,различна от тип чалга звезда  Simple Smile

# 11
  • Мнения: 3
Радвам се че си си харесала.. но аз наистина не намерих нищо от това което търся Sad Но пък като влязохме първия път и като им казахме че идваме да търсим рокли за бала.. бяха мн учтиви и ни дадоха някакви талони за отстъпка Wink  Mr. Green

# 12
# 13
  • Мнения: 63
Моля предложете ми цвят обувки и бижу за рокля(къса) в този цвят  Thinking Grinning Rolling Eyes http://www.simplydresses.com/shop/viewitem-PD370838 (лилавата)

# 14
  • Мнения: 18
 Момичета някой да е чувал този дизайнер  Thinking А на какви сеци вървят долу-горе роклите му  Thinking  http://www.muzaffer.com.tr
 Харесах си една от роклите  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт