Кой обича приказки?

  • 52 652
  • 731
  •   1
Отговори
# 390
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Беше чудеснооо!
Сладките се изядоха в миг - Снежанка ги беше правила цяяяла нощ за децата! Hug

# 391
  • Мнения: 395
ние бяхме за първи път и много ни хареса, а моя син така си хапна от сладките, че му държи и до сега, не ще и да чуе за храна.....и сега учи сестричката си как да рисува Барбарони

# 392
  • Мнения: 31 308
Направо сме очаровани от компанията, от четящата фея и дамите и децата им които направиха деня ни весел и красив.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  bouquet
За сладките.... те така привлякоха моята дъщеря, че за първи път я видях така да похапва. По приницип това и е непознато действие. Накрая се поизплаших да не и стане тежко. Прекрасни, вкусни и много подходящи за гостоприемната атмосфера.
Изровихме две книжки за Барбароните от детските ни библиотеки със съпруга ми и ще четем и оцветяваме. Оцветявах наравно с децата и ми беше много хубаво. С нетърпение очаквам следващата среща. Hug  bouquet

# 393
  • София
  • Мнения: 164
Здравейте мили мами.
Съвсем случайно разбрах за прекрасното ви начинание.
Задължително ще доведа и моята дъщеричка, но другата година, че я изпращаме при баба. Само майки приемате ли, аз много слушам... Heart Eyes
Сигурна съм, че ще остане доволна, а аз ще се радвам да видя на живо такива феи като вас.

# 394
  • Мнения: 651
Сега откривам темата  Embarassed
Записвам се за следяща и четяща. Peace (естествено от догодина)

Връщам се да изчета цялата тема, защото ме вълнува дали има сбирки през летните ваканции и дали има желаещи франкофонски слушатели... Wink Успешно се излагам и на този език.
  bouquet

# 395
  • Мнения: 4 204
Не бях разбрала, че днес няма да се четат приказки и важни-важни  цялото фемили си почакахме днес. Sad

# 396
  • Мнения: 2 123
Здравейте мами,
от два дни съм в активна кореспонденция с Василиса, та в резултат на нея, имам удоволствието да съобщя, че утре на познатите ден и място ще дебютираме аз и моят син  Laughing

Ще чета Шивачът от Глостър на Б.Потър имам и няколко резервни варианта. Ще се радвам да се видим там. Василиса рече, да носите листа и моливи ...
За първи път ще идваме, та не знам какви са ви традициите, но ще се нагодим

# 397
  • Мнения: 31 308
Браво! Много се радвам. Няколко пъти исках да попитам дали утре ще се съберем на сладки приказки. Надявах се, че ще има кой да чете. Наистина много се радвам. Ще дойдем с листа и неща за рисуване. Hug  bouquet

# 398
  • София
  • Мнения: 6 370
ще дойдем Simple Smile

# 399
  • In the jungle out there..
  • Мнения: 1 252
И ние ще се опитаме да дойдем Simple Smile

# 400
  • София
  • Мнения: 561
Ще дойдем + още две дечица!

# 401
  • София
  • Мнения: 3 612
Майчета, в събота  ще има ли четене и ако да,какво ще се чете?Едва преди 2-3 дни видях темата и много ми се иска да доведа малчовците Party

# 402
  • Мнения: 6 998
Наложи се да отклоня любезната покана на Василиса да чета аз тази събота и останах за 23ти. Sunglasses
Не знам дали е успяла да намери друг.
Ще ви кажа другата седмица какво ще чета, че имам малко колебания в избора.

# 403
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ще има приказка тази седмица (само в работните съботи няма).
Подробности - утре.  Laughing
П.П. Започвам списъка за тази година, да се готвят четците от септември и октомври.  Laughing

# 404
  • София
  • Мнения: 3 612
Супер,ще чакам подробности Hug
 М/у другото,ако имате нужда от четец,може да ме броите Laughing Имам добро произношение и дикция,чета с интонация,но малко артистичноста ми куца Embarassed Големият ми син също става за четец Laughing обича да чете на глас,а и  се справя с интонацията доста успешно.

Общи условия

Активация на акаунт