Заведения, в които НЕ се пуши

  • 41 586
  • 230
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 404
Ресторант „Туканъ” на ул. „Св. Наум” 1, недалеч от х-л "Хемус" и НДК. Има отделна зала за непушачи.

# 46
  • Мнения: 2 478
За Варна:
-кафето в детския комплекс в кв.Младост до ледената пързалка
-Capella Play
-всички маси в близост до детския кът в кафето на 2 ет. в Пфое Мол
-детската зала в Бизнес хотела(Тулип)
-отделна зала за непушачи в "Пастария" на Драгоман
-отделна зала за непушачи с голям детски кът във "Викиленд"
-детската зала в Central Plaza

# 47
  • Мнения: 718
Изключително полезна тема, изобщо не посещавам заведения, в които се пуши, когато съм с бебето. Ще следя с интерес.  Simple Smile

# 48
  • София
  • Мнения: 1 252
За Варна:
-всички маси в близост до детския кът в кафето на 2 ет. в Пфое Мол
По Коледа ходихме там, но от цигарения дим от кафето децата не се виждаха. И пушеха предимно родители  Sick. Дано да са взели мерки.  Peace

# 49
  • Мнения: 130
Страхотни сте, момичета - благодаря на всички!   bouquet
И нов, актуализиран списък (ще го пробваме на Св Валентин):


СОФИЯ
Кафе Коста - Mall Sofia- ъгъла на бул. Ал. Стамболийски и бул Опълченска - има асансьор
Кафе Коста - Mall City Centre, бул. Черни връх, има асансьор
Coffee Heaven – ул. Цар Иван Шишман 27
Чайна Веда Хаус - ул. "Гладстон" N: 2
Starbucks 1 - на ъгъла на бул. Васил Левски и ул. Гурко - няма стъпала
Starbucks 2 - до НДК, в началото на Левски - пресечката с Фр. Нансен, точно там, където автобус 94 завива по посока Попа. Преди беше някакво заведение-пицария май
Fix Mix - бул. Васил Левски N 24, в близост до Раковска. Сервират само сандвичи и фрешове, има само 2 маси и няколко места на бара.
CROU - на Асен /м/у Неофит РИлски и Гладстоун/, там пък е забранено пушенето в цялото заведение
Fox and Hound - ул. Ангел Кънчев 34. Има отделна зала за непушачи; има 2-3 стъпала, но пък е малко и тясно.
Ресторант Капитан Кук - П. Славейков - скъп, рибен ресторант, отделни зали за пушачи и непушачи.
Ресторант Уно - Енотека - на Раковска - скъп, отделни зали за пушачи и непушачи. Пушачите са на 2-рия етаж.
Ресторант Кринг - вегетариански ресторант,  бул. Цар Симеон 82 - няма стъпала!
Ресторант Кибеа - ул. Вълкович 2А (до ул. Христо Белчев) - полезния ресторант,  скъп, има малко стъпала! Май не е много за деца...Иначе е страхотен!
Ресторант Табиет –  (скъп) – бул Джеймс Баучър 76, до Кемпински и БЧК
Ресторант Под липите – ул Елин Пелин 1, ресторант, непушачи на втория етаж - чувстваш се малко извън събитията
Ресторант Туканъ - ул. „Св. Наум” 1, недалеч от х-л "Хемус" и НДК. Има отделна зала за непушачи.
Ресторант О'Шипка - бул Бъкстон 22 (до бул. Т. Каблешков) - там има отделен етаж за непушачи - няма стъпала!
Ресторант "Славяни" - бул. Мадрид и ул. Асен Златаров в София - има отделна зала за непушачи с отделен вход. Може да се каже, че е отделен ресторант направо. Входа е откъм Златаров
Ресторант Щастливеца – у. Оборище 73, ресторант, то е тип механа, вкусно е и има отделно помещение за непушачи. Но е неудобно за количка, защото има стръмни стълби. Не знам точен адрес, но се намира до Испанската гимназия, на Оборище - между канала и ул. Мърфи
Оливс – ул. Граф Игнатиев N 12, има отдеен сало за непушачи - мисля, че вече го няма този Оливс!!!
Оливс на БСФС (този на Графа сте го споменали)
 Пицария Дивака – ул. Гладстон 52 - има отделно помещение за непушачи, има стълби
Пицария Милениум – Дружба
Пицария Капри – Ломско шосе N 119,  преди Шел, в Надежда 1. На 2 етажа е, на долния не се пуши. Обикновено и там вечерят семейства с деца и моето все си намира някоя кака, за която да се залепи
Пицария Червената къща - ул. Борис Христов N 6, на пазара в Ситняково.Втория етаж е за непушачи,но стъпалата са си доста,а и преди това се минава през първия етаж,където се пуши,а той е и на нива,та достъпа с количка е доста труден,иначе става.
Mr. PIZZA – бул. Черни връх 38А, (срещу пазара) - третия етаж, точно до ВИП салона е за непушачи
Пицария О'Шипка – ул. Шипка 11
Пицария О'Шипка – Люлин 10, бл. 146,  има зала за непушачи
Пицария Тоскана – на ъгъла на Витоша и Скобелев - имаше също зала за непушачи, но на 2-я етаж. Поне е по-просторно
Всички Угота имат зала за нешушачи, но там почти във всяко заведение го има проблемът със стълбите
Виенския салон – Московска
Сладкарница Lucky - бул. "Цар Освободител" N21 - малко стъпала, кът за непушачи; обикновено не е пълно => просторно
Сладкарница 100 грама сладки  -ул. “Ангел Кънчев” 18A - тесничко, уютничко, без стъпала. (вероятно и тези на ул. “Марагидик” 34 и ул. “Христо Смирненски” 48 са също за непушачи, но не съм ги пробвала)
Сладкарница Лейди - кв. Дървеница, на спирката на автобуси 280 и 88 на ТУ , бул. „Св. Кл. Охридски”, сладкарница, на два етажа, долният за непушачи.
Арена - Младост4 и на бул. Т Александров - но е ОБЩО помещение
Mc Donalds - във всички не се пуши...   
KFC -   май в някои вече се пушело!!!
 
 
ВАРНА
Годзила - на Пазара
Българче - в МОЛ Варна
Годзила - на Мария-Луиза = има салон за непушачи на последния етаж
Тропс-къщата, заведение за бързо хранене.
Салатения бар - срещу Мусала - на долния етаж има съвсем отделна зала за непушачи.
Морско Конче- пак на долния етаж- съвсем отделна зала.
Казабланка – сладкарница, има отделна  малка зала със стъклена врата-срещу входа- вдясно
Акварел - на Драгоман-отделна зала с отделен вход за непушачи.
Маестрото- поне преди няколко месеца имаше такава зала- от стълбите- вдясно.
кафето в детския комплекс в кв.Младост до ледената пързалка
Capella Play
всички маси в близост до детския кът в кафето на 2 ет. в Пфое Мол
детската зала в Бизнес хотела(Тулип)отделна зала за непушачи в "Пастария" на Драгоман
отделна зала за непушачи с голям детски кът във "Викиленд"
детската зала в Central Plaza

КЮСТЕНДИЛ
Миша - сладкарница - предлагат торти и пасти
 Хисарлъка - гостилница в центъра на града

П.С. Защо не мога да си редактирам най-първия пост и само него да редактирам като най-пълен? До колко време след публикуване може да се редактира newsm78

Последна редакция: нд, 15 фев 2009, 10:28 от helenblondy

# 50
И още две сладкарници:

Lucky на бул. "Цар Освободител" N21 - малко стъпала, кът за непушачи; обикновено не е пълно => просторно

"100 грама сладки" на ул. “Ангел Кънчев” 18A - тесничко, уютничко, без стъпала. (вероятно и тези на ул. “Марагидик” 34 и ул. “Христо Смирненски” 48 са също за непушачи, но не съм ги пробвала)

# 51
  • Мнения: 165
Бях писала за Славяни. Снощи ходихме и се пушеше и в двете зали. Нещо ми обясниха, че през седмицата не се пушело в едната, но събота и неделя вечер се пушело и в двете. Да го имате впредвид

# 52
  • Варна
  • Мнения: 391
ВАРНА: Съвсем скоро открих, че в сладкарницата на Делфинариума вече не се пуши и останах приятно изненадана. Няма детски кът, но пък е интересно за децата да гледат делфините...

# 53
  • София
  • Мнения: 2 426
Тематае стахотна и ми се иска да я обновим, защото лятото постепенно свършва и отново наближават студените дни, в които ще трябва да дишаме дима, ако искаме да сме сред хора....

аз мога да добавя 150 на Витошка - вторият етажпе за непушачи и се спазва. Има тесни стълби до горе.

Мога да изкоментирам за Милениум в Дружба - непушачите са в отделна пристройка, която е на нивото на входа и всичките й маси гледат към алпинеума. Според мен даже са с по-добро местоположение от тези за пушачи.

И за сладкарница Лъки - няма отделен салон, а кът - ако се напълни повечко димът се усеща

Това е от мен за сега, може би не съм права да вдигам тема от преди  120 дни, но пък информоцията в нея ми се струва полезна и актуална. Ако helenblondy все още иска да я поддъжа - ще се радвам много Peace

Като се сетя - пак ще добавя инфомация

# 54
  • Мнения: 3
ima go OLivs nali maja mi raboti tm Laughing na Grafa

# 55
  • Мнения: 705
Някой да сподели заведение в Пловдив, моля. Много ми е нужно за една среща...

# 56
  • Мнения: 130
Оооо, мацки- как сте,а??? Гледам - писали сте, докато ме няма  bouquet Хйде, пишете, деразйте - аз пускам пак актуализиран списък. И ако някой се сети за по-интелигентен начин за актуализиране на списъка - да ми пише!

СОФИЯ
150 на Витошка - втори етаж, с тесни стълби догоре
Кафе Коста - Mall Sofia- ъгъла на бул. Ал. Стамболийски и бул Опълченска - има асансьор
Кафе Коста - Mall City Centre, бул. Черни връх, има асансьор
Coffee Heaven – ул. Цар Иван Шишман 27
Чайна Веда Хаус - ул. "Гладстон" N: 2
Starbucks 1 - на ъгъла на бул. Васил Левски и ул. Гурко - няма стъпала
Starbucks 2 - до НДК, в началото на Левски - пресечката с Фр. Нансен, точно там, където автобус 94 завива по посока Попа. Преди беше някакво заведение-пицария май
Fix Mix - бул. Васил Левски N 24, в близост до Раковска. Сервират само сандвичи и фрешове, има само 2 маси и няколко места на бара.
CROU - на Асен /м/у Неофит РИлски и Гладстоун/, там пък е забранено пушенето в цялото заведение
Fox and Hound - ул. Ангел Кънчев 34. Има отделна зала за непушачи; има 2-3 стъпала, но пък е малко и тясно.
Ресторант Капитан Кук - П. Славейков - скъп, рибен ресторант, отделни зали за пушачи и непушачи.
Ресторант Уно - Енотека - на Раковска - скъп, отделни зали за пушачи и непушачи. Пушачите са на 2-рия етаж.
Ресторант Кринг - вегетариански ресторант,  бул. Цар Симеон 82 - няма стъпала!
Ресторант Кибеа - ул. Вълкович 2А (до ул. Христо Белчев) - полезния ресторант,  скъп, има малко стъпала! Май не е много за деца...Иначе е страхотен!
Ресторант Табиет –  (скъп) – бул Джеймс Баучър 76, до Кемпински и БЧК
Ресторант Под липите – ул Елин Пелин 1, ресторант, непушачи на втория етаж - чувстваш се малко извън събитията
Ресторант Туканъ - ул. „Св. Наум” 1, недалеч от х-л "Хемус" и НДК. Има отделна зала за непушачи.
Ресторант О'Шипка - бул Бъкстон 22 (до бул. Т. Каблешков) - там има отделен етаж за непушачи - няма стъпала!
Ресторант "Славяни" - бул. Мадрид и ул. Асен Златаров в София - има отделна зала за непушачи с отделен вход. Може да се каже, че е отделен ресторант направо. Входа е откъм Златаров. По-късно се сподели мнение, че рядко се спазва непушенето и в двете зали - отпада
Ресторант Щастливеца – у. Оборище 73, ресторант, то е тип механа, вкусно е и има отделно помещение за непушачи. Но е неудобно за количка, защото има стръмни стълби. Не знам точен адрес, но се намира до Испанската гимназия, на Оборище - между канала и ул. Мърфи
Оливс – ул. Граф Игнатиев N 12, има отдеен сало за непушачи - мисля, че вече го няма този Оливс!!!
Оливс на БСФС (този на Графа сте го споменали)
 Пицария Дивака – ул. Гладстон 52 - има отделно помещение за непушачи, има стълби
Пицария Милениум – Дружба
Пицария Капри – Ломско шосе N 119,  преди Шел, в Надежда 1. На 2 етажа е, на долния не се пуши. Обикновено и там вечерят семейства с деца и моето все си намира някоя кака, за която да се залепи
Пицария Червената къща - ул. Борис Христов N 6, на пазара в Ситняково.Втория етаж е за непушачи,но стъпалата са си доста,а и преди това се минава през първия етаж,където се пуши,а той е и на нива,та достъпа с количка е доста труден,иначе става.
Mr. PIZZA – бул. Черни връх 38А, (срещу пазара) - третия етаж, точно до ВИП салона е за непушачи
Пицария О'Шипка – ул. Шипка 11
Пицария О'Шипка – Люлин 10, бл. 146,  има зала за непушачи
Пицария Тоскана – на ъгъла на Витоша и Скобелев - имаше също зала за непушачи, но на 2-я етаж. Поне е по-просторно
Всички Угота имат зала за нешушачи, но там почти във всяко заведение го има проблемът със стълбите
Виенския салон – Московска
Сладкарница Lucky - бул. "Цар Освободител" N21 - малко стъпала, кът за непушачи; обикновено не е пълно => просторно
Сладкарница 100 грама сладки  -ул. “Ангел Кънчев” 18A - тесничко, уютничко, без стъпала. (вероятно и тези на ул. “Марагидик” 34 и ул. “Христо Смирненски” 48 са също за непушачи, но не съм ги пробвала)
Сладкарница Лейди - кв. Дървеница, на спирката на автобуси 280 и 88 на ТУ , бул. „Св. Кл. Охридски”, сладкарница, на два етажа, долният за непушачи.
Арена - Младост4 и на бул. Т Александров - но е ОБЩО помещение
Mc Donalds - във всички не се пуши...   
KFC -   май в някои вече се пушело!!!
 
 
ВАРНА
Годзила - на Пазара
Българче - в МОЛ Варна
Годзила - на Мария-Луиза = има салон за непушачи на последния етаж
Тропс-къщата, заведение за бързо хранене.
Салатения бар - срещу Мусала - на долния етаж има съвсем отделна зала за непушачи.
Морско Конче- пак на долния етаж- съвсем отделна зала.
Казабланка – сладкарница, има отделна  малка зала със стъклена врата-срещу входа- вдясно
Акварел - на Драгоман-отделна зала с отделен вход за непушачи.
Маестрото- поне преди няколко месеца имаше такава зала- от стълбите- вдясно.
кафето в детския комплекс в кв.Младост до ледената пързалка
Capella Play
всички маси в близост до детския кът в кафето на 2 ет. в Пфое Мол
детската зала в Бизнес хотела(Тулип)отделна зала за непушачи в "Пастария" на Драгоман
отделна зала за непушачи с голям детски кът във "Викиленд"
детската зала в Central Plaza
Сладкарницата на Делфинариума

КЮСТЕНДИЛ
Миша - сладкарница - предлагат торти и пасти
 Хисарлъка - гостилница в центъра на града

# 57
  • София
  • Мнения: 26
Супер тема Simple Smile
И от мен нещо - район Редута :
- 100 грама сладки на Марагидик - пробвано - не се пуши
- Дон Домат на Велчо Атанасов - отделна зала за непушчи - на първия етаж е - лесен достъп, тъй като трябва да се преодолеят само 1-2 стъпъла до входната врата. От там по стълби се качваш на 2-я етаж където е за пушачи, но не се усещат въобще ароматите от там

# 58
  • Мнения: 1 048
За пловдив-Чаена къща Веда,в Розенхоф има зала за не пушачи,в някои Вердита,в Годзила,в К2,в някои Тони 2000

# 59
  • София
  • Мнения: 8 280
Хелънче, поздравления за темата smile3501 Много е полезна. Лошото е, че нямаме много материал, за да я запълним Crossing Arms

Добавям
- Оливс на БСФС (този на Графа сте го споменали)
- р-т Щастливеца - то е тип механа, вкусно е и има отделно помещение за непушачи. Но е неудобно за количка, защото има стръмни стълби. Не знам точен адрес, но се намира до Испанската гимназия, на Оборище - между канала и ул. Мърфи
- Coffee Heaven на Шишман
- всички Угота имат зала за нешушачи, но там почти във всяко заведение го има проблемът със стълбите
- р-т Табиет (скъп) - до Кемпински и БЧК

Доколкото знам и във втория Старбъкс до НДК (София) не се пуши.
Има второ??? Къде точно?

Засега толкова от мен Wink



В Младосткото Уго до Деница си тръгнахме като пушени скумрии преди Коледа - залата на 2рия етаж, обща за пушачи и непушачи сервитьорите здраво пушеха зад бара - видях ги тъй като ги търсих да ме упътят къде е за непушачи.

 В ресторант Пчела в Лозенец уж е отделена залата за непушачи но през нея се минава за другия салон - и клиенти и сервитьори.
 
В Доброто не ми е правило впечатление да съм опушена.

Общи условия

Активация на акаунт