Помощ,помагайте.Много ни урочасват!!!

  • 28 677
  • 339
  •   1
Отговори
  • Мнения: 17
Здравейте мили мами,да ви се оплача,от както ни изписаха от болницата преди 7 месеца вече, детето ми е всеки ден урочасано, виждам се в някакъв ужас.Какво ли не правя, и конци по ръката, и чесън в кошарата, и синя гривничка, няма ефект.Поливам с водичка като се приберем,пипам се като излизаме, така бях чела,но без никакъв резултат.
Ако някой може да ми каже някакъв съвет, приемам без възражения всичко.Благодаря ви предварително.

# 1
  • Мнения: 46 436
И в какво се изразяват признаците Thinking

# 2
  • Мнения: 5 790
Ако спреш да вярваш на тези глупости, ще спрат да те уручасват.

# 3
  • Мнения: 4 555
Да, я разкажи по какво преценяваш, че е урочасано детето?

# 4
  • Мнения: 1 691
Вярваща ли си? Заведи детето на църква.

# 5
  • Мнения: 2 517
Здравейте мили мами,да ви се оплача,от както ни изписаха от болницата преди 7 месеца вече, детето ми е всеки ден урочасано, виждам се в някакъв ужас.Какво ли не правя, и конци по ръката, и чесън в кошарата, и синя гривничка, няма ефект.Поливам с водичка като се приберем,пипам се като излизаме, така бях чела,но без никакъв резултат.
Ако някой може да ми каже някакъв съвет, приемам без възражения всичко.Благодаря ви предварително.

А да не би да са зъби?
Донякъде вярвам в "урочасването" в смисъл на лоша енергия към даден човек. Обачееее гривни и други фетишизми не практикувам. Ако вярваш , че действително детето ти е урочасно, заведи го на  църква, има специална молитва. Можеш да си измислиш и "собствен ритуал" - примерно едно изречение с което да погалиш детето си. Ще видиш , че действа повече от синя гривна или червен конец.

# 6
  • Мнения: 2 803
Ако спреш да вярваш на тези глупости, ще спрат да те уручасват.
Същото ще ти кажа и аз.

# 7
  • Мнения: 182
Сигурно чесънът в кошарата е малко.

# 8
  • Мнения: 9 814
Стига де хора, като не вярвате на жената и не може да й бъдете в полза по-добре нея й нападайте!
Тя иска помощ и подкрепа, а не нападки и злобни забележки....

Към авторката: Иди на църква, запали една свещ за здравето на детето. Дано това те успокой.

# 9
  • Мнения: 6 274
И в какво се изразяват признаците Thinking
И на мен ми стана интересно...  Thinking
Не бих казала, че не вярвам на 100 %, но това да е урочасано всеки ден, ми се вижда малко пресилено...

# 10
  • Мнения: 9 973
Франческа ме е изпреварила.Отиваш в църквата и казваш на попа да каже името на детето

# 11
  • Мнения: 4 496
А за тези 7 месеца всеки ден ли излизахте? Thinking

# 12
  • Мнения: 14 654
Забелязвам, че само децата на тези, които вярват в уроки ходят все урочасани. Внимавай да не вгорчиш живота на детето си с разните процедури, които се предприемат против уроките. Братовчед ми е на 10 години вече и понеже все е урочасан според майка му и баба му, му гасят клечки всеки ден, карат го да държи купа с вода над главата си, в която изсипват восък и го водят при една измамница да му лее куршум. Как пък моето дете, детето на сестра ми и всички деца на приятелките ми никога са били урочасани?
Ако си умна ще се замислиш малко има ли смисъл да се тормозиш, а и детето си с подобни мисли, а ако не - горните процедури можеш да пробваш, ще ти кажа и още.

# 13
  • варна
  • Мнения: 1 395
 Едно кръщене ще реши въпроса.

# 14
  • Мнения: 132
всеки четвъртък в черквата осветяват вода,вземи си от нея и всяка вечер или когато се приберете измиваи очичките и ръчичките на детенцето. незнам до колко си вярваща,но помага и молитва-сама може да си "измислиш" думичките,ако детенцето е кръстено на някой светец/ица може молитвата да е отправена към него/нея.
потърси някоя бабичка да пребае на детето,те си знаят като кажете,че е за уроки.
друго не се сещам.повръщате ли от уроките,защото може и да повръща зелено ако е много урочасано.
п.с.може да му гасиш клечки или да му"чукнеш"яйце

Общи условия

Активация на акаунт