?Въпроси всякакви?

  • 1 835 305
  • 5 381
  •   1
Отговори
# 1 185
  • Мнения: 88
   Залях си клавиатурата на лаптопа с кафе. Веднага попих, после  пуснах и сешоара... Sad Не го изключих обаче. Все още си работи, не е спирал. Модел DELL VOSTRO е. Дали ще му стане нещо, може ли след това да се поправи евентуално.

# 1 186
  • Мнения: 4 785
Оу, поправката на клавиатура на лаптоп е много скъпа... да се надяваме, че щом до сега не е дал дефект, всичко е ок... Аз затова много се радвах че ми дадоха застраховка за всичко, включително за заливане с кафе, настъпване, кражба...  Rolling Eyes

# 1 187
# 1 188
  • София
  • Мнения: 6 210
distance, мерси!

# 1 189
# 1 190
  • Мнения: 3
За известен период от време можете да забравите да ползвате дир.бг ... Пожарникарите са свършили "чудесна" работа давайки на сървърите да пийнат една студена вода. Жалко, че не е имало поне един с поне една гънка в главата да прецени какво трябва да се направи. Сега ще им се скъса гьона на дир.бг да възстановят всичко и дано го имат на архив, което отчитайки обема на сайта, историята и милионите постове си е сизифов труд.

# 1 191
  • Мнения: 7 110
Дир липсваше и рано сутринта - към осем без нещо. Този пожар явно много късно са започнали да го гасят. 

# 1 192
  • София
  • Мнения: 6 210
Рони, той от вчера е залипсвал. Пожарът е станал вчера  Peace

# 1 193
  • Мнения: 7 110
 Laughing Laughing Laughing.Вярно. Не съм видяла датата на вестника.  Blush

# 1 194
  • Мнения: X
хехе, на дир-ника му трябваше да пие една студена вода, буквално Mr. Green

# 1 195
  • София
  • Мнения: 12 554
хехе, на дир-ника му трябваше да пие една студена вода, буквално Mr. Green

Много ли ти е весело? Баси хората сте  Sick

За ваше нещастие Дир ще има.

# 1 196
  • София
  • Мнения: 6 210
nana77, не се познаваме, но от публикациите ти съм останала с впечатление, че си журналист от дир.бг и се надявах да драснеш някой ред  Hug.
Сайтът е един от символите на интернет у нас, един от първите! Ами клубовете му!? Това е страшно много информация! Хубаво е, че ще има дир отново  Grinning.

# 1 197
  • Мнения: X
хехе, на дир-ника му трябваше да пие една студена вода, буквално Mr. Green

Много ли ти е весело? Баси хората сте  Sick

За ваше нещастие Дир ще има.

Много лично ги приемаш нещата. Дали ще има дир или не, ми е безкрайно безразлично.

# 1 198
  • София
  • Мнения: 12 554
хехе, на дир-ника му трябваше да пие една студена вода, буквално Mr. Green

Много ли ти е весело? Баси хората сте  Sick

За ваше нещастие Дир ще има.

Много лично ги приемаш нещата. Дали ще има дир или не, ми е безкрайно безразлично.


Естествено, че ще ги приемам лично. Още повече, когато явното ти безразличие се проявява в неприятно съскане.

# 1 199
  • Мнения: 6 320
Не мога да разбера и приема злобеенето.
Не мога и да приема за нормално това, че толкова много се "плюе" в момента по Дир.бг от страна на недоволни потребители, а всъщност най-потърпевши са самите собственици, администратори и техници на Дир-а.

Стискам палци да успеят да възстановят данните!
Няма да е леко и трудът ще е къртовски. За нервите и загубите въобще не смея да си помисля.

Общи условия

Активация на акаунт