Момичета, вярно ли е това?!

  • 15 716
  • 237
  •   1
Отговори
# 45
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
Момичета изчетох темичката за 10млн и в Зачатие и тук, и мисля че е добре ако всички вие който сте в БГ напишете писмо на депутатите, може някой да напише едно стандартно, като форма писмо и да се публикува тук във форума, и всяка от нас да го отпечата, подпише и да го изпрати до комисията, ние можем да си добавим от нас съвсем малък параграф за нашата история, защото ако е дълго те хич не биха се затруднили да го четат. Та след като изпратим всички ние, казвам всички защото аз от тук в САЩ ще го изпечата, подпиша и изпратя и препоръчано даже ще го изпратя, тогава може да се свържем с предаването Часът на Мама или някое друго и да им кажем колко от нас са писали и как нашият глас няма значение, и да се добави това което Ети76 е написала как са се подиграли с нашите проблеми. Аз само искам да дам тази идея защото мисля че това е доста добър начин да се чуе нашият глас... Какво мислите?

Думи не е необходимо да се хабят да се описва тази наглост и невежество човешко на хора без сърца... smile3514 smile3515

Последна редакция: нд, 07 дек 2008, 22:03 от Babyforme

# 46
  • Мнения: 3 634
Току-що говорих с едно от присъствалите момичета. Няма да ги има коментарите в стенограмата, така че голяма част от възможностите да се тръси възмездие отпадат. Сега надеждите и усилията на сдруженията са насочени към приемането на закона във вторник. Въпросната бъдеща майка, към която са били отправени нападките е крайно разстроена и за момента се е отдръпнала.

# 47
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Няма да ги има коментарите в стенограмата, така че голяма част от възможностите да се тръси възмездие отпадат.
Вероятно някой от присъствалите журналисти го има на запис.

# 48
  • София
  • Мнения: 2 908
Момичета и аз просто нямам думи с които да опиша как се чувствам след всичко прочетено.Това са едни долни безсрамници и са за  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 49
  • Мнения: 1 649
Толкова съм разстроена #Cussing out и обидена Crossing Arms и много много много ядосана #2gunfire #2gunfire #2gunfire 4е му пожелавам на този депутат: неговите деца да имат нашите проблеми,и някой зевзек като него да им помогне с ин виво на живо

А каквото решите с вас съм.Да подпишем писмо...Карбовски,Цветков,Слави Трифонов....Този депутат май заслужава да бъде лин4уван,да бъде замерван с камъни от нас пред парламента....

# 50
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 778
Ето ги и членовете на комисията
http://www.parliament.bg/?page=ns&lng=bg&nsid=5&acti … =show&gid=164

# 51
  • Мнения: 4 700
Не ми идват думи, с които да иzкажа омраzата си и отврата към теzи господа.  Sick

# 52
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
Момичета ето го линка за контакти с тази комисия: http://www.parliament.bg/?page=ns&lng=bg&nsid=5&acti … =info&gid=164

Аз имам намерение да им изпратя емаил, и ако не съм много заета да се опитам да им се обадя и да попитам ако е възможно да ми запишат среща с какндидата за ИНВИВО-то та да го видя какви ще ми ги разкаже... Найстина ще се обадя... Само ако може някоя от вас да ми каже кой е този дето го е казал това, хич не ми пука и ще вдигна телефона веднага щом някоя от вас напише кой го е казал това...

# 53
  • София
  • Мнения: 6 360
Анкета с предложения за реакция на бруталното поведение на депутатите:

http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=32142.0;all

# 54
  • Мнения: 4 324
За съжаление, нищо ново под слънцето ........ Преди години пак имаше подобни изказвания, не помня от кой, ама май беше от Щерев. Мислех че с времето, нещата малко по-малко ще се променят към добро, но не би......
Просто нямам думи

# 55
  • Мнения: 2 022
O, имаше Тани едно интервю с Алеко Кюркчиев 2004 г., спомням си в дира още бяхме. Хоуп го е пуснала в аналогичната тема в Клюкарника, та се сетих. Обаче ми прави впечатление, че поне във форумите тук вече хората не мислят както тогава, само един потребител се е изказал неподготвен, а преди време бяха доста повече. Значи има развитие някакво поне тук в интернет пространството. Знам, че са такива, никога не съм очаквала нещо повече от тях като отношение и възприемчивост, но страшно ме заболя. Защото тези там хрантутени от нашите осигуровки и данъци имат наглостта да се гаврят. Това не може да е държава, думи нямам, от 2 дни само това ми е в главата.

# 56
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
Момичета аз вече изпратих емаила, може и да го изтрият, но аз имам намерение да го изпращам по един път на ден, докато някой ми отговори. Писах че искам да ни се извинят публично, след като са ни обидили публично. Вижте по горе съм публикувала линк на който има е-маила на комисията...

Последна редакция: пн, 08 дек 2008, 02:40 от Babyforme

# 57
  • Мнения: 4 324
За съжаление са свикнали да се извиняват тъпанарите, и това няма да е проблем за тях.
Въпреки това Babyforme БРАВО за инициативата   bouquet

# 58
  • Мнения: 54
Момичета влезнах в сайта на народното събрание и като ги видях на каква възраст са и толкова добре охранени , а като си помисля,че всички живеят и дебелеят на наш гръб направо ме хваща яд на тяхната наглост и те са тръгнали да решават съдбите на толкова надяващи се семейства. Истината е , че сития на гладния не вярва. А като дойдат избори пак ще искат да гласуваме за тях и наглостта им ще е голяма на фона на тази гавра спрямо българските семейства.

# 59
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Гласувах с всички опции, но основно съм за протест и съдебен иск. Това изказване е гавра с всеки един от нас, които има репродуктивен проблем. Да не говориме, че и други неща се засягат. В една нормална държава за подобно изказване се случват големи неща.

Общи условия

Активация на акаунт