Арабски прелестни девици и други чудни хубавици - 96ти път

  • 38 466
  • 294
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 177
 
Деси,да ти е жива и здрава порасналата дъщеричка!Нека всички врати бъдат отворени пред нея,а на затворените да намери ключа!

# 271
  • Paris, France
  • Мнения: 14 171
Да ви е честит Аида!

# 272
  • Мнения: 177
на всички празнуващи и
Честит и весел празник на всички студенти!

Последна редакция: пн, 08 дек 2008, 04:31 от mmm3

# 273
  • Мнения: 927
           


ЧЕСТИТ СТУДЕНТСКИ ПРАЗНИК !!!!

Сабах алхейр, арабелки!!
Пожелавам на всички празнуващи, а и на тези, които са съпричастни към този свещен празник, много щастие и благоденствие!!!

Почти успях да прочета цялата тема преди дни, но нямах време да пиша  Simple Smile. Добре дошли на новите момичета и пожелания за много здраве и любов за тези, които са имали повод за празнуване!!!
Аз днес имам троен повод за празнуване - ЕЙд, студентския празник и Тарик става на 2г. и 4м.  ura
Много целувки за всички (Не смея да изреждам за да не изпусна някой)!!!

# 274
  • Мнения: 2
Здравейте мили момичета!
Честит празник на всички Вас и вашите семейства.Пожелавам ви много щастие,благоденствие и сбъдване на вашите мечти.

# 275
  • Мнения: 206
Eid Mubarak и от мене
Пустинна принцеске ще се моля за твоето щастие, заслужаваш си го Simple Smile
Деска нямам претенции кой ще прави темата, само сложете анкетата и нека бъдат само арабски страни, ако може
После можем да направим анкета в кои ислямски страни сме били Simple Smile Но нека и другите да изкажат мнение, разбира се...

Нещо вкусничко за празника:


# 276
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
аидкум мабрук

bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
за вси4ки свързани с празника!

# 277
  • София
  • Мнения: 1 043
Много ви благодаря за отговорите   bouquet

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ!

# 278
  • Мнения: 1 184

Нека Бог благослови вас и семействата ви. Весели празници!

# 279
  • Мнения: 216
Кула ам уа интум би алеф хейр-

НаДнешния ден,се извършва последната част от ритуалите свързани с Поклонението хаж  bouquet-Да си припомним за какво Бог ни предписа това и какъв е смисълът от Посещението на Свещените земи...
...Да се замислим,преценим,да си припомним,простим,благодарим,да се разкаем,
момлим,да проявим щедрост
,да са осъзнаем...
Поклонението Хаж ,освен всичко друго е и една малка подготовка на човек към картината,която горе -долу напомня картината на йнм АЛ Киама(съдният Ден)-
хората изглеждат по еднакъв начин(бедния не се отличава от богатия)-дет се вика са почти голи пред Създателя,така като ги сътвори и извади от утробите на майките им(само наметнати с чаршаф(който наподобява кефена-това с кето се облича покойника Confused...
както казва свекърва ми-чувстваш нещо,което не си чувствал друг път-забравяш за всички проблеми ,които в друто време не ти дават мира,нещо се чувсваш леко ,въпреки ,че около теб навсякъде е отрупано с хора-отправящи молитви-тя казва-чувстваш хората като едно цяло,пред гърдите ми ,зад гърба ми,до мен-но никак не ти идва наум да се притесняваш,по-скоро си даваш сметка колко малка частичка от вселената си,толкова нищожна,че не ти остава друго ,освен да молиш Бог да ти прости зо огромните слабости и бели дето можеш да причиниш със съществуването си...като се върне човек,сякаш отново се е родил-да избягва проявата на слабости,които си е позволявал преди-не само материални ,но и душевни-тоест да се старае не само да не постъпва с брата си така,както не би искал да постъпят с него,но и да не мисли за брата си това,дето не иска да мислят за него-то това е по принцип задължение за всички вярващи,но Поклонението хаж-отново ти дава възможност да се промениш-Колко Безкрайно Милосърден и Великодушен е Създателя към нас и колко неблагодарни и нагли можем да станем ние-превърнали се в жертва на страстите,слабостите ,желанията си-за радост на неблагодарния и коварен Шейтан...
...какво друго ми остава да кажа,освен да се помолим искрено и всеотдайно за душите сии за усъвършенстваненали за това никът ми е Дуа(молитва)-ще споделя една много мъничка част от молитвата на имам Али(съпругът на Фатимат ал Захара-дъщеря на Пророкасаус)-алеим салам,която той редовно отправял към Всевишния...та молитвата е дълга-но малко-да добият представа незапознатите...
Бисмилаларахман ал Рахим(В Името на Бог Всемилостивия Милосърдния)
...О,Господи (3)-о,
Боже мой,Господарю мой,Повелтелю мой,Владетелюна неволята ми,
о Ти,
Който държиш в ръката тТи челото ми,о, Ти всезнаеш злината и несретата ми,
о Тиизвестен за бедността и нищетата ми,
о Господи,о,Господи,о,Господи,
умолявам Те в името на Твоята истина
,Твоята пресвятост и най-великите Ти качестваи Имена
 да изпълниш часовете на дните и нощите ми
с Твоето споменаване
,даги свържеш със служене на Теб и да приемеш делата ми,
та да станат всичките ми дела и молитви една непрестанна молитва,
а аз да бъда във вечно служене на теб...................................
...............................Помилвай този,чието имане е надеждата ,
чието оръжие са сълзите,
о Непостижим в дълбината на благодатта,
о отблъскващ злините,о,Светлина на самотните в мрака
,о,Знаещ,без да се нуждае от знание.
Благослови Мухаммад и семейството му
 и направи с мен това,което Ти е угодно,
и не прави с мен това ,което ми е угодно. Praynig
сега-ако на някой му е дотегнало от моята проповед -да ми прости bishop- Wink

Пак днес е моментът да помоля за прошка всяка от вас,която по някакъв начин съм обидила,да прости егоцентризма ми,да прояви снизхождение към дребнавостта ми и всички мои слабости проявени виртуално-в частност-Саратед,Снежжана хаж,Олд-в чието великодушие не се съмнявам  bouquet
На всички ви желая само добруване и позотворен живот  bouquet

# 280
  • Мнения: 610
На всички празнуващи !

Честит празник на нашите студенти    bouquet

Иман  Hug

Деска малките дадоха идеи за име на кучето  Simple Smile Йоанка каза ако е женско Тара , а Теди за мъжко каза - Макс или Ремо , така се казват кучетата на съседите ни при майка, и малките много играят с тях.

Хубав ден и успешна седмица на всички   bouquet

# 281
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Честити Празници на всички Шехерезадки, че то много се събраха тоз месец  bouquet Но няма лошо-Нека да е празник!!! Мнго щастие и благоденствие за вас и вашите обични близки  bouquet
За мене моята Пустинна Принцеса ви е подсказала нещтичко Simple Smile Да вечно ухилена и вечно позитивна. Може би сам леко лудичка Laughing Просто много обичам хората.
Някой ме попита от каде ми е хабибито. Ще ви разочаровам но си е тукашно  Хабиби от средата на България Simple Smile
А аз като много от вас харесвам Близкоизточната култира и история. И аз като едно от момичетата се бях влубила във древната история на Египет. Бях малко момиченце на 9 годинки когато за първи път прочетох една книга на К.Керам-Богове,гробници. учени. Но там ме плени Египет и близкоисточната история. л Но не е само това-вижте ни килимите ами те много подобни. Подредбата на старите къщти също.
Моето хабиби много не ги долюбва Египтяните защтото винаги има проблеми сас тях когато е там. А на него му се налага да ходи там напоследак Laughing Добре, че е със голямо чуство за хумор- Последния път преди десетина дена беше там и пише маил- Коевааааа, твоите хора пак ме побъркахааааа Joy Така, че знаете имам си хора там
 аз Joy Обичам го незнам защо този Близък Изток. Имам възможност да пътувам но ми се ходи само там. Много ми се мотка във Сирия но тука не предлагат екскурзии за там. До Египет ми се ходи ама не да лежа във Хургада.  Хургада и Шарм не са Египет.
Иншаалах може и да се докопам и да видя каквото искам
Дано не сам ви надула главите. Стига повече за мене. Която Шехерезадка иска може да ме пита каквото иска  bouquet
Много сте сладкодумни и много мъдри нещта казвате. Благодаря Ви Hug Обичам да ви чета  bouquet

# 282
  • Мнения: 16
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКО ПРАЗНУВАЩИ.
НЕКА БОГ ВИ ДАРИ СЪС ЗДРАВЕ

# 283
  • Мнения: 216
дапожелая и ЧРД-на Тарик-Иман желая му това,което и ти му желаеш

Наде-тортичката днес,ще нрисувам като тази от снимката 
bouquet
Дезърт-онази притча с гъсеницата и кактуса,която ни разказа,днес отново трябва да ни я припомниш-има един аят в Корана където се казва-Може да ненавиждате нещо,а то да е добро за вас  bouquet

Мелани-весело ишзкарване и още много успехи на твоята вече ходеща дъщеричка,която ти отново и отново пускаше да върви-като момченце с нова количка Joy

Деси-каква хубава картинка  bouquet
въобще пожеланията на всички ви ми приповдигнаха настроението-да ви кажа имах нужда от това-
моя Мохамед-големия(нали има алергична асма Tired-щом боледува ,отново се проявява-толкова е тягосно-кашлицата му нощем не ни дава мира-мъчи и него и нас-тя си е специфична и детето се опитва де си поеме въздух,което е затруднено поради свитите бропхи-но това е само когато заболее-вече три дни го лекувам с всичко що има-ноднес започнах така омразният ми антибиотик-няма начин-инфекцията се влоши-и вече нищо не помага-човекът ще се съсипе с тази лаеща кашлица Tired-от цялата тази работа и Рабуба се будеше често-та да не ни е скучно и да си имаме занимавка нощес Confused
Както и да е успях да поспя,пх кафенце от тия дъъъългите и като четях вашите постове съвсем
пазнично се почувствах-още малко остава и ще докарам някоя крава на балкона ,ще я заколя и ще нахраня населението на махалата hahaha-само не знам как ще стане тая раобота-
ето защо с децата (по-скоро малкия)оправяме къщата,украсяваме я с фенери от хартия,герлянди ,които правихме за празника след Рамадан-искат да правят още Money,а и да правим изненади на татко им-торти,изчистени стаи,картички-от тяхното желание на мен ми се завъртя глават-и докато пишех идва малкия и ми казва-Мами имаш изненада-отидох в спалнята,а той оправил всичко,дори сгънал и прибрал всичко...сега мве пита как си мият чинии и къде за прибере чушките от туршията дето са на масата...ето защо мисля,че евреме да ви оставя...а Рабуба е наакана-така констатираха батковците-и вярно-ето тя си е събула панталончето и чака да я сменям и мия... Joy
Приятен ден

Амал къде сте-да не сте тръгнали по гостита newsm78,че днес моя човек просто отиде на работа,а мъжът на иракчанката като се облякъл празнично с един изискан костюм,пък поздравления ,пък чудеса,-викам му на моя виждаш ли,а ти с анцук и маратонки hahaha-той пък се смее-да бе ще ходя на Илиенци с костюм-та като разределям стоката да ми стяга по шевовете Crazy

# 284
newsm51   4ЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИ4КИ ОТ СЬРЦЕ ВИ ЖЕЛАЯ МНОГО ЗДРАВЕ И ЛЮБОВ! И НЕКА БОГ ЗАКРИЛЯ ВСИ4КИ НИ ! newsm51

Общи условия

Активация на акаунт