СЕДМОКЛАСНИЦИТЕ - да им е леко

  • 34 294
  • 438
  •   1
Отговори
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
След отдалеко понеже времето си минава та за това само да им е леко.

Старите теми:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=215761

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=305356.0 [/url

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=333344.0



Ето и един полезен линк http://www.segabg.com/online/article.asp?issueid=3155&sectio … 28&id=0001401

Кажете какво още да добавим   bouquet  bouquet  bouquet


# 1
  • В центъра на мръсотията
  • Мнения: 605
Аз да не пропусна...  Whistling

# 2
  • София
  • Мнения: 5 828
Пу, първа  Grinning

Няма с какво да се похваля, с оценките сме средна работа  Confused
Напоследък се караме за зимните дрехи, все й е топло и иска да ходи леко облечена  Tired
Иначе сме на вълна бодита, обаче се носят максимално вдигнати на хълбоците, така че да се вижда голо над дънките  ooooh!
Направо на мен ми писна да повтарям едно и също - кръста, яйчниците ..., на нея през едното ухо й влиза, през другото излиза  Tired

# 3
  • Мнения: 2 829
здравейте и от мен
няма и аз какво да кажа
на моя пък му е все студено

за дрехите-стана претензиозен особено напоследък
за оценките--средна работа


няма се ядосвам каквото стане
не мога да седна да уча вместо него ooooh!

каквото се изисква от мен --е дадено--средства ,време спокойствие
дано се постарае  и той
в училище доста ги напъват-таблици прави по география
проекти ,схеми
големи домашни имат
всяка седмица се пада по 2 контролни да прави и отделно изпитванията ooooh!

ходи уж след училище на консултации Thinking

# 4
  • Мнения: 184
Моето момиче бавно, но славно се взима в ръце и оценките ́и тръгват нагоре. Не се притеснявам - тя си е такава - според мен има хора спринтьори и хора маратонци - моето момиче е от втория вид - бавно стартира, но сигурно и уверено финишира. Дано и сега да е така, че спокойствието ми да не се изпари. Grinning
За дрехите - от известно време се е спряла на Кенвело - мен ме устройва - не обикаляме много, щото пък иначе все не може да открие най-специалната блуза напр. - а там всичко накуп (с изключение на дънките и маратонките). Докога ли? Тя черния период отдавна го мина - винаги съм казвала, че щерката е като Пикасо  Grinning -  на периоди - първо беше розовия, синия, черния и т.н. - в момента е на сиво-лилав период.
Най-после имахме родителска среща, която си беше "дежа вю" - "в класа има една група ученици дето така и така..." Ми казвам на моята щерка - "вземи малко да се държиш като идиот, та да ти чуя името и аз на родителската среща".  Grinning

# 5
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 562
Да се включа и аз в новата тема.
Засега в у-ще госпожицата се представя добре и се старае.
Извънучилищната подготовка за кандидатстване не я приема много насериозно, както и не е ориентирана все още къде иска да кандидатства. Не смея да я "притискам" по този въпрос, за да не се получи обратен ефект.

# 6
  • Мнения: 2 716
Запис  Mr. Green

Лили се оплака от уроците по .... уф. Не знам кой чете, да му се н види.
Та детето се оплака и не знам как да процедирам. Насред годината.

За дрехите - не се занимавам. Тя си ходи с приятели в някакъв магазин в Студентски град (от Надежда) . Ние сме в пъстрия период. Като хипи, само че по-прегледно. Няма си любима марка.

Последна редакция: пт, 28 ное 2008, 13:13 от Знаток

# 7
  • Мнения: 2 829
Знаток,не иска да ходи ли Thinking

# 8
  • Мнения: 639
Аз за оценките не мога да се оплача - от 3 клас не е била толкова старателна Laughing Гледа си нещата, събрала си е препоръчителната литература по история (нали за НГДЕК се гласи), малко й помогнах за избора на темите (тя потърси моята помощ) и сега си чете. Да чукна на дърво, няма нужда от ръчкане, та по тоя повод аз изобщо не съм усетила никакво притеснение все още като майка на кандидат-гимназистка. Wink

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
И моя младеж май започна да осъзнава, че тази година трябва да бъде по-старателен. Все още има периоди на гледане на облаците, но започнаха да намаляват Simple Smile
А дрехите са си проблем - мрази да ходи по магазини или като ходи нищо не харесва. Купи си кубинки и сега ходи като военен Mr. Green
Моето дете не е съвсем наясно какво иска да учи догодина - има ли и други такива newsm78

# 10
  • Мнения: 2 829
и моето е така

знае какво не иска--матем,нпмг,за художественото не става Wink
американския отпада

остава--езикова,без английската

# 11
  • В центъра на мръсотията
  • Мнения: 605
моята дъщеря засега знае какво иска да учи след гимназия - "дизайн"  Shocked а в каква гимназия ще я приемат, това са подробности...  Rolling Eyes при все че има желание за немска, за да учи "дизайна" в германия...

# 12
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Искрено ви завиждам,че нямате проблем с обличането,особено в този сезон.Зимен панталон, в любим негов магазин струвал между 150-200 лв.
А по отношение на бъдещето, иска да бъде професионален скейтбордист. doh

# 13
  • Мнения: 2 829
вярно ли това за скейтбордитста ooooh!

и моя е луднал по скейт
само за това говори
сега искал оригинален скейт ooooh!
неговите 2 броя в къщи--били боклук ooooh!
братовчед ми се занимаваше преди години със скейт и сума ти кокали си счупи ooooh!

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 702
При нас всичко е между 5 и 6. По български има нужда от повече упражнения или от нещо друго, не знам какво, но това, че в 5 клас почти нямаха учител и смениха сто заместника май си казва думата.

Общи условия

Активация на акаунт