Кафемашина - коя марка ще ми препоръчате?

  • 104 526
  • 377
  •   1
Отговори
  • Мнения: 369
Здравейте
Искам да си купя кафемашина - коя марка е най добрата?  bouquet

# 1
  • Мнения: 5 255
Делонги  Peace Зависи с какъв бюджет разполагаш  Wink

# 2
  • Мнения: 69
Делонги  Peace Зависи с какъв бюджет разполагаш  Wink
Peace

# 3
  • София. Някъде из Младост-ите
  • Мнения: 30
Здравей,
а за цена говорим ли или не е от значение? Дизайн?

От достъпните марки за мен са Krups.

# 4
  • Мнения: 369
Благодаря за отговорите  bouquet
В кухнята ми ел.уредите са в бял цвят,а за парички .... не съм мислила,но няма да е много скъпа.Не зная дали си заслужава много пари в този уред.А ВИЕ какво мислите?
Изобщо съм на Вие с тази техника  bouquet

# 5
  • Мнения: 473
Делонги, има модели на приемливи цени. Ние ползваме такава машина вече доста години и смея да твърдя, че работи безотказно, изобщо нямам никакви забележки.

# 6
  • Мнения: 231
И аз се сдобих с Делонги съвсем на скоро, взех модел с крема диск,капучино система,там другите х-ки за модела и новото което търсех е да може да работи с капсули кафе, а най-важното е че беше на цена от 209лв Party
Не съм от най-големите кафеджии и аз не бях хич наясно какво да взема,но заради прочетеното във форума взех Делонги.

Имам един въпрос: Каймака колоко дълго трябва да се задържи отгоре newsm78

# 7
  • Мнения: 511
колкото повече-толкова по-добре newsm10

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 214
Делонги  Peace Зависи с какъв бюджет разполагаш  Wink
Peace
С две ръце за Делонги.

# 9
  • Сливен
  • Мнения: 894
Делонги  Peace Зависи с какъв бюджет разполагаш  Wink
Peace
С две ръце за Делонги.
и аз съм за тази марка Peace

# 10
  • Мнения: 1 844
хората са го казали вече,и все пак още един глас за делонги!!! Peace
ние си взехме наскоро такава,190 лв беше,което си е приемлива цена,доволни сме и дизайнът е супер!

# 11
  • Мнения: 47
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=331804.msg8666459;topicseen#msg8666459 ето стара темичка
кафе не пия ,но мъжа ми прехвалва нашето  Делонги caffe Тreviso

# 12
  • Мнения: 473
Аз пък смятам, че Saeco е много по-добра от Делонги. Имам Saeco малка, за домашно ползване и съм страшно доволна. Делонги в офиса се развали точно за една година експлоатация.

# 13
  • Мнения: 122
Мечтата ми за кафе машина  е тази http://www.delonghi-espresso.com/,но и цената е доста соленичка,някъде около 1600лева та затова си остава мечта.Но все пак като насоки мога да дам освен Делонги- и Саеко,и Крупс.Препоръчвам ги от личен опит.Но ако сте големи кафеджии огледайте за машина ,която да мели кафето на момена.Става много по-ароматно.

# 14
  • Мнения: 231
Аз може ли пак да питам за този каймак, че ме гложди, а пък и може да сме полезни на момичето да прецени за избор на кафемашина. Та въпроса ми е:
 - Зависи ли каймака от кафето което ползвам newsm78

Каймак си има и то хубав,но като разбъркам кафето пада, а точно заради него се спрях на Делонги с крема диск Rolling Eyes Онзи ден пих кафе в барчето на един детски кът,може да е било Лаваца(защото чашките бяха такива) и каймака беше бял и плътен и остана даже когато в чашата вече нямаше кафе.

п.с.То до онзи ден бях в чуденка за машината, сега пък за кафето, така че сори ама... Laughing

Общи условия

Активация на акаунт