Среща на БУРГАСки бременлийки-АПРИЛки 2009

  • 10 044
  • 161
  •   1
Отговори
# 105
  • Бургас
  • Мнения: 347
Здравейте, маминки Simple Smile
Скоро никой не е писал, но предполагам, че е заради празниците и почивните дни... сигурно хубаво сте си починали и повеселили  Hug
При взимането на болничния за майчинството лекарката не ми даде нищо друго..., а не трябваше ли? Не съм и казвала, че ще ходя да раждам на друго място, така че това няма как да е причината...
Днес си взехме комплекта за изписване от Штъркел и...  Heart Eyes Много му се радвам... и ме достраша...  Praynig
Имамама, преди време yana беше пуснала един по-подробен списък за болницата, ако не си го видяла ще ти го пусна отново, той е по-голям според нещата, които са и трябвали и при 1вото раждане...

# 106
  • Мнения: 4
Здравей ben 78  значи болничния е за работодателя ти, а от лекарката трябва да вземеш направление за бременна до родилно заведение + питай за подотовка за постъпване в родилен дом ( или т.тар. списък за болницата ). Ти нали беше при д-р Ризова , чудно защо не ти ги е дала последният път. Имаш ли уговорка с нея за март тъйкато тя нама да е наработа до 18.03 и може да е имала предвид да ти ги даде тогава. Незнам разбира се питай я , с мен не забрави да ми ги даде даже сама ми каза че сега всичко ще уредим като документи, а това беше на 20.02.
Ще ходим ли пак на 9 месеца  Simple Smile на 11.03, аз смятам да ходя .
Хубав ден на всички ще изляза да се поразтъпча малко    bouquet

Последна редакция: ср, 04 мар 2009, 13:03 от kate-rina

# 107
  • Бургас
  • Мнения: 347
kate-rina, имам час при нея за 20 март... притесняваме да не стане нещо преди това....  Rolling Eyes
За лекцията, ЖЗ, може да отида, редовна съм след 1вия път, само да стигнем до там, планове не си правя предварително  Wink
Вижте на какво попаднах:
На вниманието на всички бъдещи и
настоящи майки

Училище за бъдещи майки "МАМА" Ви кани на среща-разговор, на тема: "РАЖДАНЕ БЕЗ БОЛКИ. ТРАВМАТИЗЪМ ПРИ МАЛКИТЕ ДЕЦА", която ще се състои на 16.03. 2009г. от 14ч. в Младежки културен център ( централен вход) на ул. Гладстон №47

Гост на срещата е д-р СТОЯН МИЛУШЕВ-началник Анестезиологично отделение,специалист- анестезиология и интензивна медицина



За информация и записване се обадете на телефони:

GSM : 0899-523-176 или тел: 056/917-018 и 056/816-833
Кесова

Мисля че ще е интересно Simple Smile

# 108
  • Бургас
  • Мнения: 347
yana, още не съм се записала, но като гледам датата наближава и трябва да се обадя... някак все се спирам да мисля толкова напред... много неща могат да се случат  Mr. Green
А за лекцията в сряда, ЖЗ, ще отида, незнам доколко ще е интересна, но пак е нещо Simple Smile
Някой друг смята ли да ходи?

# 109
  • Мнения: 1
ben78  , нямам някаква конкретна уговорка с док. Тя, обаче ми предложи, за да съм спокойна малко преди термина да отида в нейна смяна и да ме пусне на системи Thinking незнам какво да правя... божа работа... исках да те питам ти винаги ли си плащаш за видеозона при нея? Защото на мен ми каза, че се полагат само 2 безплатни Thinking
А темата за болката при раждането е много интересна и аз съм навита да ходим Peace, но сама не ми се ходи.... и на 11-ти сигурно ще дойда ЖЗ Mr. Green

# 110
  • Мнения: 249
Мацки, а за 11 лекцията на каква тема ще е?

# 111
  • Мнения: 4
renka79 здравей лекцията утре ще е за спорт по време на бременност и възстановяване след раждането.
ben78 и аз съм на 20.03 при Ризова, ако още не съм тръгнала за болницата разбира се  Sunglasses
че напоследък само ми казват че бебчо ще дойде по рано от термина.
За утре ще гледам да дойда но дано и бебо ме пусне  Joy
доста ми натежа тия дни и затова немога да кажа на 100%.

# 112
  • Мнения: 581
Само да не ми мине котка път но аз утре ще отида на лекцията. Първата част едва ли ще ми е интересна но втората със сигурност.

# 113
  • Мнения: 1
аз ще дам отговор довечера дали ще идвам на лекцията Peace ЖЗ, ако съм добре и времето да не е толкова гадно сигурно ще дойда Peace Ще пиша допълнително!

# 114
  • Бургас
  • Мнения: 231
Здравейте, аз утре ще идвам на лекцията на (месеца,
и се записах за тази на 16.03 в младежкия дом.
Утре ще се видим на лекцията

# 115
  • Мнения: 249
Я кажете в колко часа е и къде, ако мога ще се дотътря и аз, че нещо тези дни ми е все стегнат корема и не мърдам много от вкъщи  Sad Sad

# 116
  • Мнения: 4
renka79  ул.Славянска 3, заведението се казва Delight - и има куверт 4лв.  от 10ч. но гледай 10 мин по рано да дойдеш. Момичета който отиде първи може ли да пази маса?  Peace

# 117
  • Мнения: 581
Сега звъннах едно телефонче за 16.03 и аз ще отида да е чуя тази лекция.

# 118
  • Мнения: 249
Кате, мерси, ще видя утре като стана как ще съм и ако съм ОК идвам. Сега съм без кола та ще трябва да се мъкна пеш  Wink А иначе за тази на 16-ти май ще я пропусна, тя ще ми е по-малко интересна, нали ще съм за секцио  Grinning

# 119
  • Бургас
  • Мнения: 347
Зарадвах се да видя, че все пак и някой друг има интерес Simple Smile
Мога да отида по-рано, само трябва да знам колко голямо сапаре да запазя, за 4ри или има и по-големи - за повече... за тях обаче трябва най-рано да се отиде, че ги заемат първи...
Хайде да видим: yana, Имамама, zelenoto oko и аз сме сравнително сигурни... за kate-rina и renka79 още не е съвсем сигурно... ох, ама и нашата не е лесна  Party Mr. Green Simple Smile
Ако има промени ме поправете, аз пак ще влизам  Hug

Общи условия

Активация на акаунт