Координати на проф. Анна-Мария Борисова /ендокринолог/

  • 23 523
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19 340
Здравейте момичета, някоя от вас знае ли къде преглежда проф. Борисова, както и евентуално телефони за контакт, ще ви бъда благодарна!

# 1
  • Мнения: 433
Преглежда в Боди мед във вторник и четвъртък и в кабинета си в понеделник и сряда.Координати ще ти пусна на ЛС.

# 2
  • Мнения: 19 340
Сърдечно благодаря!

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Пиша на лични...

# 4
  • Мнения: 1
Здравейте!

Отдавна търся специалист-ендокринолог и днес случайно гледах проф. Борисова в предаването "Здраве" по БНТ1. Предполагам, че е много добра, след като е била избрана за телевизионен консултант. Моля споделете вашето мнение и опит.

Може ли и на мен да ми изпратите координатите на проф. Борисова.

Благодаря предварително на всички.

Поздрави,
Милена

# 5
Здравейте момичета!

Бих искала да споделя с Вас моите впечатления, защото аз останах изключително възмутена от въпросната дама-професор и би ме се искало да не се излъжат и други момичета. Аз също бях гледала проф. Борисова в едно тв предаване миналата година и бях останала с впечатление, че й пука за пациентите, но всъщност въобще не е така. За 60 лв тя ми отдели точно 5 мин. от ценното си време, при което се държа изключително арогантно и всъщност не ми обясняваше нищо, вадех й буквално думите с ченгел от устата. Седеше и просто ме гледаше надменно през очилата, общо взето това получих срещу таксата. Аз съм с диагноза Хашимото от 2 години и търсех второ мнение на специалист. Такова въобще нямаше, тя не благоволи да ми погледне и изследванията, нито да ми пусне нови такива. Лекарството, което вземам не ми беше дозирано правилно (но това за съжаление го разбрах доста късно), в резултат на което и цикълът ми почти спря.
Не си губете времето при тази жена, изключително меркантилна е и се държи безобразно.
Много добър професионалист-ендокринолог е д-р Попов, преглежда във Военна болница. Тел. му е: 922 59 31.

# 6
  • Мнения: 19 340
Здравейте момичета!

Бих искала да споделя с Вас моите впечатления, защото аз останах изключително възмутена от въпросната дама-професор и би ме се искало да не се излъжат и други момичета. Аз също бях гледала проф. Борисова в едно тв предаване миналата година и бях останала с впечатление, че й пука за пациентите, но всъщност въобще не е така. За 60 лв тя ми отдели точно 5 мин. от ценното си време, при което се държа изключително арогантно и всъщност не ми обясняваше нищо, вадех й буквално думите с ченгел от устата. Седеше и просто ме гледаше надменно през очилата, общо взето това получих срещу таксата. Аз съм с диагноза Хашимото от 2 години и търсех второ мнение на специалист. Такова въобще нямаше, тя не благоволи да ми погледне и изследванията, нито да ми пусне нови такива. Лекарството, което вземам не ми беше дозирано правилно (но това за съжаление го разбрах доста късно), в резултат на което и цикълът ми почти спря.
Не си губете времето при тази жена, изключително меркантилна е и се държи безобразно.
Много добър професионалист-ендокринолог е д-р Попов, преглежда във Военна болница. Тел. му е: 922 59 31.

Ами то май големите "величия" нещо много си повярваха и го карат на стар лаври. И аз гедам да бягам далеч от титуловани лекари, че или са изкуфяли или са върло надменни. А пък аз не обичам този тип лекари въобще. Добре че има избор.

# 7
  • Мнения: 3
Много ви моля бихте ли изпратили и на мен координатите че тя не пожела да си даде телефон ,записах си час в БОДИМЕД тя не дойде и ми дадоха друг чак след 1 месец а аз се лекувам при нея и трябва да ми промени лекарствата ако успея да я намеря разбира се защото това се оказва изключително трудно.

# 8
  • Мнения: 19 340
Много ви моля бихте ли изпратили и на мен координатите че тя не пожела да си даде телефон ,записах си час в БОДИМЕД тя не дойде и ми дадоха друг чак след 1 месец а аз се лекувам при нея и трябва да ми промени лекарствата ако успея да я намеря разбира се защото това се оказва изключително трудно.
Съжалявам че не мога да ти помогна с телефоните й, но от написаното от теб си разбирам че най-малко на нея не може да се разчита и не е зле може би да потърсиш друг вариант. Това просто е възмутително - щом като лекар е поел ангажимент към пациент и не е дошъл най-малко трябва да си остави координатите. Дано ти пише някой от форума - на мен ми бяха дали телефоните й, но се отказах да я посещавам и ги изтрих.

# 9
  • Мнения: 3
Не знам вече какво да правя много съм разочарована но вече смених една подобна от Военна болница и се чудя къде да се насоча то пък и не може да скачам от лекар на лекар.Решиш че ако си плащам ще ми се обърне внимание ,но излиза че не е съвсем така .Всеки се прави на велик а аз имам проблем със здравето най трагичното е че нито има на кого да се оплача ,нито има кой да ме чуе в тази пропаднала държава.

# 10
  • Мнения: 19 340
Не знам вече какво да правя много съм разочарована но вече смених една подобна от Военна болница и се чудя къде да се насоча то пък и не може да скачам от лекар на лекар.Решиш че ако си плащам ще ми се обърне внимание ,но излиза че не е съвсем така .Всеки се прави на велик а аз имам проблем със здравето най трагичното е че нито има на кого да се оплача ,нито има кой да ме чуе в тази пропаднала държава.
Абсолютно те подкрепям - права си напълно. Аз също имам проблем и посещавам една ендокриноложка, от която засега съм доволна. Обаче май в бликите месеци няма да мога да ползвам услугите й, защото случайно разбрах, че е бременна - да е жива и здрава жената, но и аз си търся алтернатива. Инфото за Военна болница и за лекарката там ми беше полезно - поне да не ходя там. Ако искаш - мога да ти пиша на лични координатите на моята лекарка. От форума съм чела добри отзиви за д-р Петя Каменова и д-р Мариета Лазарова - те са от същата болница, от която е и д-р Борисова, но от тях нямам преки впечатления. Може би ще трябва и аз да потърся някоя от тях.

# 11
Здравейте!
Може ли и на мен да ми изпратите координатите на проф. Борисова
Благодаря Ви

# 12
  • Мнения: 133
Здравейте!
 Възможно ли е  да ми изпратите координатите на проф. Борисова
Благодаря Ви.

Общи условия

Активация на акаунт