Отново ще е златна есен, а заливът БУРГАСки - чудесен - 64

  • 13 277
  • 282
  •   1
Отговори

Анкета

Да се преброим за среща на 10.10 - петък .....

Опции:

* Гласуването приключено: чт, 09 окт 2008, 15:08

# 270
  • На морето!
  • Мнения: 5 727
Впрочем той кога трябва да излиза ? Да кажеш тук,че аз съм на двойката още.  Simple Smile

В края ня февруари излиза.

Радост, не ми се мисли и Симеон като парсне как ще наредим по масите и леглата 3 компютъра  Laughing Като компютърен клуб ще сме вкъщи.

# 271
  • Мнения: 2 660
На някой да му се ходи на закрит басейн? Може би в х-л Аква или х-л България?  newsm78

Ох, колко ми се плува! Х-л България не ти го препоръчвам. Не съм ходила наскоро, може и да са подобрили нещата, но преди беше студено и не съвсем чисто.
Смятам скоро да тръгвам на плуване, така че може да се засечем по-нататък.

# 272
  • Мнения: 1 813
На някой да му се ходи на закрит басейн? Може би в х-л Аква или х-л България?  newsm78

Ох, колко ми се плува! Х-л България не ти го препоръчвам. Не съм ходила наскоро, може и да са подобрили нещата, но преди беше студено и не съвсем чисто.
Смятам скоро да тръгвам на плуване, така че може да се засечем по-нататък.

Аз само за тези басейни се сещам и е хубаво някой,който е ходил на двата да каже как стоят нещата.  Hug

# 273
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Дари, тия дни ще ходя до България да проучвам да водя Гергана на плуване. Мъжа ми каза, че не ставал за истинско плуване, да правиш дължини, а само "да се киснеш"  Joy. Една приятелка си води там децата и каза че било чистичко и топло, може и да е станало такова, днес или утре ще проверя лично как са нещата. Инъче за силово плуване ходят на Младежкия, но малко е съмнителна хигиената там, не става за жени ... Wink

# 274
  • Мнения: 1 280
Иве,не се крий,кажи какво стана с крака ти.  Thinking
 

     Доста е натъртен, но поне е само това. Имам си и огромна украса в сини нюанси в областта под коляното, абе интересна съм. Казаха ми и, че добре куцам секси било  Mr. Green 

    Рени честита придобивка. Моя син снощи реши да пише писмо на дядо Коледа да му донесе компютър. Нужно ли е да казвам, че белобрадия старец няма да получи точно това писмо  Mr. Green

# 275
  • Мнения: 1 813
Дари, тия дни ще ходя до България да проучвам да водя Гергана на плуване. Мъжа ми каза, че не ставал за истинско плуване, да правиш дължини, а само "да се киснеш"  Joy. Една приятелка си води там децата и каза че било чистичко и топло, може и да е станало такова, днес или утре ще проверя лично как са нещата. Инъче за силово плуване ходят на Младежкия, но малко е съмнителна хигиената там, не става за жени ... Wink

Е,аз за киснене си търся, не мога да плувам.  Mr. Green

# 276
  • Мнения: 27
аз съм ходила в България и бях останала доволна, чистичко е и няма много народ, а и на бара правят страхотни коктейли

# 277
  • Мнения: 18
за басейнче идеята е страхотна.миналата година,като нямах малък звяр в къщи ходих в аквата,беше супер,ама сега трябва да чакам тати да се върне в 18 ч и тогава евентуално мога да разпусна

# 278
  • Бургас
  • Мнения: 723
Рени благородно ти завиждам за новата придобивка.
Честито мила.
Ние засега се оправяме на смени-аз през деня-милият през вечерта и нощта.

За басейна като ходите топнете си дупетата и заради мен,че нали сме много малки и няма мърдане от нас.

# 279
  • Мнения: 1 111
 Ох хора, умирам, много ми е зле, как издържах днес на работа не знам, снощи с любимия опаткахме една бутилка Джеймисън, спала съм три часа и сега съм Sick.
 Вкъщи всички сме компютъризирани-с три лаптопа и два компа, даже единия Хартисва.

# 280
  • Мнения: 1 280
Ох хора, умирам, много ми е зле, как издържах днес на работа не знам, снощи с любимия опаткахме една бутилка Джеймисън, спала съм три часа и сега съм Sick.
 
 

  Вижте я наш'та зле й било. Снощи нИ рИва нали  Mr. Green Айрян със сол  Wink

# 281
  • Бургас
  • Мнения: 723
Ji   що не се чупи от работа?
Един болничен добре щеше да ти дойде.

# 282
  • Мнения: 1 280
Ji   що не се чупи от работа?
Един болничен добре щеше да ти дойде.
 

        Щото шефа й е строг и не дава  Joy   

 Хайде в новата тема Амелия я няма и ме помоли да я пусна.  Grinning

 Малко е рано, но утре няма да мога.

Общи условия

Активация на акаунт