За малката Ивана - остават още малко нужни средства

  • 6 947
  • 125
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 624
Малката се влияела чудесно от двете терапии.

 Heart Eyes

# 106
  • Мнения: 624
Като гледам за октомври sms-те са по-малко.
http://www.dmsbg.com/news.php

Колко средства остават да се съберат?

# 107
  • Мнения: 9
 А ако пратя смс от друг оператор ( живея в Германия) ,трябва ли да  пиша накакъв код отпред?  Моля ви ,някои да ми отговори на ли4ни   bouquet

# 108
  • Мнения: 1 629
Пратих смс. Дано съм била полезна! Успех  bouquet

# 109
  • Мнения: 2 803
Здравейте на всички!
В момента един познат прави нов сайт на Ивана и оттам ви копирам писмото на Дима:

Благодарим Ви!

"Първата трансплантация на стволови клетки /06 – 17 октомври 2008 година/ мина успешно. Въпреки че беше съпроводена с много притеснения, всичко беше нормално. Иванка се справи геройски. Стана любимка на лекарите и персонала в болницата. Сега е по-добре – вижда по-добре и повече движи ръчичките, стои по-дълго време права, като я държим. Дори се смее повече и иска да играе.

Не харесва да стои самичка, иска повече внимание и все някой да й говори. Сега силно се надяваме, че другите две трансплантации – през декември /08-12 декември/ и през февруари, ще донесат още повече подобрения.

Благодаря на всички, които се включиха в набирането на средства за Иванка и помогнаха кой както може да съберем парите за първата трансплантация – сумата беше 1100 евро! Благодаря за човечността и благородството, за добрината. Благодаря от сърце и им желая здраве, щастие, късмет.

Сумата, която е необходима за втората трансплантация през декември е 9050 евро, а за третата – 6535 /през февруари 2009 г./  До сега сме събрали около 7000 евро за втората трансплантация и остават още около 2000 евро."

Това мисля, че дава най-пълна информация.

DMS ivana на единен дарителски номер 17777

# 110
  • Мнения: 5 591
Страхотни новини.  Heart Eyes  bouquet

# 111
  • Мнения: 721
Чудесни новини! Всяко подобрение е победа  Hug

Чакаме сайта на Ивана, пак ще се включа с превод в края на седмицата Peace

# 112
  • Мнения: 2 803
Току-що говорих с Дима и от нея разбрах, че за операцията през декември са почти готови с парите.
По-притеснена е за тази операция през февруари, защото оставащото време е малко, а трябват малко над 6000 евро.
Силно се надявам опасенията й да се разсеят и да се справим заедно, както досега.
Благодаря на всички ви за подкрепата.  bouquet

# 113
  • Мнения: 2 803
Здравейте отново,
Ивана в момента е в Москва за втората операция и след завръщането им, се надявам новините да са повече от отлични.
Искам да дам линка за новия й сайт, който един мой приятел направи доброволно, за което му благодаря:

www.ivanamilanova.com

Хубав ден на всички.

# 114
  • София
  • Мнения: 18 679
Стискаме палци за втората операция Praynig
Дима не бива да се притеснява. Ще се съберат парите за февруарската операция, сигурна съм Peace

# 115
  • Мнения: 908
Сигурна съм, че всичко ще мине отлично  Peace Hug

# 116
  • Мнения: 5 591
 Praynig Peace всичко да мине успешно.

Последна редакция: чт, 11 дек 2008, 14:59 от vancheto

# 117
  • Мнения: 746
смс и от мен ..

преди малко отново гледах видеото за Даринчето... иза пореден път съжалих, че нямам пари да дам на всички за всичките им операции...

# 118
  • Мнения: 908
смс и от мен ..

преди малко отново гледах видеото за Даринчето... иза пореден път съжалих, че нямам пари да дам на всички за всичките им операции...

Нали, голямо безсилие е това, но бг-мамма не веднъж е доказвала, че и с малко става... Просто трябва да се съберат повече хора  Hug А за това можеш да помогнеш и ти като разпространяваш информацията на приятели, познати, роднини. И да не можеш да отделиш повече от 1 лев, когато го дариш, когато призовеш още 20 човека да направят същото, ето че се събират 21 лв.  Peace А те като кажат на свои близки и приятели... ще се съберат още и още парички... понякога не е важно колко си дал, а освен да дадеш да направиш така че и други да последват твоя пример и да станат съпричастни. Това е по-голямата помощ  Peace

# 119
  • Мнения: 746
съгласна съм. Хората трябва да започнем да мислим за това, че не сме някакви самотни единици в пространството, чийто съществуване не оказва никакво влияние върху околните - дали положително или отрицателно. В този ред на мисли - нека не бъдем хората, които си казват: 'е, какво пък толкова, като хвърля боклук на улицата, няма да замърся целия град'... и го хвърля. И когато като него мислят още 2 милиона души, знаем какво става.. така и със смс-ите. 1 лв сам по себе си не е много, но когато 3 милиона души изпратя по един смс, това са 3 милиона лв, които могат да помогнат на много хора в нужда..

Общи условия

Активация на акаунт