Покажете си вратите

  • 22 954
  • 69
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 054
Вдъхновена от темите за кухни, спални, бани и детски стаи и обзета от еуфорията покрай започващия ремонт, реших, че и такава тема трябва да има. Онзи ден аз си харесах входна врата, снимах я и след няколко дни ще покажа какво съм харесала. Покажете и вие вашите Simple Smile

Темата не е само за входни врати, ще се радвам на снимчици и на интериорни врати, как сте съчетали цвета на врата, касата и самото помещение.   bouquet

# 1
  • Мнения: 21
Вижте какъв сайт намерих, във връзка с снимките на интериорни врати http://www.doma.bg/subcat/3
Само не знам дали не спамя темата??

Има доста интересни предложения пък и може да се съберат идеи Simple Smile, цени и оферти.
Ние вече си харесахме една вратичка, но доста скъпа ми се струва.

# 2
  • Мнения: 1 305
Нямам тук на компа снимки, но като се прибера ще снимам и ще покажа.

# 3
  • Враца
  • Мнения: 876
Да покажа първа....това е входната н … 72;та, а това на кухнята и спалнята, на банята е плътна с огледало о … 90;ре (огледалото е уж да уголеми малкото помещение)...като съчетание си подхожда с бялата дограма на прозорците...не се връзват много с външната врата, но не можех да си представя бяла външна пък дори и блиндирана

Последна редакция: пт, 05 сеп 2008, 23:25 от wb

# 4
  • Мнения: 824
... но не можех да си представя бяла външна пък дори и блиндирана

За да си подхожда блиндираната врата с интериора в антрето и останалите врати,я поръчахме бяла отвътре и кафява от външната страна.

# 5
  • Враца
  • Мнения: 876
на нас мебелите в коридора ще са същия цвят като вратата, така че бялото много щеше да е крещящо, а пък до белите врати ще има цветя или фигурки, така че ням много да се вижда...

# 6
# 7
  • Мнения: 4 380
Да се похваля първа....това е входната ни врата, а това на кухнята и спалнята, на банята е плътна с огледало отвътре (огледалото е уж да уголеми малкото помещение)...като съчетание си подхожда с бялата дограма на прозорците...не се връзват много с външната врата, но не можех да си представя бяла външна пък дори и блиндирана

По-ужасно от алуминиеви врати в жилищно помещение е трудно да си представи човек. На твое място не бих се хвалила с подобно нещо. Още не ми го побира акъла колко трябва да няма грам усет за естетика човек за да си сложи подобна врата. Възмущава ме до ента степен липсата на елементарен вкус. Талашитените с които се предава всяко новопостроено жилище са милион пъти по-добро решение от подобни. Като в обществена баня в комбината Кремиковци. Joy

# 8
  • София
  • Мнения: 958
Клото - последната снимка..........вратата е изключително стилна.......... Много харесвам подобни врати. За съжаление моите ще са бели, мдф са, но бели....... Sad

# 9
  • Мнения: 824
Xenia,има ли материал за врата за баня,който не е алуминий?Нещо,което прилича на дърво,но влагоустойчиво?

# 10
  • Враца
  • Мнения: 876
аз не се хваля, а показвам нали такава е темата  Naughty вратите са РVС, но схванах намека xenia

иначе и аз исках дървени хубави врати ...наличните в апартамента дори за подпалки не ставаха (поне тези които бяха останали)...за съжаление в момента в който решихме да ги поръчваме цената за един месец изпълнение на поръчката стана двойна и трябваше да бъде направен компромис или с нещо важно като инсталациите или с вратите...прозорци вече имаше налични РVС на места така че там избор нямаше...не искам да се оправдавам с нищо... доста неща от първоначалната идея са променени, но това си е нашият дом и си ни харесва...всичко е въпрос на вкус просто и на ресурси...като за първи ремонт си ни е ок...поне за нас...не е ли важното да се чувства човек добре в дома си и да релаксира...не ме интересува хорското мнение...наясно съм че на един няма да му допадне едно- на друг друго...но все пак ние ще живеем, а не друг...

# 11
  • София
  • Мнения: 958
wb - и при нас е така......взимаме направено жилище и нямаме възможност за промени....та ще трябва да преглътна нечии чужди виждания и вкусове.........В това число и белите врати........ Laughing

Но в крайна сметка най-важното за мен е да сме здрави!!! Останалото.........ако можем нещо да подобрим добре, ако не, приемам с благодарност, това, което имам и така.....

Извинявам се за спама......  bouquet

# 12
  • Мнения: 4 380
Xenia,има ли материал за врата за баня,който не е алуминий?Нещо,което прилича на дърво,но влагоустойчиво?

Има пвц, което е абсолютна имитация на дърво. Има също така добре импрегнирано дърво на което няма да му навреди вода. Но ако една врата не се мокри директно,  нищо не може да и стане каквато и да е. Абсолютна гаранция.

# 13
  • Мнения: 824
Мерси,Xenia,беше ми полезна!

# 14
  • Мнения: 2 014
wb, много ми харесаха вратите ти. Ние сме още със старите врати от едно време, боядисваме ги през няколко години с четка и затова проявих интерес към темата. Може би са много скъпи такива като твоите врати и не можем да си го позволим с тези мизерни заплати. Много обичам входна врата с коледна украса.

Общи условия

Активация на акаунт