Отговори
# 300
  • Мнения: 3 118
Здравейте мили деца!
Джинджър, убаво моме!  Hug Hug Hug Не са кахъри, ще спретнем една срещичка и по морето  Mr. Green
Аз съм за 19.00 ч също  Mr. Green

Хубаф, хубаФ ден на сички!  Hug

# 301
  • Мнения: 367
Добро утрооо, днес съм малко по-добре .Леле два дена не мръднах от леглото.
И аз съм за 19.00 часа  newsm10 после си хващам късно автобусче за Варна ииии цяла нощ ще пътувам  newsm47
Их как се радвам че ще се видим     jumpuu
Жалко че няма да сме пълен екип . Деси , Джинджи   love001  love001, другото лято с бебоците среща на морето Варна или Бургас както дойде  smile3534
Трябваше тва лято да ви сгащим по моретро ама нямаше организация да му се не види.
Целувки на всички и да дойдат сичкииии Крисииии чу ли  Hug Hug Hug Hug Hug

Последна редакция: чт, 02 окт 2008, 09:22 от Felina

# 302
  • Мнения: 290
Добро утро, мили деца!
Днес съм smile3507... Добре, че Питчето е сипало кафе. Благодарско!
Джинджи, ни мой плачка бе чедо!!!  Hug Hug Hug Ний ша са снимами и ща напрайм съпричастна   love001 Ти бъди спокойна, сега други кахъри са ти на преден план  preggo Още малко и ....  breastfeeding
Айде днес повече моми да се пишете тука, че да не вземам крути мерки newsm66
До тук само 5 твърдо сме се писали присъстващи: Фелинчето, Хаясчето, Питчето, Илето и аз. Заявявайте присъствие.
От мен много  Hug Hug Hug и   love001  love001  love001
Хубав, слънчев и ползотворен четвъртък!   bouquet

# 303
  • Мнения: 699
Привет.
Охааааааа, кафенцеееееееее, веднага си сипвам и си пийвам.
Джинджи, да се надяваме, че това няма да е първата и последната среща, която си заформяме. След като родиш, живот и здраве, при първа възможност за път към Сф, оставяш бебо на бабата и правим пак срещичка. Да не те плаша, но след 3 тия месец, ще ти се вие да отидеш някъде без детето. А пък догодина лятото ще се изредим всички да те посетим на морето, ще ти писне от нас направо.
Мойто жуженце вчера хвана калкулатора, бяхме го нарочили за IT или архитект, сложих я вместо клавиатура, че тя заема много място. Е първо за питката се засили и решихме, че гладна няма да остане. Като ий казахме избери си нещо и тя каза: "Ням, ням", което означава, че иска да яде. След, което седна помисли малко и взе да натиска копчетата на калкулатора. Така и не пожела да пипне нищо друго. Е, вече си имам голямо момиче, ходи и прави бели, но жива и здрава да ми е само.
Желая ви хубав ден.

# 304
  • Мнения: 153
Здравейте момичета  Hug

Чета ви отгоре отгоре защото напоследък не ми остава много време за каквото и да било.

Само искам да ви питам горе долу колко време мислите, че ще седите в Хепито, защото аз съм на английски до 8:45, а не ми се иска да пропускам, защото може да се каже нещо важно и да не разбера.

Поздрави   bouquet

# 305
  • Мнения: 1 218
Заповядайте в  НОВАТА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт