Ти какво сготви? Снимай, покажи!- 6

  • 48 198
  • 283
  •   1
Отговори
# 270
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Да се отчета и аз, че не съм влизала няколко дни:
Онзи ден: ориз със зеленчуци:  Снощи: пица Верде:  И понеже ми остана от тестото за закуска направих калцоне със сирене яйце и царевица:

sladunka_medunka Ваниленото кремче какво е? Правено или на д-р Йодкер?

Последна редакция: вт, 19 авг 2008, 09:43 от Estell

# 271
  • Мнения: 108
http://www.foto.bg/data/500/medium/S7300748.JPG Сготвих това , пица от тиквички, става за предястие , и за основно но трябва да се консумира с хляб. За по-добър вкус и чеснов сос.   За десерт

Последна редакция: вт, 19 авг 2008, 13:16 от SvetletoS

# 272
  • Мнения: 108
Estell пусни моля те рецептата за тоя вкусния ориз, изглежда страхотно newsm78

Последна редакция: вт, 19 авг 2008, 13:32 от SvetletoS

# 273
  • София
  • Мнения: 3 816
За днес от мен мусака/скромничко/.

# 274
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Estell пусни моля те рецептата за тоя вкусния ориз, изглежда страхотно newsm78

Ами измислица е, общо взето. Запържих в малко мазнина пресен пипер и малко пресен лук, след като поомекна добавих малко ориз и малко арпа фиде (равни количества от двете) и леко ги запържих добавих вода и сол докато се сварят след което добавих замразен грах и царевица и маслини, сложих малко чубрица и го оставих да поври още малко след което го затворих да се задуши и изключих котлона. След като стана добавих магданоз. Май това беше. Но наистина беше много вкусен, оставих малко вода след изключването на котлона, за да не стане прекалено сух ориза и арпа фидето... то гълта много вода тайка, че няма да стане воднисто.

# 275
  • Мнения: 6 011
Мама Цоцоланка чак ми се прияде от тая вкусотия  Crazy
pep-4o пицата изглежда много вкусна  Peace
 Estell калцонето изглежда много апетитно. Чудих се къде съм виждала подоно нещо и си спомних, че е в "Перфектната вечеря". Тогава си бях наумила да правя калцоне, ама взех че се отказах.  Wink Някои път ще пробвам
Вчера не съм се записвала, затова днес ще покажа и вчерашните и днешните ми вкусотий. Има още да готвя за довечера, но снимките...не знам кога ще кача. Може би довечера или утре. Та ето за сега това от мен.
Сандвич с кашкавал и яйца

Пържени пилешки пържоли

Бъркани яйца и паниран кашкавал

# 276
  • Мнения: 9 776
Бързите, ама наистина много бързите питки на labrex, намазани с ароматно олио:

# 277
  • Мнения: 22 867
Бързите, ама наистина много бързите питки на labrex, намазани с ароматно олио

polin_a, браво за идеята! Страхотно изглеждат, предполагам и на вкус са такива!    bouquet  chef

# 278
  • Мнения: 1 505
Пак вкусотии сте показали вси4ки.Аз ви следя от близо.Ето и днешния ни обяд.

# 279
  • Мнения: 9 776
labrex,мила, идеята, знаеш, че не е моя, а от форума на karina. Аз просто комбинирах. Наистина станаха чудесни Peace! Благодаря ти!

# 280
  • Мнения: 340
Току-що излапах втора порция от Пилешката фантазия в гювеч на Лео ,която правих днес-за втори път я приготвям-много е лесна рецептата и е страшно вкусно  bouquet


Може ли рецептата за бързите питки на labrex Blush

# 281
  • сред люляците
  • Мнения: 767
Страхотни сте! Нямате умора! Аз напоследък нещо рядко се отчитам, но ето тази вечер ми дойде реда Mr. Green
Гювечета със сирене и кашкавал и едни бързи Типови хлебчета
 Laughing



# 282
  • Мнения: 1 283
Момичета, заповядайте в НОВАТА ТЕМА  bouquet  chef

# 283
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
вчера правих царевица, но не ми се ядаше варена и я изпържих в тигана, като накрая добавих пресован чесън.
стана невероятна.

ето я тук

днес вечерята бешепуешко печ … 77;ла

Общи условия

Активация на акаунт