Kниги за бъдещи майки

  • 7 102
  • 36
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 313
Извинявам се първо че помествам тук тази тема, но тъй като майките на бебета се въртят тук, а не в темата Tърся, предлагам.., реших да си го позволя. Извинявам се още веднъж.

Търся книгата За майката и бебето на Елизабет Фенуик, ако има някоя майка, която да ми я даде или продаде, на по нормална цена от 50 лв (на тази цена се продава).
Благодаря ви предварително.

# 1
  • Мнения: 2 807
Здравей!

Ако искаш само да я прочетеш - ще ти я дам с удоволствие  Simple Smile

Книгата обаче е хубава да си я имаш, особено за първескини като теб  Wink, т.к. освен подробна, достоверна и представена по достъпен начин информация за бременността има и подробно описани раздели за бебето + снимки, изобразяващи различни действия свързани с отглеждането му, както и запознаване с различни болести + първа помощ и адекватни действия при всяка от тях.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 313
Благодаря ти маминка, ти много бързо се отзова. И си първата. Ами и аз много се чудя, казват наистина че е много хубава.... а ти в София ли си?

# 3
  • Мнения: 2 807
Да, в София съм.
Ти откъде си?

# 4
  • Варна
  • Мнения: 313
Аз съм от Варна  Grinning
И аз се чудя какво да правя вече. Много съм се вманиачила с тази книга, защото чета по форумите и казват че е страхотна. Сега и ти казваш така. Майка ми и тя ми каза, че след като е толкова хубава, да съм си я купила. Но ми се струват много пари. КАто че ли 25 лв, ми се струва по нормално, но 50.... а да те питам нещо, до 3 години ли е, или до 1 годинка?

# 5
# 6
  • Мнения: 170
Здравейте мили мами,

Моля ви за съвет, каква литература бихте ми препоръчали за една бъдеща майка? Ровя в интернет и е едно море от книги, автори и заглавия. Нямам представа на какво да се спра - търся нещо, което да описва седмиците или месеците от бремеността и разбира се полезни съвети.  Ще се доверя на вашата преценка и опит.   bouquet

# 7
  • София
  • Мнения: 1 185
Аз четях с удоволствие по време на бременността ми ето тази книга за бременни: http://www.book.store.bg/c/p-p/m-131/id-2436/rykovodstvo-na-d-r- … jld.html?srchstr=др.Спок&s=0&sin=1&sinstore=2&lattocyr=0&latconvused=0

# 8
  • Мнения: 4 335
Аз 4етях книгите на Ан Бакюс,те са няколко в поредица.Има хубави неща в тях и са ми от полза Peace

# 9
  • Мнения: 6 711
Аз много бях доволна от книгата "Аз съм бременна" на Мари-Клод Дьолау или нещо такова Laughing

# 10
  • Мнения: 170
Благодаря ви за препоръките  Simple Smile Ще си ги поръчам още днес по интернет  Hug

# 11
  • Мнения: 3 929
Аз несъм чела книги за бременни, но тук във форума доста често "висях" и намерих много, ама много полезна информация.

# 12
  • в здрача
  • Мнения: 2 208
Аз много бях доволна от книгата "Аз съм бременна" на Мари-Клод Дьолау или нещо такова Laughing
Аз също. Peace
Паралелно с това четях и една - моето бебе от 0 до 3 години. Автор не помня, после я подарих. Сега ще карам по спомени и по форума.  Grinning

# 13
  • Мнения: 27 524
О, много имам и изчетох, но най най си ми харесва на Мари-Колд Дьолае - Аз съм бременна. Написана е много внимателно, разбираемо и с приятно чувство за хумор. Сега новото издание (и него си взех) е по-пълно. Жалкото е само, че са махнали частта с възможността да си водиш бележки и закачах снимките от ехографа след края на всеки месец, но пак има начин и това да стане.



Тази също е хубава, доста по-обемиста и подробна, доволна съм и от нея:



От същата поредица има и за бебето после, но я нямам и не знам отзиви:



А безценна ми е енциклопедията на Ла Рус за бременността, но не знам да е преведена на български засега, иначе е супер  Peace



# 14
  • Мнения: 6 711
Сега новото издание (и него си взех) е по-пълно.

Блонди, а има ли нещо, което да е предизвикало тази покупка? Simple Smile Blush

Общи условия

Активация на акаунт