Бактерии в слюнката убиват сперматозоидите???

  • 10 353
  • 30
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 15
Момичета,търсих отговор на този въпрос навсякъде във форума , но не открих.Прочетох в I-net,че слюнката убивала спермчетата ?Вярно ли е?Това намалява ли шансовете за зачеване? Sad
И ако е така значи ли ,че трябва да се спре с оралния секс  Embarassed Embarassed Embarassedпри опити за бебе?
Благодаря на всички които ще се отзоват Hugbouquet

# 1
  • Мнения: 674
И аз така знам,но ти проверили в библиотеката newsm78

# 2
  • Мнения: 15
И аз така знам,но ти проверили в библиотеката newsm78
За съжаление не намерих информация Sad

# 3
  • Мнения: 1 699
Мисля че и аз съм го чувала но лично аз мисля така-според мен слюнката при орален секс не навлиза чак толкова навътре а спермата все пак се изтласква доста навътре newsm78 Не мисля че там ще са застрашени от бактерии на слюнката.Момичета ако вземем да се отказваме от всяко едно удоволствие свързано със секса незнам докъде ще го докараме.Мисля че не трябва да се задълбочаваме толкова макар че е трудно.

# 4
  • Мнения: 1 334
Момичета ако вземем да се отказваме от всяко едно удоволствие свързано със секса незнам докъде ще го докараме.Мисля че не трябва да се задълбочаваме толкова макар че е трудно.
Абсолютно подкрепям Peace То нека всичко останало ви е наред,та слюнката да е проблема ooooh!

# 5
  • София
  • Мнения: 2 430
Момичета,търсих отговор на този въпрос навсякъде във форума , но не открих.Прочетох в I-net,че слюнката убивала спермчетата ?Вярно ли е?Това намалява ли шансовете за зачеване? Sad
И ако е така значи ли ,че трябва да се спре с оралния секс  Embarassed Embarassed Embarassedпри опити за бебе?
Благодаря на всички които ще се отзоват Hugbouquet
Ужас,как може да има такива теми ShockedИ какъв съвет очакваш newsm78
Прави бебе,а не свирки,добре ли е ? newsm78

# 6
# 7
  • Мнения: 674
Момичета,търсих отговор на този въпрос навсякъде във форума , но не открих.Прочетох в I-net,че слюнката убивала спермчетата ?Вярно ли е?Това намалява ли шансовете за зачеване? Sad
И ако е така значи ли ,че трябва да се спре с оралния секс  Embarassed Embarassed Embarassedпри опити за бебе?
Благодаря на всички които ще се отзоват Hugbouquet
Ужас,как може да има такива теми ShockedИ какъв съвет очакваш newsm78
Прави бебе,а не свирки,добре ли е ? newsm78

Що за израз е това Shocked Изумена съм Crazy

# 8
  • Мнения: 1 334
Че кво му е на израза,бе Аудулинка Whistling Това е чудесно мото за Искам бебе-Правете бебе,а не свирки Mr. Green

# 9
  • Мнения: 674
Еми некак си не ми звучи много добре все пак Wink

# 10
  • Мнения: 1 054
Абе всирки!  ooooh! Правете бебета, а не се лижете! ТОВА е мотото... ох лигава съм лека нощ Wink


За да не е спам... не ми се струва вярно Wink  Sunglasses И от те това си удоволствие няма да се откажа.. ако трябва ще си ги редувам бе  Joy hahaha

# 11
  • София
  • Мнения: 2 430
Еми некак си не ми звучи много добре все пак Wink
А на мен цялата тема някак си не ми звучи добре!И преди да обиждаш на ЛС,се замисли за каква кауза се бориш моме!Защото тема от рода в каква поза да си направя момиче и слюнката убива спермчетата ,меко казано ме докарват до шок!Айде със здраве

Последна редакция: вт, 29 юли 2008, 15:16 от Madam Stasita

# 12
  • Мнения: 674
Еми некак си не ми звучи много добре все пак Wink
А на мен цялата тема някак си не ми звучи добре!И преди да обиждаш на ЛС,се замисли за каква кауза се бориш моме!Защото тема от рода в каква поза да си направя момиче и слюнката убива спермчетата ,меко казано ме докарват до шок!Айде със здраве

Каквото искам ще ти пиша на лични нали за това са такива,като не ти изнася темата не се включвай по-добре PeaceИ да те светна,че много преди тебе знам защо съм тука,а щом те шокират такива неща,какво ще правиш недай си боже ако стоиш повече години тук newsm78Вярно е че има и тъпи въпроси,но по тази тема съм ти отговорила на ЛС PeaceНадявам се да си ме разбрала правилно Wink

# 13
  • София
  • Мнения: 3 484
Я аз да попитам: ако мъжът ми реши да ми прави френска любов, това убива ли сперматозоидите. Или може би тогава сперматозоидите са си негови и не се самоубиват със слюнката. От друга страна бактериите в слюнката защо да убиват сперматозоидите, а не другите бактерии?

А ако си измиете зъбите преди свирка, тогава има ли бактерии "убийци"?

И накрая ако наистина това е толкова ефикасно противозачатъчно, защо е пазено в тайна до сега? Явно фармацевтичните фирми оказват натиск на пазара, за да не си загубят печалбите.

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Е, не, темите днес ме разбиват просто Mr. Green
Писала съм го няколко пъти тук, но за новите девойки ще повторя. Преди години един колега беше намерил статия в някакъв ежедневник, че гълтането създава благоприятна среда за зачеване. Та, въпросният колега копира статията и я раздаде на всички колежки Mr. Green Мдам, изпросих си почерпка тогава с поста си по темата Twisted Evil
Какъв е проблемът със свирките само не разбрах, липсва ми чата newsm78

# 15
  • Мнения: 1 247
 ooooh! ooooh! ooooh!
боже момичета престанете със тези тапизми
оо Голди слънце как е Дима  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 862
По-голяма глупост не бях чела скоро, честно  smile3501
Тази седмица Искам Бебе бълва от бисери и заглавия на теми.
Хич не хванах каква е връзката на слюнката и сперматозоидите newsm78, щото ми е чудно дали някой мисли, че правейки френска любов може да забременее Joy Joy Joy

# 17
  • Мнения: 2 388
Вярно е. Peace Сега признайте колко спермчета сте убили. Mr. Green

# 18
  • Мнения: 945
Глупости, глупости и пак глупости... Направо се чудя от къде тръгват такива слухове.

Скоро очаквам като препоръка zа предпаzване от zабременяване вместо прекъснат полов акт мъжа да плюне във .... на жената след секс.  Joy
Иzвинете ме  Embarassed

# 19
  • Мнения: 1 699
Ауууууу  .:Geri:.   hahaha  това беше грубичко  Laughing ама си е така де  Joy

# 20
  • Мнения: 15
По-голяма глупост не бях чела скоро, честно  smile3501
Тази седмица Искам Бебе бълва от бисери и заглавия на теми.
Хич не хванах каква е връзката на слюнката и сперматозоидите newsm78, щото ми е чудно дали някой мисли, че правейки френска любов може да забременее Joy Joy Joy

Много благодаря на всички които ми отговориха адекватно Peace , а не ПОДИГРАВАТЕЛНО  newsm78 на въпроса,
а на всички останали - доста грубо отношение показвате на място където се очаква към зададените теми и въпроси да се подхожда малко по-толерантно.
Та на въпроса:
ето ви някои извадки:
1.от Тема: *** ВАЖНО! ПРОЧЕТИ ПРЕДИ ДА ПОПИТАШ ! ***  - "....*Направете вагиналната си среда възможно най-благоприятна за сперматозоидите. Избягвайте вагиналните спрейове и  ароматизираните тампони (могат да доведат до дисбаланс на PH във влагалището); изкуствените лубрикант и, растителните масла и глицерина (могат да убият сперматозоидите); слюнката (също убива сперматозоидите); вагиналните промивки (променят нормалната киселинност на влагалището; могат да прочинят инфекции и/или тазови възпаления; и могат да отмият цервикалната слуз, която е необходима, за да транспортира сперматозоидите)
2.www.usmihnise.com/forum/
"Навестявам ви, за да ви оставя кратка бележка с нещо важно, което може би не осъзнавате.
В предишните си предупреждения ви писах, че трябва да се избягват лубрикантите, защото могат да увредят сперматозоидите и да са причина да не можете да забременеете.
Още нещо, което трябва да избягвате и което може би не осъзнавате е оралният секс. Когато се опитвате да забременеете е добре да избягвате орален секс във фертилните дни.
Причината е, че в слюнката се съдържа бактерия, която уврежда и е разрушителна за сперматозоидите. Ето защо вие не трябва да имате слюнка в която и да е площ, където има сперматозоиди.
Просто избягвайте този вид секс по времето на овулацията, когато се опитвате да заченете."
и т.н
Съжалявам вече ,че пуснах тази тема - за да отнеса такива коментари  и подигравки  Close
но е факт , че може да се прочете из нета.
Мислех , че тук съм сред добронамерени хора, но явно повече от вас залагат на злобни подмятания Shocked



# 21
  • Мнения: 1 334
kozich7,аз пък продължавам да недоумявам защо се обиждаш от коментарите ни Shocked Колкото и "опасна" да е слюнката,то тя не може да изтреби всичките милиони сперматозоиди.Разбираш ли,че това просто няма как да стане.И затова реакциите на повечето бяха с ироничен характер.Не към теб конкретно,а към подобно твърдение.Колкото и извадки да изкараш,няма как някой да повярва в това.

# 22
  • Мнения: 1 699
Ами мила  kozich7  ти си го написал "Ето защо вие не трябва да имате слюнка в която и да е площ, където има сперматозоиди."
Аз в началото ти писах че дори наистина тези бактерии да убиват спермитата  мисля че няма да е фатално в този случай защото слюнката не достига толкова дълбоко колкото стига спермата.Кажи ми не е ли така?
Наистина има много неща които не знаем и може само да предполагаме дали са верни или не затова тук всеки си изказва мнението.Всеки ти отговаря както мисли,вярно че има и подигравки но не трябва да се обиждаш,едва ли някой иска да те засегне лично.
Ако според теб е вярно това което си намерила твое право си е да го спазваш а останалите правят каквото искат и в каквото вярват.
Успех с бебеправенето Peace

# 23
  • Мнения: 862

Много благодаря на всички които ми отговориха адекватно Peace , а не ПОДИГРАВАТЕЛНО  newsm78 на въпроса,
а на всички останали - доста грубо отношение показвате на място където се очаква към зададените теми и въпроси да се подхожда малко по-толерантно.
Мислех , че тук съм сред добронамерени хора, но явно повече от вас залагат на злобни подмятания Shocked


Предполагам, че мен ме слагаш в графа АДЕКВАТНО ОТГОВОРИЛИ  Mr. Green
И друго да ти кажа, прекалено от скоро пишеш във форума, за да си правиш изводи и да слагаш под общ знаменател когото и да било. Със злобните подмятания свиквай, защото тях ги има както по форумите, така и в живота. Единственото, с което би си помогнала е да се опиташ да не ги предизвикваш или провокираш.
Между другото във постинга ми по-горе нямаше нещо  лично към теб  Wink Успех

# 24
  • Мнения: 17
Момичета,търсих отговор на този въпрос навсякъде във форума , но не открих.Прочетох в I-net,че слюнката убивала спермчетата ?Вярно ли е?Това намалява ли шансовете за зачеване? Sad
И ако е така значи ли ,че трябва да се спре с оралния секс  Embarassed Embarassed Embarassedпри опити за бебе?
Благодаря на всички които ще се отзоват Hugbouquet

Да, ако имаш намерение да заченеш с орален секс, то влиянието на слюнката намалява шансовете ти, и то много  ooooh!

# 25
  • Мнения: 674
Да, ако имаш намерение да заченеш с орален секс, то влиянието на слюнката намалява шансовете ти, и то много  ooooh!

Е тва изречение не го сханах newsm78

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Да, ако имаш намерение да заченеш с орален секс, то влиянието на слюнката намалява шансовете ти, и то много  ooooh!

Е тва изречение не го сханах newsm78
Ми време е да си смениш титлата под аватара Mr. Green
Към авторката - какъвто въпросът, такива и отговорите. Ако чак толкова имаше проблем в слюнката, досега светът да се е затрил Mr. Green Не мислите преди да пускате теми, а после скачате като ощипани моми Crazy

# 27
  • София
  • Мнения: 3 484
Не мислите преди да пускате теми, а после скачате като ощипани моми
Да, можеше да попита и в някоя друга тема, ама друго си е да пуснеш нова, а съвсем трето е да се помисли преди това.
А да и тези цитати извадени от контекста... просто думи нЕма. Прочетох цялата тема в усмихни се и не останах с впечатления, че слюнката или кафето или още доста неща изброени там могат да се използват като противозачатъчни.

# 28
  • Мнения: 740
Голди, право в десятката както винаги
Взе ми думите от клавиатурата  Hug

# 29
  • София
  • Мнения: 2 430
Да, ако имаш намерение да заченеш с орален секс, то влиянието на слюнката намалява шансовете ти, и то много  ooooh!

Е тва изречение не го сханах newsm78
Ми време е да си смениш титлата под аватара Mr. Green
Към авторката - какъвто въпросът, такива и отговорите. Ако чак толкова имаше проблем в слюнката, досега светът да се е затрил Mr. Green Не мислите преди да пускате теми, а после скачате като ощипани моми Crazy
ИМЕННО newsm10

# 30
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Добро утро.
Мисля, че е време за ключ...достатъчно ви се насладих.

Общи условия

Активация на акаунт