ПЛЕВЕН - 59

  • 17 954
  • 284
  •   1
Отговори
# 240
  • Плевен
  • Мнения: 69
Вече направо подлудях.То не е да си родиш детето август месец,че всички на почивка, ами и клоун не може да намериш, че били в отпуска.Единият не участвал сам обаче за двамата 100лв #Crazy, другия на море, третия заминава на море,четвъртия имал запазен час в София.Вече имам телефоните на четирима така че ако на някой по-нататък се наложи да му трябват само да пита Peace.
Оплаках се олекна ми.

# 241
  • Мнения: 2 070
прба проба шест шест..от една седмица с голям зор публикувам

# 242
здравейте!Можете ли да ми дадете информация за Плевен-добър специалист-фетална морфология с 3D ехограф

# 243
  • Мнения: 2 070
здравейте!Можете ли да ми дадете информация за Плевен-добър специалист-фетална морфология с 3D ехограф

няма такъв, иди в софия

# 244
  • Мнения: 5 253
Дикси,мина ли номера на басейна?
Веси, куклата ти е супер красива,но и ти си имаш художествени заложби Simple Smile
Забравих да ви кажа,че другата мама на близнаци имаше рожден ден вчера Simple Smile Светле,издадох те,но теб като те е срам  да си признаеш Simple Smile
Много здраве и щастие и тук от мен   bouquet

# 245
  • Мнения: 1 951
Дикси,мина ли номера на басейна?

Тц...

Пламсито ме следи, да ви кажа  Crazy
На басейна в Гривица, после в Двете сърнета вечерта...ужас  Mr. Green

# 246
  • Мнения: 5 026
Пламсито ме следи, да ви кажа  Crazy
На басейна в Гривица, после в Двете сърнета вечерта...ужас  Mr. Green

 Кат' ходите по кръчми, ми не си гледате децата в къщи, така е  Mr. Green

 

# 247
  • Мнения: 5 026
ЧРД на София! Много здраве, късмет и усмивки!



# 248
  • Мнения: 189
Как мога да се запиша и аз?За да увеличим бройката на плевенските мами?Незнам как да стане и какво инфо ви трябва....Чакам отговор...... Rolling Eyes

# 249
  • Мнения: 668
Здравейте и от мен.Цял ден сме по улиците.Днес бяхме на последна ваксина и след това обиколихме всички магазини за които се сетих ,но така и не намерих памперс бански SadЕдна от вас ми каза къде ги има,но аз така и не се сетих къде е това.Утре пак ме чака същия маратон.Дано открия магазина.

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И ОТ МЕН НА СОФИЯ!!! newsm59  party023  ura

# 250
  • Мнения: 5 026
Как мога да се запиша и аз?За да увеличим бройката на плевенските мами?Незнам как да стане и какво инфо ви трябва....Чакам отговор...... Rolling Eyes
Виж на 1 стр. кой какво инфо е дал за себе си, пиши ми на лични или тук Simple Smile

# 251
  • Мнения: 645
Как мога да се запиша и аз?За да увеличим бройката на плевенските мами?Незнам как да стане и какво инфо ви трябва....Чакам отговор...... Rolling Eyes
Виж на 1 стр. кой какво инфо е дал за себе си, пиши ми на лични или тук Simple Smile
Изскам и аз Laughing

# 252
  • Мнения: 22
здравеите плевенски мами ,имам един вапрос кам вас,моляви напи6ете ми каде в плевен се намират по евтините бебе6ки магазини,за6тото мисля 4е мие време да запо4на да се стягам,но нямам наблудения каде е наи евтино,моляви помогнетеми с информация ако можете,благодаря предварително Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 253
  • Мнения: 5 026
Пиша магазините и ще взема да ги пейстна в 1 пост  Rolling Eyes

С/у 2 ДКЦ, до ОББ, на същия собственик е и зад "Валентина";
търговия под Стоматологията;
точно под търговията има магазин "Макс и Мориц", а на същия собственик има и в пресечка на Старата главна, под Германос;
под тази пресечка, надолу към бившия Локомотив, има комбиниран за дрехи и обувки;
под Марията (кафене и  закусвалня);
"Панчо" -над Марията;
търговии на ул. Луковит;
"Маркита"-с/у Наркоп
3 магазина на Габито ...крейзи нещо бяха...(така ги знам аз, който знае името, да каже)-над Маркита-та, в "Ростов на дон), и над Валентина;
в к-с Валентина -има два
в уличката зад кукления театър;
над Мтел
зад Централ
"Натали" в к- Колекс и на Манеца


# 254
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 438
Има един сравнително нов магазин за дрешки само бг производство. Това е от улицата зад "Астория" (сега пицария) към старата поща. Има едно дворче в дясно с търговии. Магазина е първия до входа в ляво - витрината му е към улицата. Доста пари оставих там и сигурно пак ще го направя, но взех и доста дрешки.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт