Моля помогнете ми какъв L-carnitin да си взема???

  • 10 795
  • 10
  •   1
Отговори
  • In transit
  • Мнения: 11 701
Момичета разчитам на вас да ми помогнете в избора на Л-карнитин. В нета четох за този на БиоГейм, ама приятеля ми ме разубеди. Изчетох форумите на бб-тийм и пак неможах да реша кой да си взема. Ходя редовно на фитнес ама искам малко да стопя гадния корем  smile3511

Колебая се между Universal  и Scitec Nutrition (пак по-препоръка на мъжо). Кажете вие кои сте ползвали и от кои сте доволни. И друго колко време сте пили, защото някъде четох, че максимум месец се пиел?!?!

# 1
  • Мнения: 5 647
А всъщност този карнитин за какво е?

# 2
  • In transit
  • Мнения: 11 701
Ами помага ти да отслабнеш по-бързо като тренираш, т.е да стопиш мазнини. Ето тука пише много подробно какво представлява и как действа. Дано да съм ти била полезна.
http://www.bb-team.org/stuff/000098.php извинявам се, че съм толкова отнесена Sad

Последна редакция: пт, 17 юни 2005, 14:34 от mikkey

# 3
  • Мнения: 6 243
аз съм пила само Л-карнитин в състава на фетбърнъри. Моята препоръка е да вземеш такъв продукт, защото в състава им има и други важни аминокиселини, в т. ч. и такива, които подтискат апетита. Иначе чист карнитин край мене пият бая народ, и български, и вносен, аз лично бих си взела на Universal, но това е като спра да кърмя.

За сефте чувам, че не може да се пие повече от месец. Пие се по схема, като се правят и почивки, и това може да продължи доста дълго. Аз пих около 2 месеца продукти с л-карнитин преди да забременея, защото след това стигнах кг., които исках и нямаше нужда от повече.

# 4
  • In transit
  • Мнения: 11 701
аз съм пила само Л-карнитин в състава на фетбърнъри. Моята препоръка е да вземеш такъв продукт, защото в състава им има и други важни аминокиселини, в т. ч. и такива, които подтискат апетита.
Кой фетбърнар си пила? и какъв беше ефекта в цифри ако може, с какво го беше съчетала?

# 5
  • Мнения: 1 455
според мен е строго индивидуално. Аз лично съм пила мусаши, нямаше никакъв ефект, но моя позната се изчисти доста от него. Пробвала съм на Universal, но не чист карнитин, а беше някаква нова формула, та и доста скъпа. Не забелязах ефект, дадох сумати пари на вятъра. Пробвала съм карнитин на БиоФит-немски е, определено останах доволна. Даваше ми страхотна енергия, чувствах се много добре, но не знам за мазнините как ми се е отразил, защото първо, че не го пих достатъчно дълго и второ - нямах кой знае какво да чистя. Аз си взимах карнитин , защото ми трябваше енергия (инструктор съм и имах по 3-4 интензивни часа дневно), която не можех да набавя чрез обикновени витамини. Карнитинът е 100% безвреден, дори е полезен за сърцето, в нета има доста информация. Според мен трябва да се пие НАЙ-МАЛКО месец, иначе няма да забележиш резултат. л-карнитинът действа само когато има аеробна дейност, иначе няма ефект. Дано съм била полезна.
Според мен не си купувай български неща, хич им нямам доверие какво слагат вътре. Ако ти се занимава може да занесеш една таблетка в накоя лаборатория , за да се увериш, че не са ти сложили просто нишесте.
Та, с две думи - аз съм за BioFit.

# 6
  • Мнения: 5 255
За мен най-добрият L-карнитин е на  MLO  Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 6 522
За мен най-добрият L-карнитин е на  MLO  Peace
И аз така смятам

# 8
  • Мнения: 554
Най-доволна бях от прахообразната форма на Л-карнитин на Мусаши!
Страхотен е!

# 9
  • Мнения: 6 243
Аз почнах с фетбърнъра на Мусаши (тоя с най-многото съставки, дето е най-отгове на каталога им, не му помня томното име), пих го докато свърши - т. е един месец и съчетано с диета - разбирай нов режим на хранене + тежести три пъти седмично + колело или пътека също три пъти седмично почнах да свалям сланините. През този месец не мога да кажа, че съм свалила повече от 3 - 4 кг. Понеже това мусаши е толкова гнусно на вкус, та нямам думи, продължих с едни хапове на Универсал, още един месец - пак същите диета и тренировки. В края на втория бях на -10 кг. След това спрях да пия фетбърнърите, по продължих с диетата и тренировките и спрях да се тегля. Намалих номерацията на дрехите от № 48 на № 42 и почнах да ходя с прашки по плажовете (това ми се случва за сефте, но може и да се дължи на оглупяване по принцип). Като цяло смятам, че фетбърнърите изключително много ми помогнаха на затлъстялото тяло, още повече, че заради вегетарианския си режим, не приемам нужното количество л-карнитин с храната.

# 10
  • In transit
  • Мнения: 11 701
Благодаря ви момичета. Насочих се към л-карнитина на Нутрим, засега нищо немога да кажа, скоро ще пиша за резултата и ефекта.

Общи условия

Активация на акаунт