Всяко мнение ще ми е от голяма полза

  • 5 351
  • 12
  •   1
Отговори
Искам да благодаря на всички, които се включиха по темата за пъзелите. Много ви благодаря. Simple Smile

Сега имам нужда пак от вас, малко ми е спешно, ще се радвам много на всякакво мнение. Пак ви благодаря предварително.

Става дума, ако някой нещо е чувал за Частно студио (детска градина) "Пипи", в София, на ул. Кракра 20 се намира....(близо до Софийския университет, до Докторската градинка, срещу Съюза на Архитектите)
Ако някое ваше близко детенце я посещава, или пък вашето дете, или нещо сте чували от някого за нея.....ще ми е от полза всяко ваше мнение, отзив и прочие.

Дано някой ми отоговори Tired
Наистина се нуждая от някакъв отзив  за "Пипи".

Благодаря ви. Simple Smile

# 1
 SadВсе се надявах на поне един отговор Sad
Дано днес някой пише Sad

# 2
  • София
  • Мнения: 7 242
За съжаление нищо не знам...
Такасата им не е май много ниска, ако детенце ще ходи всеки ден от 8.30 - 18.30. Когато търсих градина на Цвети ми попадна техния сайт, но не отидох да я проверя, защото както описват нещата, струва ми се, че нямат постоянни групи - т.е. децата идват и си отиват, кой остава малко, кой повече... реших, че детето ми няма да се чувства добре при такава "динамична" среда, а зимата ще боледува повече.
Сигурно го знаеш, но за всеки случай:
http://pipy.hit.bg/

Последна редакция: пт, 17 юни 2005, 10:52 от Лекси

# 3
Искам да благодаря на Лекси за отговора все пак. Simple Smile
Всичко за нас е решено. Записах детето си там от есента.
Много ми хареса всичко. Максимумът деца е 11, което много ми харесва като бройка. Собственичката е много симпатична. Таксата е съвсем поносима, за разлика от други частни подобни заведения. За моя радост, аз ще водя детето сутрин и ще си го взимам (другата ми опция беше да пътува всеки ден далеч с бусче, което лично на мен не ми допада много като идея). Живеем на недалечно разстояние от "Пипи".
Групата е постоянна, не е "плаваща".

Изобщо за момента съм много доволна, защото искам да изкарам едно спокойно лято като знам, че съм подсигурила детската градина за детето.

Благодаря Лекси още веднъж, че си се включила по темата ми. Simple Smile

# 4
Забравих....ако детенце боледува  да кажем и отсъства 3 работни дни, се приспада от таксата след. месец по 5лв за работен ден.

# 5
  • София
  • Мнения: 7 242
Сигурна съм, че на детенце ще му хареса. Каквото и да си говорим, в частните ДГ условията са по-добри и на децата се обръща повече внимание. Хубаво е, че връщат и част от таксата - в повечето частни практиката не е такава.
Успех Grinning!

# 6
Oще веднъж - благодаря много. Simple Smile

# 7
И аз съм си набелязала ПИПИ. Намира се до офиса на мъжа ми. Само се колебая дали да е от есента или чак напролет (тогава синът ми ще навърши 3 години).
Ще се радвам да си разменим координати !

# 8
  • Мнения: 421
Карина, колко е голямо детенцето ти?И  всъшност колко е таксата на месец?Моята цуца (2 год и 5 мес.) не я приеха на ясла щото нямало места и аз не знам какво ще правя от септември...бабата не иска вече де а гледа...можеш ли да мидадеш още инфо за Пипи? моля...

# 9
Мария, цената е 260 лв/месец.  Побързай със записването, защото има още само едно-две свободни места. Работното време е от 8:00 до 18:30 часа,  ако закъснееш - се доплаща по 2лв/всеки започнат 1/2 час. Има ред и дисциплина, децата са добре гледани и възпитавани.

# 10
  • Мнения: 421
Много благодаря за инфото.Едва ли ще успея..

# 11
  • Мнения: 30
Здравей може ли телефон на ПИПИ? А дали има още места?

# 12
  • София
  • Мнения: 7 242
Павчо, защо просто не кликнеш върху адреса, който съм дала по-горе. Освен телефона, ще намериш и други неща Grinning
Иначе тел. са: 943 83 00  и 088 773 054

Общи условия

Активация на акаунт