АНТИМАЛИГНОЦИТ-ние болните от рак,молим за подкрепата Ви!!!

  • 95 470
  • 897
  •   1
Отговори
# 885
  • Мнения: 6
Ау-у-у-у, Почева,
Вече сте почнала и да кълнете??? Дали не са ви свършили доводите та сте минали на заклинания и прокоби???

# 886
  • Мнения: 246
Не знам кои сте "вие", които "вярвате" на в-к "Доктор"; но ако смятате, че разрешителни за лекарства се дават възоснова на написаното в някое вестниче, ви остава само да откриете държавата, която има очаквания от вас режим. Не е България.

Да оставим настрана и вашето убеждение, че нещата се доказват чрез "отрицателно доказателство" и да се обърнем към вашето недоразбиране на процеса: ако сте си създали впечатлението, че вие се явявате пред агенцията по лекарствата с две флакончета, казвате им "Докажете ми, че моите шишъенцъ не лекуват рак!" и воала- получавате машина за печатане на пари: ще останете дълбоко разочарована.

И понеже не сте квалифицирана да раздавате съвети как се лекува рак (или каквото и да било, всъщност), ще ви замоля да не ми врете в лицето гнусните си пожелания на мен като ми откриели бучка, какво да съм правела.

Междувременно се благодарете, че се подвизавате в страна, където правораздавателната система не работи, защото това, което правите, е очевадно незаконно.
Кое е незаконно, да се бориш за правото на избор, защото това правим....
Писах " Като ти открият..." но може и да не ти открият....
  Ще те попитам, защо от МЗ ми се обажда д-р .........да търси Антималигноцит за неин близък, понеже тя през 1999г. се лекувала от рак на гърдата с него, но сега и трябва за неиният близък???!!!!
 Отговори ми, като е толкова лошоф лекарството, се лекуват с него, а болните НЕ, защо депутати се лекуват с него, а не с химия??!!

# 887
  • Мнения: 6
Почева,
Ама Вие да не сте станали доставчик и на  МЗ? Защо не ме включите и мен в дистрибуторската мрежа?

# 888
  • Варна
  • Мнения: 956
От доста време следя „творчеството” на Почева и се чудя дали някой я е избрал за председател на това сдружение или тя сама се е провъзгласила, но е най-неподходящия човек за убеждаване или защитаване на подобна кауза.
Тя освен, че няма никакво мед. обаразование, но пише и доста неграмотно. Да не говорим, че няма елементарна дискусионна култура и НИКОГА не отговаря на точни и конкретни въпроси, а се ядосва, когато някой й няма доверие и продължава да пише едно и също до припадък.Има няколко дежурни реплики, които повтаря, като латерна. Може да изпише цял ферман с „празни приказки” и всъщност да не каже нищо.
Избягва въпросите за странични действия на препарата, а дори и в самата документация, за клиничните изпитания (беше пусната на сайта преди време) си пише, че лекарството предизвиква неконтролируеми кръвоизливи в доста от случаите.
За съжаление, дори да има ефект лечението с Антималигноцит, подобни хора, като Почева вместо да убедят другите, те ги отблъскват и предизвикват още по-голямо недоверие и съмнение с недоизказаните неща.
pecko и Persona задават много разумни въроси, на които трябва ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да има отговор, за да се започне изобщо някакво разглеждане от ИАЛ. Надявам се Б.Борисов, да не прескочи законите и да въздейства по някакъв не особено законен начин, защото утре ще се намножат още 1000 П.Христовци, които ще искат на доверие да се регистрират всякакви „лекарства”.
Не мога да разбера и защо е това инатене, да се регистрира, като лекарство, а не хр.добавка. И тук има противоречия – уж е само билково, безопасно и нетоксично и може да се пие и профилактично, а в същото време трябва да се взема под лекарски контрол... обаче пък досегашните пациенти са лекувани по факса и без лекарски контрол...  Много, много несъответствия
А, за да започне да се произвежда (след евентуално одобрение) П.Христов все пак трябва да даде прословутия състав на лекарството... Да, но той иска от държавата 1 000 000 000 лв.(един милиард лева). Е, кажете ми дали е толкова безкористен и готов да помага този човек  Sick
Защо се превръща в това, с което казва, че се е борил през целия си живот – алчност.
Освен това Христов твърди, че се страхува да си даде формулата, защото фармацевтичните компании ще му го откраднат и ще го произвеждат за собствена печалба...Да, но в следващия момент си прочиворечи, че въпросните компании не искат да съществува такова лекарство  Rolling Eyes
Не вярвам и че някой болен ще започне лечение с този засега съмнителен препарат, а ще пренебрегне традиционното лечение. Не казвам, че и то е ефикасно във всички случаи, но по-добре 2-3-6г живот след химия, пред губенето на ценно време за проби.
И да добавя – аз също съм болна от рак. Имах и познати, които се лекуваха с Антималигноцит – не са живи.
 Предпочитам да се одобри за използване китайското лекарство Канглайт и то не защото съм чуждопоклонничка, а защото то вече се е доказало с реални  клинични изпитания и е прието в някои държави, като официално лечение.

# 889
  • Мнения: 23
Почева, много удобно обяснение сте си измислила на всички офицялни предупреждания и научни доказателства, че лекарството е боклук, и Христов е мошеник! Всички, и Австрийските, и Германските, и Американските, и Българските власти, както и всички лекари участват в една световна конспирация против Продан Христов и неговото лечение срещу рак, за да ни продават "химията" и "радиото" и "да ни правят вливки"!
То не бяха кражби на документи, на патенти, то не бяха фалшификации, искал им по 3000 мари за данъци Simple Smile)), какво ли не!? Данъци за кое бе Почева, че ги лекува ли!? Един вид здравна вноска им е искал, така ли!?? Кое ще е следващото нещастие, което се е случило на Продан, докато се е опитвал да докаже лекарството!? Станало е земетресение и той докато се опитвал да избяга, светкавица удря точно неговото куфарче с документите и те изчезнали, а пък за нещастие всичките излекувани пациенти умрели от коремен тиф, а не от рак, та за това няма доказателства!? Мани мани, такъв малшанс, но понеже вие и биографията му твърдят, че е така, трябва да ви вярваме!? Няма доказателства, но за това си има логично обяснение! Малшанс!

Аз пък не ви вярвам!
Нито на вас, нито на глупавите и скалъпени обяснения, нито на списъка ви, още по-малко на измислените документи, които представяте!

Почева, няма никаква конспирация, никой не иска болните от рак да страдат, когато ги лекуваме с "химия" и цитостатици. Просто това е най-доброто измислено до момента лечение, за което съществуват милиони страници доказателства и обяснения, въз основа на зверски контролирани проучвания провеждани с години! И ги даваме на пациентите, въпреки че отлично сме запознати със страничните действия и усложнения, защото е доказано че действат! Тази цифричка 10%, която сте си заплюли е толкова далече от истината, и издава абсолютно пълната ви некомпетентност и неинформираност, което не подхожда на поста ви на председател на асоциация привидно бореща се с рака!!!! Та вие за 5 години не сте си направила труда поне в google "chemotherapy" да напишете и да не се излагате като цитирате абсолютно неверни данни, и искате да повярвам в безкористността на асоцияцията ви!?  Нали твърдите, че не продавате и не рекламирате антималигноцит!? А какво правите, ако не точно това!? Събирате подписка!? Искате да ни информирате!? За какво да ни информирате, като за 5 години, не сте си направила труда да научите, че не се казва "химия", ами химиотерапия, каму ли да се информирате, че има стотици видове "химия", различни комбинации от "химии", и че има рчкови заболявания, които са лечими в 99% с химия, и такива при които тя не дайства изобщо! Как точно искате да информирате, като вие самата сте необразована, некомпетентна и заблудена личност! А се драскате за председател! Представям си какво представляват другите двама на снимките, щом вие сте елита на асоциацията!

Е как да гледам на вас!? Кажете ми!?
Навсякъде офицялни предупреждения против лекарството, навсякъде попадам на документи доказващи неефективността му и единствения положителен коментар за него идва от една необразована личност, която случайно е и председател на асоциацията за защитата му и от която не чух нищо сериозно, освен обяснения за апокалиптични световни конспирации и небивалици!

Но не се лъжете хора, аз съм от конспираторите, от лошите демек, дето съм учил 15 години, за да помагам на болните от рак!  Вярвайте на Почева, която щом плаща сама по 117 лв. за GSM, няма начин, трябва да и вярвате. Тя ви мисли доброто, и иска да ви спаси от световната конспирация, иска да ви спаси от мъките на недоказаната химия! Избор ви дава! Остава само една дреболия, която не позволява всичко това да се случи - пегистрацията на антималигноцит. Няма проблем, сега като отидат при Бойко Борисов и тази подробност ще се реши, и ще можете на воля да си плащате по 1138 лв. за 3 флакона антималигноцит, но не си мислете, че те са за да си пълни някой гушата, те са за данъци! Така че, не се бавете, пишете на който можете, във всички форуми, действайте, за да може не само да се регистрира, ами и държавата да го покрие!



# 890
  • Мнения: 6
Amar, Вие казвате: "Не мога да разбера и защо е това инатене, да се регистрира, като лекарство, а не хр.добавка". А не Ви ли минава мисълта, че ВЕЧЕ има такава добавка (под формата на билкова напитка), произвежда я Prof. Kurt Tepperwein (можете да видите що за човек е този псевдопрофесор в уикипедията) и знаете ли кой е авторът на напитката, която произвежда? Не казва името му, но споменава, че това е частен изследовател, който повече от 30 години се опитва да я лицензира като лекарство -   превъзходно и  ефикасно, изпитано на над 1320 пациенти (които са били изоставени от конвенционалната медицина)... Това да Ви напомня нещо? Та професорът си е патентовал напитките в EU, USA, Канада и Япония. Ето подробности (ако знаете немски;   ако не - > Гугъл-преводач ще Ви помогне):

http://www.wissenschaft-unzensiert.de/med3_10.htm

# 891
  • SA
  • Мнения: 3 196
От доста време следя „творчеството” на Почева и се чудя дали някой я е избрал за председател на това сдружение или тя сама се е провъзгласила, но е най-неподходящия човек за убеждаване или защитаване на подобна кауза.
Тя освен, че няма никакво мед. обаразование, но пише и доста неграмотно. Да не говорим, че няма елементарна дискусионна култура и НИКОГА не отговаря на точни и конкретни въпроси, а се ядосва, когато някой й няма доверие и продължава да пише едно и също до припадък.Има няколко дежурни реплики, които повтаря, като латерна. Може да изпише цял ферман с „празни приказки” и всъщност да не каже нищо.


Ето това напьлно сьвпада с мнението ми за Почева.  newsm10
А как е разбрала какво пише в немските списания... остава загадка.

# 892
  • Мнения: 6
А това:
Da er finanziell am Ende war, wandte er sich an einen reichen Mann und verkaufte an ihn die Rechte. Er wurde dann gemeinsam mit Prof. Dr. Kurt Tepperwein ein neuer Weg gesucht, um diese Substanz an die Öffentlichkeit zu bringen.

как го тълкувате?

# 893
  • Мнения: 2 032
Законът за лекарствата забранява реклама на неразрешени за употреба в страната лекарствени продукти; и забранява да се рекламират като лекарствени продукти вещества, които не са такива по смисъла на този закон.

Който произвежда, продава или предоставя за употреба в страната лекарствени продукти, които не са разрешени за употреба, ако не подлежи на по-тежко наказание, се наказва с глоба от 1000 лв. до 8000 лв.

Който рекламира лекарствени продукти в нарушение на този закон, се наказва с глоба от 1000 лв. до 3000 лв.
Същите наказания се налагат и на лицата, допуснали излъчването или публикуването на рекламата в средствата за масово осведомяване (администраторите, моля забележете.)

http://www.zdrave.net/document/institute/e-library/BG_Health_Act … htm#_Toc101086583

# 894
  • Мнения: 6
ЗАЩО мълчите, момичета?

А, и аз два дни стоях с отворена уста като прочетох това!!!

А госпожата вижте какво ми отговаря на стр.59:

Цитат
"Коментаторка, и тук ли се лепна като вирус..
ТОЗИ ФОРУМ Е, "  ЗА АНТИМАЛИГНОЦИТ"
 Христов да не е луд, ако е продал формулата да иска регистрация, вярвай на каквито си искаш форуми, но това не е вярно.  Та нали този, който е купил, ако е така пръв ще скочи....пълни глупости."

Де що има форум и аз ще съм след нея! Защото тази госпожа удря по най-тънката струна в душата на честните хора - децата, тежкоболните и съпричастността с чуждата болка!

# 895
  • Мнения: 957
Това за вас реклама за антималигноцит ли е???  Sick

Боже, Боже, някои драпат да живеят по-дълго...

Не забравяйте, че темата е на Хули, а не на Почева и целта на темата е съвсем друга, а не борба на его-та кой прав, кой крив; кой по-умен, кой по-надарен в използването на епитети!

# 896
  • Мнения: 2 032
Това за вас реклама за антималигноцит ли е???  
Абсолютно!

Темата не "принадлежи" на никой; а и с невъоръжено око се вижда, че болшенството постинги са на продавачката почева.

# 897
  • Мнения: 6 323
Темата, доколкото виждам, е пусната не с цел реклама.
За жалост обаче отдавна е изродена и е видна ясна прокламация и реклама на въпросния препарат от човек, който може да е финансово заинтересован от това, който в допълнение на всичко изписано е имал и втора регистрация, с която отново е прокламирал.
Това достатъчно опорочава темата.
Видно е и че няма нормална дискусия, касаеща "медикамента", а остри реплики, обиди и лични нападки.


Заключвам.

Общи условия

Активация на акаунт