АНТИМАЛИГНОЦИТ-ние болните от рак,молим за подкрепата Ви!!!

  • 95 406
  • 897
  •   1
Отговори
# 810
  • Мнения: 3 914
Въобще не си играй с лекари, който дават милярди за борбата с рака, и са толкова тъпи, че за 100 години не можаха да открият, сносно лекарство.

За сметка на това откриха толкова много неща,че чак да се чудиш  коя ваксина точно да си боднеш,щото е съвсем сигурно ,че медицината не те лъже: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=453576.0
Най-големия световен проблем очевидно е Продан Христов и pecko толкова се е загрижил,че чак озлобя в последните две-три страници,че и отделна тема в същия дух пусна за Варумин ooooh!Кво ли да си болен и да нямаш друга алтернатива,много важно,щом pecko казва да не вярваме,ми добре,по гот е да си мрем достойно и да чакаме да ни вземат хилядарките за най-различни ваксинки за измислен селскостопански грип,ама важното е че милярди са се дали за тях и ние "овцете" трябва да възстановим щетите на великите умове.......
Нищо лично pecko ,но вече дразниш,разбрахме че не щеш и да чуеш за Антималигноцит,ми добре недей,кво толкова се палиш newsm78

# 811
  • Мнения: 23

За сметка на това откриха толкова много неща,че чак да се чудиш  коя ваксина точно да си боднеш,щото е съвсем сигурно ,че медицината не те лъже: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=453576.0
Най-големия световен проблем очевидно е Продан Христов и pecko толкова се е загрижил,че чак озлобя в последните две-три страници,че и отделна тема в същия дух пусна за Варумин ooooh!Кво ли да си болен и да нямаш друга алтернатива,много важно,щом pecko казва да не вярваме,ми добре,по гот е да си мрем достойно и да чакаме да ни вземат хилядарките за най-различни ваксинки за измислен селскостопански грип,ама важното е че милярди са се дали за тях и ние "овцете" трябва да възстановим щетите на великите умове.......
Нищо лично pecko ,но вече дразниш,разбрахме че не щеш и да чуеш за Антималигноцит,ми добре недей,кво толкова се палиш newsm78

Това, че те дразня, изобщо, ама изобщо не ми пука, а това, какво ще си пиеш и с какво си решила да се лекуваш, още по-малко!!!!!
Но когато претендираш, че лекарството ти действа, и ходиш и тръбиш наляво и надясно, че е велико и да искаш държавата да го плаща - в това число и аз, трябва да го докажеш, както правят всички останали!!!
Но ти, си решила, че аз дразня и озлобявам, защото се опитвам да защитя нещастниците да не ги мамят подло и долно, под претекст, че им помагат!

# 812
  • Мнения: 3 914

За сметка на това откриха толкова много неща,че чак да се чудиш  коя ваксина точно да си боднеш,щото е съвсем сигурно ,че медицината не те лъже: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=453576.0
Най-големия световен проблем очевидно е Продан Христов и pecko толкова се е загрижил,че чак озлобя в последните две-три страници,че и отделна тема в същия дух пусна за Варумин ooooh!Кво ли да си болен и да нямаш друга алтернатива,много важно,щом pecko казва да не вярваме,ми добре,по гот е да си мрем достойно и да чакаме да ни вземат хилядарките за най-различни ваксинки за измислен селскостопански грип,ама важното е че милярди са се дали за тях и ние "овцете" трябва да възстановим щетите на великите умове.......
Нищо лично pecko ,но вече дразниш,разбрахме че не щеш и да чуеш за Антималигноцит,ми добре недей,кво толкова се палиш newsm78

Това, че те дразня, изобщо, ама изобщо не ми пука, а това, какво ще си пиеш и с какво си решила да се лекуваш, още по-малко!!!!!
Но когато претендираш, че лекарството ти действа, и ходиш и тръбиш наляво и надясно, че е велико и да искаш държавата да го плаща - в това число и аз, трябва да го докажеш, както правят всички останали!!!
Но ти, си решила, че аз дразня и озлобявам, защото се опитвам да защитя нещастниците да не ги мамят подло и долно, под претекст, че им помагат!

Нищо не съм решила аз и точно аз нищо не се опитвам да доказвам.Просто се опитах да предложа другата гледна точка,като дадох пример с нещо, което дори няма общо с онкоболните,но пък идеята е същата.И тъй като ти не ме разбра, или се правиш на точно толкова луд,колкото и в повечето си последни постове,ще го напиша простичко с въпрос: След като световните фармацевтични компании претендират ,че ваксините им действат,че си служат и с доказателства,кой знае по какъв начин стъкмени,защо тогава маса деца остават с необратими тежки увреждания?Та нали действат и е неоспоримо доказано ooooh!
Приключвам с теб,защото очевидно ти нямаш представа какво е да имаш наистина огромен здравословен проблем и да се бориш със зъби и нокти с него,но не забравяй че никога не е сигурно дали ти самия няма да попаднеш от онази страна на барикадата,тогава пътища много,и ти сам избираш по кой да тръгнеш,но само ако ги има,а ти явно не искаш да имаш избора.

Последна редакция: нд, 13 дек 2009, 21:31 от ~Ина~

# 813
  • Мнения: 957
~Ина~   Peace

Ще добавя само малко информация: Швейцария спечели огромни суми за последната ваксина - тази срещу свинския грип. Но точно швейцарци масово отказват ваксинация, тъй като са добре информирани, че не се знае какво точно има в тази ваксина и какво може да се очаква от нея.

Но явно за хора като pecko, щом ваксините са одобрени от медицината заради фармацевтичните печалби, - всичко е наред. 

Както пише paparosko - времето ще покаже. Но за да стане това, антималигноцитът трябва да стане достъпен за онкоболните.Щом толкова ваксини с неясен състав и ефект са дори ЗАДЪЛЖИТЕЛНИ, защо е цялата тази пенявица за антималигноцит?  newsm78 Преди години д-р Тошков пусна в продажба един куп билкови съставки на доста високи цени, сега за антималигноцита някой си изпуска нервите.

# 814
  • Мнения: 23
~Ина~   Peace

Както пише paparosko - времето ще покаже. Но за да стане това, антималигноцитът трябва да стане достъпен за онкоболните.Щом толкова ваксини с неясен състав и ефект са дори ЗАДЪЛЖИТЕЛНИ, защо е цялата тази пенявица за антималигноцит?  newsm78 Преди години д-р Тошков пусна в продажба един куп билкови съставки на доста високи цени, сега за антималигноцита някой си изпуска нервите.


За сметка на това откриха толкова много неща,че чак да се чудиш  коя ваксина точно да си боднеш,щото е съвсем сигурно ,че медицината не те лъже: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=453576.0
След като световните фармацевтични компании претендират ,че ваксините им действат,че си служат и с доказателства,кой знае по какъв начин стъкмени,защо тогава маса деца остават с необратими тежки увреждания?Та нали действат и е неоспоримо доказано ooooh!
Приключвам с теб,защото очевидно ти нямаш представа какво е да имаш наистина огромен здравословен проблем и да се бориш със зъби и нокти с него,но не забравяй че никога не е сигурно дали ти самия няма да попаднеш от онази страна на барикадата,тогава пътища много,и ти сам избираш по кой да тръгнеш,но само ако ги има,а ти явно не искаш да имаш избора.

И двете/двамата, сте се изказали като типични дървени философи, разбиращи от всичко, почерпили достоверна клюкарска информация от bg-mama! Какво разбирате вие двете от ваксини, от свински грип и печалби, та така авторитетно се изказвате, и си правите изводи въз основа на ламерските ви разбирания!? Първо, изобщо знаете ли колко вида нови грипни вируси се появяват годишно и колко е трудно да се направи въксина за всичките!? Второ ИНА, знаеш ли колко детски животи са спасили, точно тези ваксини за който питаш?!
И трето:
С последното изречение от поста си, се изплю на всичките ти 3005 мнения, на разбираща и състрадателна майка, съчувстваща на всички деца с ДЦП, като ми пожела да ми се случи същото! Благдаря ти, мила ИНА, че така приключи с мен, защото се опитвам да ви предпазя от мошеници! Но ти, в качеството ти на дървен философ, който е решил че щом е изчел проблемите за едно заболяване, ти дава право, да даваш компетентни мнения по всички медицински теми, си знаеш, тебе жокер ти не треа, за да осъзнаеш че някои болести са непредвидими и неличими, и НИКОЙ не ти е виновен!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! И никой нарочно не е разболял нито твоето дете, нито му е направил ваксина, за да му навреди, а за да му помогне!!!!!!!! Докато единствената цел на Продан Христов е да ви излъже и обере!!! Сващаш ли разликата!?
Приключвай, твоя си работа, но когато дойде момента, съм сигурен, че след като си се лекувала с АНТИМАЛИГНОЦИТ, ще дойдеш при мен!!!! 

# 815
  • Мнения: 3 914
Брей,а ти кой си всъщност?
Започва да става интересно и се замислих да поостана в спора още малко Mr. Green
Първо и много важно,остави проблема с детето ми намира.Нямаш никакво право да коментираш,като дори не знаеш за какво говориш.За протокола:Детето ми НЕ Е увредено от ваксина!
Второ,казвайки това:"не забравяй че никога не е сигурно дали ти самия няма да попаднеш от онази страна на барикадата" не ти пожелавам нищо,а използвам една отдавнашна фраза,която е всемирна истина за много неща,тъй че последното което съм искала да кажа е да ти пожелавам каквото и да е,но щом така ти харесва,приеми го както искаш.
Трето,аз съм изчела не само проблема ДЦП ,а и още пет шест медицински направления,а и да не бях,това е форум и Да ,имам право да давам мнения,където си поискам.
Четвърто,аз отдавна съм осъзнала ,че някой болести са нелечими и непредвидими и никой не ми е виновен наистина,но ти явно още не си осъзнал това.Личи от всичко казано до момента от теб.Факта ,че не искаш да имаш избор,говори че наистина живееш в една огромна заблуда.Ти явно смяташ,че дори и болен от рак,доверявайки се изцяло на традиционната медицина ,ще се излекуваш напълно,но пропускаш важна подробност,че рака е НЕЛЕЧИМА И НЕПРЕДВИДИМА/ти го каза Mr. Green/ болест и нито една химиотерапия не ти дава 100% сигурност ,че ще оздравееш напълно.
И последно ,но не по важност:
И никой нарочно не е разболял нито твоето дете, нито му е направил ваксина, за да му навреди, а за да му помогне!!!!!!!! Докато единствената цел на Продан Христов е да ви излъже и обере!!! Сващаш ли разликата!?
Аз схващам разликата,а ти?
Сега ще ти кажа как виждам разликите ,четейки последното ти изречение.
Както казах,детето ми не е увредено от ваксина,но да предположим хипотетично че е.Значи казваш ,че няма значение ,че едно дете няма никога да живее нормален живот,нека си вегетира,много важно.Важното е че не е било нарочно,просто проба я навреди ,я не,ама иначе идеята е била благородна,а че е станала грешка,голяяяяма работа,другия път може и да се получи.Извода:Един човешки живот,вече е безвъзвратно загубен.
Обаче:Продан Христов иска да ме излъже и обере.Представяте ли си какъв огромен проблем,че то той по-страшен бе.
Схващам разликата да,за теб очевидно е много по-страшно някакъв си Христов да те излъже и обере,отколкото уврежданията от ваксините.Та аз прилика не виждам,какво остава разлики.По тези два проблема просто няма място за сравнение,освен ако не си болем мозък.
И ако си лекар,което не те прави повече човек от мен,нито по-умен,ще ти кажа едно:Никога не бих оставила живота си в ръцете ти.Така че успокой се,обещавам ти,няма да дойда при теб.

# 816
  • Мнения: 246
Разбра се, че реско е лекар/ка, това го подсказах и по рано...то си личеше, че няма интерес, Антималигноцит да се регистрира.
Щом си лекар, защо не излекувахте тези деца с рецидивите, защо стигнаха до рецидив, а ги излекува "измамника" Христов...защо не се интересувате, как стана така, как действа лекарството, а бълвате глупости. Вие лекарите сте тези, които трябва да приветствате всяка възможност, за лечение на рака, но странно ЗАЩО, не го правите. Ако искахте да помагате, трябваше да се свържите с нас, да се запознаете със кл. документация на Антималигноцит, да разгледате епикризите на тези деца, а и не само деца, да направите един доклад, вие и ваши колеги и да го представите там където трябва, за да се придвижат нещата много отдавна.
 Измислени списъци са били, това са ваши пациенти, това са епикризи от вас или ваши колеги, които обаче не се интересуват, КАК така този "шарлатанин"  Христове излекувал....Като гледам и моето дете излекувахте, а всички лекари казваха "Забравете за проблема, детето е излекувано"...Да, ама НЕ, това казвате всеки ден..сега ще му направим химия и 60% даваме и хората се вкопчват, като удавник за сламка, а вие знете, че с химия и лъче, се лекуват, едва 10% от онкоболните, тава са случай открити навреме, всички други умират, ако не същата година, то след една или две.
 Колко пациента имате вие излекувани с рецидив на мозъчен тумор с р-р на яйце, НЯМАТЕ, а Христов има и не един, което оначава, че не е случайно, а че става въпрос за лекарство, което болните, трябва да имат и да правят своя избор.
  В онкологиите всики ден някои  болни си плащат лекарства и това го знаете, а не трябва, но те са притиснати, да го правят, защото се страхуват за живота си.
Лекарството не струва 1000лв., четете по добре!!! Също така, никой не го предлага, нито сдружението, нито Христов, а всеки ден в онкологиите се предлагат за тестване нови химични лекарства, пациента се подписва, нищо че няма да му помогне, но той горкия се хваща, като удавник за сламка, защото това му е последната надежда...а лекаря за този тест, получава своя дял.

# 817
  • Мнения: 246

Приключвай, твоя си работа, но когато дойде момента, съм сигурен, че след като си се лекувала с АНТИМАЛИГНОЦИТ, ще дойдеш при мен!!!! 


[/quote]
 За твое сведение, след като вие ги "лекувате" тогава идват при Христов, няма такъв да дойде после при вас...
Но жалко, че тогава идват, защото сте ги убили отвсякъде с химия, а тогава и лечението с лекарството е трудно, а много често и времето е малко.
 Но тези, които са избрали лечение с Антималигноцит, след поставена диагноза, те нямат проблем и няма за какво да идват при вас, няма и да имат, защото са излекувани, може да видите част от тези случай в сайта...като рак на стомаха, на Баева, вие лекувате ли го с химия, НЕ, но тя вече 6г. няма проблем, а вие лекарите сте казали на близкитей 6мес. живот....

# 818
  • Мнения: X
Ясно е ,че медицинската гилдия и изобщо фармацефтичната индустрия нямат полза от съдаването и разпространяването на лекарства,които лекуват иначе нелечими болести.Как иначе ще печелят пари?!

Аз ще отида и по-далеч...за мен и всичките тия грипни вируси и щамове също умишлено се пускат , за да се плашат хората и да купуват ваксини,профилактични лекарства и прочие.Колкото повече се тровим, толкова по-добре за производителите на лекарства.

И спинът ли се появи случайно?Според мен -не!
Не мисля ,че има някакъв световен заговор за унищожение на населението,но определено има доста ...неща,които ни се струпват с цел печалба!

# 819
  • Мнения: 23
Само едно не мога да разбера, какво точно искате вие!?
Някой твърди, че лекарството му лекува рак, и държавата, в това число и всички лекари, да му ръкопляскат!
Твърдиш, че лекарството ти действа! Чедесно! Докажи го и готово! Ще се регистрира, ако трябва и в позитивния списък с лекарства за онкоболни ще влезе!
Но единствената информация която виждам са вашите и на Продан Христов твърдения, че лекарството действа! И един списък с 15 предполагаемо-излекувани болни. Къде ви е информацията за това как действа, формулата на великата молекула? Как доказахте че действа точно антималигноцит, а не хисарската минерална вода или плацебо ефект!? Кой ви контролира истинноста и достоверността на резултатите! Нищо!
Тя ваща работа там в асоциацията прилича малко на Женския пазар: "Мойте домати са по-хубави!" и единственото доказателство са някакъв списък, които не доказва нищо и твърденията на производителя.
Въз основа на какво искате да предпиша антималигноцит на онкоболен? На вашите голи твърдения!? А какво да отговоря утре в съда на въпроса на адвоката на майката, чието дете е починало, въпреки че е пило антималигноцит: " Въз основа на какво му предписахте това лечение!?".... " Ми Пачева така ми каза!".

Но ви е по-лесно да плюете лекарите, защото така ви изнася! Някой трябва да е виновен - държавата, некомпетентните лекари, които искат да ви излъжат! Нама лошо, такъв е българския народ - неблагодарен дървен философ!
Хубаво, че се появи Проданчо, та да ги светне тези калпави български лекари, как се лекува рак, че хората до сега мряха като пилци, и няма един излекуван!

А не ви ли мина, поне въднъж, през председателската главица мисълта, че може би Продан ви лъже и мами! Поне ей така за малко!
И не ви ли мина и една друга мисъл!? Да оставим настрана България и некадърните и лекари мошеници. Защо тогава никой и никъде по света не му обръща внимание!?
Защо не го попитате Проданчо, защо не отдели малко от 1000-та, пардон 1138-те лв., за 3 флакона антималигноцит и за 20-те години, докато печелеше от лекарството и да направи нужните изследвания, за да докаже твърденията си и да го регистрира! Както правят всички останали!?!?!
Тези факти не ви ли се струват малко "странни" и съмнителни!?

Така, че пак ви питам, защото така излиза от писанията ви, искате да дойда и да ви чета небивалиците, и да се боря за регистриране на някакъв продукт, само и само защото Вие и Проданчо така сте решили! Не сте ли малко нахална!!!!!!!!????????

И не ми излизаите със сърцераздирателните лозунги, за рецидиви и али бали, защото и представа си нямате от тях, а ми дайте точни и конкретни отговори!

Последна редакция: пн, 14 дек 2009, 14:33 от pecko

# 820
  • Мнения: 3 540
pecko,защо ,така нападателно се държиш!
Хората повече от година се борят за регистрацията на това лекарство ,а ти не обели и дума ,а сега ,когато регистрацията е почти възможна ,вдигна вик до небесата!
Сякаш някой посяга на твоя живот,ако парите за теб са всичко ,навярно е така!
Точно това успях да прочета м/у редовете ти ,сори!

# 821
  • Мнения: 23
pecko,защо ,така нападателно се държиш!
Хората повече от година се борят за регистрацията на това лекарство ,а ти не обели и дума ,а сега ,когато регистрацията е почти възможна ,вдигна вик до небесата!
Сякаш някой посяга на твоя живот,ако парите за теб са всичко ,навярно е така!
Точно това успях да прочета м/у редовете ти ,сори!

На път е да се регистрира на Женския пазар! Я ми посочете, от къде черпите тази информация, че не можах да я намеря никъде, освен в твърденията на Председателката!?

И не знам какво сте прочела между редовете, но сте в пълна заблуда!
Всичките тези писания са за това, че когато човек е болен и страда, не разсъждава трезво и е готов да опита всичко, само и само да се оттърве, и точно тогава се появяват стотиците мошеници като Продан Христов и Чавдар Михайлов, които са готови на всичко само и само да ви вземат парите! Точно за това са създадени тези правила, по цял свят, за да ви предпазят, но за съжаление обърканото българско законодателство, позволява на подобни мошенници, да твърдят каквото си искат и да ви го продават за колкото си искат, без какъвто и да било ангажимент за качество и достоверност на твърденията им!!!!!!!!
И когато видите, някой да доиде плачейки, че жена му умира, защото си е дал всичките пари за мужик-корен, и няма повече за да продължи с "лечението", може би тогава, по друг начин ще прочетете между редовете!

Похвално е желанието на Пачева да се бори с рака! Разбирам желанието и да помогне на болните, но нейната преценка не е нито обективна, нито аргументирана, нито квалифицирана и  няма никаква стойност, нито пък твърденията на Продан Христов!  
Твърдите, че всеки има право на избор! Така е!
Но дали антималигноцит, варумин, и другите 100 подобни бози са истински избор!
И точно тук трябва да се намеси държавата, за да ви защити от подвеждащите, мошеннически избори, които ви дават Продан Христов и т.н., защото в подобни моменти, когато човек е афектиран, уплашен и съкрушен, преценката му не е реална и най-глупавото лекарство му се струва велико. И точно от това се възползват мошениците! И се гаврят и подиграват с вашето нещастие, а вие си плащате!

А най-дразнещото в държанието и приказките на Пачева (защото онзи с варумина поне си трайка и не вдига врява) е факта, че не само иска да мине регистрация през задния вход, по късата пътечка, ами на всичкото отгоре и държавата да го заплаща! Нейния избор!

Питам ви, с какво се отличава антималигноцит от другите подобни лекарства!? Според производителя и варумина, и котешката стъпка, и розмарина, канадски гъби и т.н. всички те лекуват рак!!!! И всичките имат подобни списъци с епикризи на излекувани болни, а реален ефект никакъв! Като ги слушаме, и шрочетем сайтовете и листовките им, то човек да се чуди как изобщо има някой дато да умира от рак! А хората плащат и плащат и продължават да загиват! И най-интересното е, че всички обвиняват лекарите, които са забавили лечението! Защо ли!? Ами нали трябва да има някакво оправдание, че лекарството не дайства! Какво поудобно от това, да обвиним лекарите и държавата и да продължаваме да искаме по 1000 лв., за подсладена вода, като никой не ни пречи!!!!!!
Кое точно му е по-различното на антималигноцита от всички тях!? Твърденията на Пачева и цялата асоциация!?

Съжелявам, но това не е избор, а гл.....т!!!!!!!!!!!!





Последна редакция: пн, 14 дек 2009, 15:14 от pecko

# 822
  • Мнения: 3 914
Би ли коментирал това,което беше пуснал Кристиян на 35-та страница.Щото аз не съм лекар,което ме прави тъпа и недостойна да си казвам мнението,пък Кристиян е лекар все пак Mr. Green

# 823
  • Мнения: X
Цитат
И точно тук трябва да се намеси държавата, за да ви защити от подвеждащите, мошеннически избори, които ви дават Продан Христов и т.н., защото в подобни моменти, когато човек е афектиран, уплашен и съкрушен, преценката му не е реална и най-глупавото лекарство му се струва велико. И точно от това се възползват мошениците! И се гаврят и подиграват с вашето нещастие, а вие си плащате!
Ами ние  и на държавата плащаме,ама и тя ни трови и вместо да ни лекува, ни уморява по-бързо и мъчително!

Цитат
Питам ви, с какво се отличава антималигноцит от другите подобни лекарства!? Според производителя и варумина, и котешката стъпка, и розмарина, канадски гъби и т.н. всички те лекуват рак!!!! И всичките имат подобни списъци с епикризи на излекувани болни, а реален ефект никакъв!
Според производителя и всички химикали,които вливате,лекуват рака, но реален ефект -никакъв!

Не защитавам ничия позиция.Но и лекарите не помагат,така че не знам за какво точно претендираш , pecko .

# 824
  • Мнения: 23
Би ли коментирал това,което беше пуснал Кристиян на 35-та страница.Щото аз не съм лекар,което ме прави тъпа и недостойна да си казвам мнението,пък Кристиян е лекар все пак Mr. Green

А ти как ще коментираш този пост!
http://presse.aspirin.de/

А също съм лекар и ти казвам за лекарството лекува рак!!! Защо не ми вярваш!?

Общи условия

Активация на акаунт