MALL-я заповядайте във Варна!

  • 56 089
  • 583
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 312
Та темата е за МОЛ-а/известен като МОЛ-а на Узунов/.
Коментари,реплики,дуплики-вие сте Hug

Аз да си кажа,че бях се зарекла да не ходя известно време,докато не попремине еуфорията,но днес ни заваля дъжда отивайки на разходка,та свихме натам.
Детето да си поиграе.
Стояхме само час-малкият в Капела/впечатлена съм/,ние в кафето и един бърз тур с информативна насоченост по етажите.
Впечатленията ми са смесени,но преобладаващо положителни.
Хигиената е за критикуване,но верно имаше бая народ и служителите щъкаха неориентирани в обстановката.
За магазини не ме питайте-никъде не влязох,въпреки,че ми подскачаше портмонето в чантата при вида на витрините Laughing

А сега-споделете Wink

# 1
  • Мнения: 5 241
И аз се бях зарекла да не ходя докато не отмине първоначалната еуфория, но не издържах  Blush
Хареса ми, обиколихме го, накупих си разни "парцалки" (за качеството все още не мога кажа нищо), в детския кът не успяхме да влезем имаше много деца.
Скоро мисля да посетим Арена и 3D киното  Peace

# 2
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Аз пък мисля да издържа. Нека се поуспокоят малко нещата и тогава ще отида. Повече ми са интересни забавленията (кино, кафета, места за хапване и т.н.) отколкото магазините, ех не че няма да ги поразгледам, все пак съм жена.... Crazy

# 3
  • Мнения: 1 338
Кажете, в крайна сметка, има ли пързалка или не?

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 838
Пързалка ще има - тефлонова. Правят я още.
Иначе съм доволна. Изобщо не може да става въпрос за сравнение с Пфое Мол. Направо се чудя дали няма да го закрият. Има много магазини в новия - има по-скъпички, но има и доста масови.
Днес ходих и на кино - гледах "Сексът и градът". Много добри зали, 8 на брой. Следващата седмица ще отида и на 3D, 6 лева е билета.
Има и доста забавления. Много ми хареса една игра дето с крака трябва да убиваш едни човечета настъпвайки ги. Подскачаш по земята все едно танцуваш.
Да, хигиената не е добра, но все пак днес имаше купища народ и жените, които чистят не успяваха. Пък и тези флайери по земята сами си ги правим, не някой друг.
А, да, паркинга - по-широк е от този в Пфое мол. Щом аз успях без никакъв проблем да сляза долу с колата, значи е ок  Blush.
Спокойно можеш да си загубиш цял ден там
А, и още нещо - има магазини с надпис "Отваряне скоро", но са само два или три  Peace
Има и Бюти Зоун  smile3508

# 5
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Това е и целта, да прекараш целия ден там.... и да си тръгнеш с празен джоб...., но с много емоции и покупки.  Hug Определено на града му трябваше такова място със забавления. 1swing

# 6
  • Мнения: 4 435
Запис.Вчера гледах сайта на мол-а,хареса ми какво има,нямам търпение да го посетя.

# 7
  • Мнения: 17 402
И аз уж нямаше, ама ей нА- изкуших се покрай мъж си днес. Лудницата не ми понесе, ама никак, че й  с бебето, без количка. В Бюти зоната влязох и излязох- то не мож се размина там, ама и скъпо ми се видя.
МАй ще ходя само да ям аз там, и детето да играе. От КАпела съм впечатлена- страхотни играчки! НЕ разбрах кви са цените в центъра- 6 или 8лв на час?
И тортите на Краев да опитате! ТВа  е от мен, друго не ме грабна на пръв поглед. Grinning

# 8
  • Варна
  • Мнения: 3 227
Колко ли ще трае първоначалната лудница  newsm78 С бебе и тригодишно от Аспарухово до там не ми се помъква, ако не успеем да паркираме и вътре е гъч. Може и месец да си изчакам, макар да ми е много любопитно, точно заради детския център и другите забавления.

# 9
  • Мнения: 17 402
Александра, пробвайте се в работен ден, по- спокойно би трябвало да е.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 838
Александра, пробвайте се в работен ден, по- спокойно би трябвало да е.
Мдам, в работен ден предиобед едва ли ще има толкова народ. То в петък, вторият ден от откриването нямаше толкова хора колкото днес  Whistling

# 11
  • Варна
  • Мнения: 3 227
Мерси, ще видя как ще се организираме. Междувременно ще следя за отзиви в темата  Grinning

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Идеална тема

# 13
  • Мнения: 278
Mall-а си е както трябва т.е. като си в чужбина а не като смешният Phoe mall!
на мен лично ми хареса,като цяло си има всичко!
успях да отида 3 пъти и то все след 8 вечерта и си беше ок - навалицата!
успях да си купя няколко неща вече Simple Smile)))
искам ми се много да посетя и Арената да гледам някое филмче с приятели!
определено го препоръчвам като място за губене на време или шопинг!

# 14
  • Мнения: 1 449
Хубаво е че Варна най-накрая има свестно кино! И изобщо честито! И аз идвам скоро  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт