Бисерчета3:)

  • 12 608
  • 139
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 39 747
Взимам днес Дияна от градината и тя ми обяснява:
- Днес излизахме, но бяхме вътре.
- Как го направихте този номер?
- Бързо.
Били излезнали, обиколили градината и се прибрали Simple Smile

# 76
  • София
  • Мнения: 6 743
Ей,ама така съм се смяла,че щях да си събудя домочадието  Joy hahaha Laughing Joy hahaha hahaha hahaha hahaha
Страхотни моменти сте разказали!!!

Аз за големия си син.Чудех се как ще възприеме новината,че ще става батко.Реакцията му беше всичко друго ,но не и това което очаквах:
- И какво.Правили сте секс и сте спали голи #Crazy?

Като малък казва стихчето "Аз съм българче"
Аз съм българче обичам,наш'те планини зелени.
Българин да се наричам
първа радост е за мене!
И за тебе Laughing Laughing Laughing

На Великден:
Христос го втресе! Joy hahaha hahaha

Веднъж пък бил при баба и дядо и майка ми започнала да реве.
-Дядо,защо плаче баба.
-Баба ти плаче за живота.
Минава време и сме в нас на гости и не знам за какво майка ми започва да се смее със силен глас ,а Павчо я гледа стреснато и вика:
- Бабо,не се смей,че ще дойде живота  hahaha Joy Laughing Joy hahaha

# 77
  • Мнения: 218
Взимам днес Дияна от градината и тя ми обяснява:
- Днес излизахме, но бяхме вътре.
- Как го направихте този номер?
- Бързо.
Били излезнали, обиколили градината и се прибрали Simple Smile
Мноооого яко Joy Joy Joy
Всичките ни деца са толкова оригинални и забавни(защото са си нашите форумски дечица Wink), нямам думи просто.  bouquet

# 78
  • Мнения: 1 238
Айде и аз най после да се похваля с някое бисерче!
Оливия, на 2 години и 4 месеца, е в процес на проговаряне.
От известно време се е на учила да казва "Пуууу...кукук!" Означава Пуууу, боклук.
Оня ден обаче се обърка и каза "Кууууу, пупук!" Mr. Green Mr. Green Mr. Green hahaha hahaha hahaha hahaha
Аз много се смях Joy Joy Joy Joy
Днес сутринта видя някакви трохи и вика "Куууууууу............." и спря! Мисли, мисли, мисли няколко секунди и се поправи- "Пууууууууууу...кукук!"
Много ми е смешна, иде ми да я изям! Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 79
  • Мнения: 642
Пътуваме с колата от детската градина към къщи и аз казвам радостно:
"Ей, тази вечер ще ви сготвя вкусно ядене - месо със соооооос!"
Ентусиазиран Емо отвръща в моя тон:
"Уаааууу!Аз много обичам сос!"
След, което 10 секунди по-късно пита:
"Мамо, ами какво е това сос?"
Simple Smile)))))))

# 80
  • София
  • Мнения: 1 223
Имаме си едно детско образователно филмче, където се показват различни животни. Та като дойде ред на слона, малкия започва да сочи хобота и с голям възторг крещи - Пиш-пиш
И един съвсем пресен случай:
Купуваме дрешки от един детски магазин, а Митко (2г.) се вторачил в една печка-духалка и очите му ще изкочат. Продавачката, мило момиче около 20г. се опитва да го закача, а той само се чуди как да се добере до печката. На излизане тя му вика: - Чао сладур, а той се изцепи  - Чао пичкееее  Joy  То като се опули момичето, аз полузадавена от смях се опитвам да и обясня, че на печката е казал чао...

# 81
  • Мнения: 79
Закусваме у дома. На синчето съм направила филийка с кашкавал на фурничката и той си хапва... Вижда, че с  баща му си правим филийки с лютеница и сирене  Simple Smile
И ми казва - Мамо, искам и аз лютеница и сирене на филийката да ми сложиш!
Аз му отговарям - Нали си имаш кашкавал, виж че няма място на филийката за лютеницата и сиренцето...?!  Simple Smile
Той обръща филията с кашкавала надолу и посочва от горе  Simple Smile - Ето тук има място!  Grinning

# 82
  • София
  • Мнения: 39 747
Седи Дияна до мен, върти се нещо и казва "Нещо ме чеше, посърби ме тук отзад" и си дава гърба.

# 83
  • Мнения: 2 732
Гледа рекламите и повтаря .Рекламират филма Лас Вегас и тя се провиква Ас Бегас hahaha
Викам и да каже Шушу -мушу отговор мушу-мушу Joy

# 84
  • Мнения: 5 228
Детето на наши приятели (на 1г9м)проговори много рано и много правилно. В момента говори много добре и е много впечатлителна, обича да гледа реклами и знае повечето на изуст. Баща й я водил някъде наскоро и тя видяла билборд с реклама на БТК с "Любо". Тя погледнала билборда и казала на баща си "бетека едесел" (т.е БТК ADSL). Някакви баби наблизо щяли да паднат, защото помислили, че тя може да чете.  Laughing

# 85
  • Мнения: 3 491
Имам открай време навика да си говоря отвреме-навреме сама, когато съм у дома. Embarassed Та в един такъв момент малкият 3-годишен Александър ме засича с думите "мамоо, не държиш телефона". Laughing И оттогава си поизкорених навика.
А наскоро, както става във всяко средностатистическо семейство, се посдърпахме с таткото, а Александър както си рисуваше, само изкоментира "ей, защо просто не бъдете приятели". И се помирихме! Hug

# 86
  • Мнения: 5 877
Браво на Сашето Simple Smile

# 87
  • Мнения: 2 379
Към детенцето:
- Искаш ли да ми нарисуваш нещо?
- Добре.
- Знаеш ли как се рисува влакче?
- Да, трудно!
 Laughing

# 88
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Разхождаме се с Калоян. Той поглежда към небето и вижда диря от самолет. почва да подскача и да крщи - "Мамо,мамо това е Супер Любоооо" hahaha Joy hahaha Joy

Преди два дни му казвам "Коки, мамо, много си хубав", а той ми отговаря почти без да се замисли "И неповторим" и аз щях да падна. Joy hahaha Joy hahaha

# 89
  • Пловдив
  • Мнения: 701
И аз да се разпиша освен Embarassed
Те са много бисерите,но на този се смях от сърце!Уча го аз баткото да казва,че е на 2 год. и 6 мес./когато беше на толкова/ и той повтаря по цял ден,че бил на "де месеца и шеш" ,което значи-две месеца и шест!И оня ден се качва на кантара и на въпроса ми какъв е резултата отговаря-"де месеца и шеш" Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт