КАК ДА СТАНА ДОНОР ?/ КАК ДА НАМЕРЯ ДОНОРСКА ЯЙЦЕКЛЕТКА ?

  • 129 892
  • 758
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 12
Тъй като реших да даря яйцеклетки и основната информация за цялата процедура намерих в този форум, се чувствам длъжна да споделя опита си тук, за да могат повече жени да се решат на тази стъпка. Обърнах се към клиника Щерев и до няколко дни започвам стимулацията. Лекарят на когото попаднах е много мила и любезна дама, но чакането е наистина повечко. Първото ми посещение беше август месец, а стимулация започвам едва сега. Направиха ми всички изследвания и не са си позволявали да започват без готови резултати /цитонамазка, хормони, генетично изследване, СПИН, сифилис, хепатит, микробиология/. Ще пиша как протичат стимулацията и пункцията. Стискам палци на жената която ще получи яйцеклетките Praynig Praynig Praynig
Браво момиче   bouquet
Следващия път може да дариш и в Клиника Надежда. И там е доста чакане и списъкът на чакащи също е дълъг.....
Ако има повече момичета като теб, ще има повече българчета на земята.... та дори не и в България  Laughing

# 751
  • Мнения: 12
Да, имам инфо за Надежда. Възрастта е до 31 години. Не може да се пише "братовчедка" донорката, че после има .... ИМЕНУВАМ СЕ с съдилищата.... А и е много опасно .... ми за двете девойки. Държат на анонимността на донорството.
Имат координатор по Донорската програма, имам й телефон. Е, някой път е сопната, но стриктно си върши работата. Повече инфо ако искате-на лични

# 752
  • Мнения: 14
Здравейте, аз съм от Варна и съм на 27 години . Със съпруга ми не може да имаме по нормален начин дете. Трябва ни донорска яйцеклетка. Ходим в клиниката на д-р Стаменов в София - клиника Надежда. Бих посъветвала някои ако има желание да отиде там. За сега всичко е наред само очакваме подходящата яйцеклетка. Ако някой реши да помогне моля да се свърже с клиниката и да дари с надежда семействата като нас. Много ще се радвам ако скоро имаме добри новини от клиниката. Успех на всички в борбата !!! ако някой реши да ни помогне моля да свърже с клиниката ще се радвам, ако скоро се намери подходящата за нас яйцеклетка чрез помощта на добри хора като вас. Благодаря предварително !!!

Последна редакция: вт, 12 ное 2013, 14:28 от aylin_86

# 753
  • Мнения: 14
Здравейте, аз имам едно прекрасно детенце и искам да стана донор, интересува ме някой който разбира повече да ми обясни, в какво се крие риска от процедурата, ако искам да имам второ дете. Също така през какви изследвания ще мина.
И коя клиника препоръчвате в София?
Здравей, аз бих ти препоръчала ако решиш наистина да отидеш в клиника Надежда на д-р Стаменов. Успех !

# 754
  • Мнения: 7 488
Моля, заповядайте в новата тема  Laughing

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=748820.new#new

# 755
  • Мнения: 4
zdraveite bila sam ve4e donor i iskam da pomogna na o6te nqkoi, ako nqkoi ima nujda ot donor neka mi pi6e na li4na

# 756
  • Мнения: 4
Zdraveite iskam da popitam zapla6ta li se neshto pr darqvaneto na donorski qicikletki ? kade i kakva suma poneje imam neqsnoti otnosno tova Blagodarq vi predvaritelno Simple Smile

# 757
  • София
  • Мнения: 16 193
Mime, клиниката, в която даряваш, ти покрива разходите, които се преценяват на около 2000 лева. По бъргарското законадателство, се дарява, а не продава, така че заплащането е "покриване", а не плащане.

# 758
  • Мнения: 4
blagodarq  za barziq otgovor  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт