Прераждане, карма и живот след смъртта...

  • 100 660
  • 346
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 941
Ами това е темичката. Който се интересува и има какво да сподели да заповяда. За знаците на съдбата, сънищата... За това, връщат ли се нашите Ангелчета пак при нас? Усещали ли сте тяхното присъствие? И още, и още...

Аз имам някои преживявания, също така и собствени убежднения по тези въпроси, но ще разкажа по-натам.

# 1
  • Мнения: 604
Тристе еми радвам се за тази тема защото ми е много интересо да чуя случки и мнения по въпроса!
Аз лично си имам позната много близка гледачка!След загубата на бебко и се обадих и исках да науча ЗАЩО стана така и дали да пробвам отново!
Тя ми каза че аз съм избрана да бъда майка от този дух който изгубих(сега като пиша и настръхвам)
и че той чака удобен момент за да се върне отново!
Каза ми също че бебко е можело да бъде спасен от лекарите(това ме побърква)!
Дни преди кончината на бебенцето  аз сънувах че съм булка
и знаех че съня ми е показателен но не исках да мисля за това
знаех че ще се случи нещо лошо и ...то дойде лошото·
И най важното е че преди седмица ходих до болницата и попитах защо се случи моя проблем¿
Отговора беше-Лош КЪСМЕТ!Това ми отговори докторката...

# 2
  • Мнения: 273
темата ще е интересна.сега нямам вьзможност да пиша повече но по-нататьк ще ви разкажа много интересни неща.

# 3
  • Мнения: 3 016
Темата  наистина ще бъде много интересна за нас . По принцип не съм суеверна, но откакто ми се случи всичко това се замислям над доста неща .Ето например преди да родя моето ангелче буквално броени дни  сънувах как ми вадят един зъб  ,а   той страшно много ме болеше .Сънувах и цигани, а една кукумявка се беше загнездила  някъде наоколо и постоянно я чувах .Не обръщах внимание на тези неща, но ето че има някакви  знаци които не са случайни. За  тези които не знаят, когато сънуваш че ти вадат зъб -ще загубиш близък човек , циганите значат болест, а когато чуеш кукумявка някой ще почине .Така се случи примен. Родих детенце което имаше вродена малформация и по- късно почина. Аз казвам СЪДБА никой не може да промени това което Бог е решил.
 Тристе благодаря ти за темата  .Hug

# 4
  • Мнения: 387
Ох, много страшно звучи това. И аз сънувах нещо свързано с изгубени зъби, но не помня вече преди или след това. Май предпочитам да не ги знам тези неща, защото така мога да се сугестирам допълнително. Но относно поверията, през последните 2 години и моите 2 трагични бременности измряха сума ти роднини, та съм ходила и двата пъти на гробища. После разбрах, че било лоша поличба. Даже и за магии вече взех да се замислям, макар че не вярвам. Но врачките бяха неизменна част и от моя катарзис. За първи път в живота си посетих 2 такива. И двете ми казаха, че ще имам още едно момиче. Може и да не стане, но това ми помогна да се съвзема.

# 5
  • Мнения: 3 621
Темата наистина е интересна
Няколко дена преди да ми се случи всичко , сънувах татко, откакто е починал го сънувам винаги когато ще се случи нещо или хубаво или лошо...
Когато предишния ден бях на лекар и тя ми каза че всичко с бебето е наред и на другия ден ме чака за секциото още като излязох от кабинета и започнах да плача и то много да плача ... тогава си казвах сега защо ревеш , трябва да си щастлива че утре ще го гушнеш...
сега много често сънувам татко  ми гушнал бебето, това ме успокоява , защото знам че са заедно и има кой да се грижи за него

# 6
  • Мнения: 3 166
Ох, и аз имам какво да кажа по темата. Някои от вас знаят де. Ама ще разказвам след като родя това бебе.

# 7
  • Мнения: 384
След като загубих моето бебе започнах да се замислям за тези неща. Аз през цялата бременност сънувах, че в нас влиза крадец, целият в черно, всеки път един и същ човек и влиза за да вземе нищо, но всеки път си тръгва с празни ръце. Винаги се събуждах страшно изплашена и не можех да се осъзная къде съм, знаех че идва за да вземе нещо много ценно. Последният ми подобен сън беше най-страшен - сънувам, че той влиза докато правим секс, моя приятел скача да го спре, но не успява. Два дена след това сънувах, че гушкам едно бебе, беше много сладко и аз го прегръщах и целувах и много му се радвах. Следващата нощ загубих моето бебе. Странното е, че моята свекърва е сънувала същият сън с бебето през същата нощ.
Аз знам, че моето бебе е добре и е щастливо там където е сега! Не ме питайте от къде знам, просто го усещам! Знам, че то вижда всичко и знае колко го обичам!

 Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose за моята принцеса Two Hearts

# 8
  • Мнения: 7 107
На няколко пъти съм се опитвала да гледам едно много странно (без никакви художествени ценности) филмче.  Едни деца са наредени в голяма стая, а някаква жена трябва всеки момент да роди. Децата са подредени и едно по едно се срещат със своите родители. Само едно срамежливо момченце тръгва и се връща. Съответно майката постъпва в болница и я връщат.
И поради мудността на действието може би 2 или 3 пъти съм спирала да го гледам. Но в една или друга степен откъсът, който си спомням от този филм се доближава до представата ми, че ние биваме избирани. И че не всичко зависи от нас.

За сънищата - сънувах редица легла. Бяха подредени едно до друго и чаршафосани - една дълга редица. След този сън се оказах прокървила и влязох в болница.
Нещата уж бяха овладени.
До следващият сън. Бял ездач (включително и с бял цилиндър на главата) на кон. Отнякъде се появяват нисък мъж с брада и съпругът ми. Седнали са един до друг на един бордюр. В един момент мъжът с брадата си замина. Остава мъжът ми.  Предчувствието след този сън е на някаква обреченост.
В същото време майка ми е сънувала сън, който вещае скръб.

Двоумях се дали да разказвам съня си, защото под силата на прочетеното и емоциите някой може да сънува разни щуротии. Затова и само загатвам за съня на майка ми.  Confused

# 9
  • София
  • Мнения: 1 941
Рони, във филма след това показват на момченцето света, който го очаква неговите мама и татко. Разводач му е дядо му, който е починал отдавна. Детенцето е най-много впечатлено от гледката на майка си, която си гали корема и чака с нетърпение то да се роди. Усеща нейната любов и с нетърпение се връща Горе, за да се роди минути по-късно.

Ох аз имам толкова неща да разказвам. Тръпки ме побиват като се сетя.Първо, имах едно натрапчиво усещане, че някой ще умре. Не мислех, че ще е Поли, а се страхувах се за Мони. Започна да ходи сама до магазина, той е отсреща и едни сцени ми се въртяха, че кола я блъска. После защо си бях втълпила, че на дланта й, линията на живота й е къса. Не знам защо се вглеждах тогава и се тормозех с подобни щуротии, даже питах свекърва ми и тя ми показа и нейната длан. Оказа се подобна на Мони и за момента се успокоих. След това сънувах, че майка ми умира... Една седмица преди да почине Поли и аз чух кукумявка. Доктора, който ме израждаше се размина само с почерпка и мен ме глождеше цяла година, че не сме му дали пари. Имах чувството, че ще ни прокълне и даже му виках на мъжът ми, че ме страх и нещо лошо ще се случи.

Даже самото ми раждане беше предизвикано без индикации за родилен процес. Нямаше причина да го прави, отидох да ме прегледа и само защото беше нощна смяна реши, че ще раждам... искаше да се оттърве бързо. Бях само с 2 см разкритие, без никаква родова дейност. Родих бавно, трудно и мъчително. Мъчи ме цяла нощ гадината. Не получих хубави контракции усещах, че е изнервен и му е писнало и иска да си ляга. Затова изпитвам към него такива чувства. Тя просто не трябваше да се ражда в този ден, не мога да ви го обясня, но го усещах и ми тежеше. Всичките ми мисли, чувства и страхове ги усещах в мен, като нещо което ме разяжда от време на време... Просто се въртяха из главата ми, макар че близките ми смятаха, че са налудничави. Не съм очаквала Поли да почине, но изпитвах необяснимо безспокойство. Засега спирам до тук, но има още. Като си посъбера мислите ще пиша.

# 10
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
И аз имам какво да напиша в темата.
За жалост моя сън си беше пророчески седмица преди това, но не успях или не съм искала да го разгадавам правилно  Sad
Ще седна довечера на спокойствие да пиша, като си легнат децата.

Аги кой е този филм?

# 11
  • Мнения: 2 172
Вярвам в съдба, мисия .......вече.А за "срещата" си вече писах в друга тема преди време.
Сън- да- по време на бремеността- донякъде пророчески.
След това го сънувах един - два пъти през годините, на възраст на която трябваше да бъде по това време.Срещите ми насън бяха спокойни, като в реалност.Чувствах се добре след съня- сякаш съм го видяла и съм спокойна , че е добре.

# 12
  • Мнения: 384
Аз много често сънувам чичо си / брат на баща ми който е починал на 16 месеца/  Shocked Не знам , защо никога не съм го виждала но мога доста подробно да го опиша. докато бях бременна и се чудех какво ще е бъдещето на детето ми, т.к. и докторите не можеха да ми кажат той се появяваше и ме успокояваше " всичко ще е наред, всичко ще е добре". Всеки сън го разказвам на баба ми, а тя е толкова щастлива , знае че  я чака и че е добре, че вече е красив мъж на около 45. Радвам се , че е добре ,само аз дето не мога да си бесня как съм си изградила образа за него, при положение, че никога не съм го виждала и съм се родила 15 години след него newsm78

# 13
  • София
  • Мнения: 3 099
Любимата ми баба беше починала скоро и дойде в съня ми - беше ... на погребението си и държеше некролог на жена (бях сигурна, че е на жена!) седмица по-късно брат ми загуби момиченцето си...

# 14
  • Мнения: 1 369
 И аз имам какво да напиша. Бях написала първата част в моята тема по "представянето" ми тук.  Носех кръстче на златно синджирче. Цялата ми бременност беше на врата ми, а и доста отпреди това- подарък ми е от баща ми и много си го обичах. Случвало ми се е да го свалям, но никога не беше се отваряло само. В болницата постъпих вечерта късно. Бебчето имаше "прекрасни тонове"/цитирам/. На сутринта ме събудиха в 6ч, за да чуят тоновете пак. Като се върнах в стаята, усетих все едно ме лази нещо. Бях много сънена и направо се стреснах. Свтнах лампата и видях, че синджирчето се е отворило и падна на земята. Кръстчето го нямаше. Започнах да го търся и го намерих... в леглото, до възглавницата беше паднало. Изтръпнах тогава. Прогоних всички лоши мисли, които нахлуха в главата ми. Но лошото се случи...няколко часа по-късно.

 Когато се прибрах вкъщи, махнах кръстчето. Моя много добра приятелка ми беше подарила няколко месеца по-рано, когато кръстих дъщеря й,  едно златно ангелче, седнало на луничка. Сложих си него на синджирчето. Всеки път щом го погледна се сещам за моето момченце- ангелче. Не съм го сваляла оттогава. Синджирчето не беше се отваряло повече...

 На 12 март се роди Бела. Независимо от всички мрачни прогнози, тя излезе борбена и оцеля независимо от проблемните плацента и пъпна връв. Деня на раждането и нощта след това прекарах в реанимацията. На сутринта ме качиха в следродилна клиника. Отидох в банята, за да се измия. Имаше огледало над мивката. Погледнах се в него. Но не видях лицето си. Видях синджирчето на врата ми. Беше отново отворено. Но един косъм от косата ми така се беше вплел в него, че златното ангелче не беше изпаднало, а си седеше там, при мен. Още изтръпвам като се сетя. Не знам как да го тълкувам. Дали, че всичко е било "на косъм", но ми се иска да си мисля, че онази душичка, която загубих тогава, отново се е върнала при мен... Прекалено силно е, за да е просто съвпадение.

Общи условия

Активация на акаунт