Давайте цветни идеи за детски стаи - 3

  • 49 848
  • 265
  •   1
Отговори
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607
Хайде на идеите! Grinning

Старите теми:

Давайте цветни идеи за детски стаи

Давайте цветни идеи за детски стаи - 2

Последна редакция: нд, 01 юни 2008, 20:01 от yanac

# 1
  • Мнения: 1 608
Елспет, и аз чакам с нетърпение да видя новата детска! Сигурна съм, че Боян и Калина ще са във въсторг!

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 214
Запис Peace

# 3
# 4
  • Мнения: 2 723
и аз тук

# 5
  • Мнения: 343
И аз да не остана назад

# 6
  • Мнения: 2 282
За да не е само записване - установих, че на зеления под вървят всякакви дървесни цветове плоскости. Оказа се, че не е никак лош избор.

# 7
  • Canada
  • Мнения: 277
запис  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 1 503
Момичета,кажете някоя фирма ,която да изработва мебели по поръчка(за детска стая) от МДФ newsm78.Идеята ми е да направим тип 2етажно легло като всъщност 2рия етаж е пързалка,а стълбите са гардеробчета или чекмеджета.Гледах нещо подобно,но не е това което искам,а и незнам дали мога да поръчам във всяка фирма ,свой проект:oops:

благодаря ви  bouquet

# 9
# 10
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607
Момичета,кажете някоя фирма ,която да изработва мебели по поръчка(за детска стая) от МДФ

А от коя част на България си? Mr. Green
 

# 11
  • Мнения: 43
Искам да помоля ако някой може да ми препоръча сайт за тапетни фризове с детски мотиви,че като гледам тези който се предлагат по магазините в нашия град се отчайвам. ooooh!

# 12
# 13
  • Мнения: 219
Здравейте, мамчета, продължавам да следя темата, другият месец решихме махаме хола като стая /и без това в кухнята само се събираме/, махаме тапетите, шпакловане, боядисване в различни цсветове и мебели. Това е в груб вариант, какво ще стане и до колко ще стигнат парите, ще видим...

# 14
  • Мнения: 1 503
Момичета,кажете някоя фирма ,която да изработва мебели по поръчка(за детска стая) от МДФ

А от коя част на България си? Mr. Green
 

От Асеновград съм,но не търся фирма предимно в този регион.Най-общо казано ,местонахождението на фирмата е почти без значение  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт