Някой знае ли нещо за "Он клиник" и "Юнион клиник" в София

  • 128 829
  • 86
  •   1
Отговори
  • Мнения: 502
Интересува ме дали някой или негов познат е ходил там за лечение на хемороиди?Много са рекламирани и двете клиники, но все пак това не е критерии за избор...Лекували по нова система, с привръзване на хемороида, за да спре да се храни и да падне сам?
Ако някой знае нещо, моля да сподели Praynig.

# 1
  • Мнения: 19
Здравей!Девер ми ходи в тази клиника вече за 4ти път и е доволен.Да връзват го(хемороида) ,спират му кръвоснабдяването по този начин и след няколко дена изпада.Процедурата трае не повече от 10тина минути(барабар с говоренето с доктора),има болка след това но девер ми се оправя с Аулин.По скоро има чувство за некомфортност.Казват че 100% на същото място не може да се появи хемороид.Значи става въпрос за Юнион клиник,ако си гледала рекламата на нея казват че е на бул.България,но вече не е там,ако си заинтересована пиши ми аз ще попитам къде се намира сега.Успех!

# 2
  • Мнения: 502
Благодаря за отговора Hug, вече си мислех, че никой не е чувал....
А можеш ли да попиташ колко струва една процедура?Чувам различни цени и това ме притеснява.Благодаря ти предварително.

# 3
Проверявах за съпруга си, всички места за лечение на хемороиди чрез банд лигиране - това е пристягане  и изсъхване на хемороида, което се извършва се с апарат. Цената на възел е 210 лв. в Онклиник , 150 лв. в Юнион клиник в София, 100 лв. в Стара Загора при Д-р Матев. Ходихме в Стара Загора по препоръка на приятели от Хасково, това беше преди 3 месеца, в момента няма никакво кървене и избегнахме операция за мъжа ми, които има и диабет , което е допълнителна опасност.  

# 4
  • Мнения: 37
За мен он клиник предизвиква страшно негативни спомени. Преди месеци баща ми беше там за простатата.  Взеха му 800лв. за лекарства (това бяха някакви таблети, които дори не бяха в оригинална опаковка, а просто доктора ги беше пресипал в някаква книжна опаковка). В интернет нямаше никаква информация за лекарството. Другото интересно нещо е, че не му бяха направили никакви сериозни изследвания. Естествено ефекта беше 0.
Също в руски сайтове попаднах на много негативно отношение.

# 5
  • Мнения: 178
Миналата година имах сериозен проблем хемороид 4 степен. Посетих он клиник и разбира се ми предложиха операция-защото само това било лечението за тази степен. Бях бременна в 8 месец и АГ-то не ми позволи. /За щастие!/ Реших да се лекувам с хомеопатия и сега вече съм забравила кошмарните болки и се радвам, че не се подложих на подобна процедура. Между другото метода за който питеш е само за вътрешни хемороиди.

# 6
А някой лекувал ли е фисури(това е цепване на дебелото черво около ануса.Чета че в ОН клиник лекували,но искам мнения за подобни болежки.Моля ако някой има подобно заболяване да пише.Болката е доста и не се търпи.Аз съм от Хасково.Препоръчаха ми лекар гастроентеролог(дано съм го написала вярно) в Пловдив.Ходих на преглед.Казаха че имам фисур,в момента се лекувам с мазила,но лекарката каза че ако не се облекчи ще се наложи операция.Моля изкажете мнение,ако някой има подобен проблем.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 367
А някой лекувал ли е фисури(това е цепване на дебелото черво около ануса.Чета че в ОН клиник лекували,но искам мнения за подобни болежки.Моля ако някой има подобно заболяване да пише.Болката е доста и не се търпи.Аз съм от Хасково.Препоръчаха ми лекар гастроентеролог(дано съм го написала вярно) в Пловдив.Ходих на преглед.Казаха че имам фисур,в момента се лекувам с мазила,но лекарката каза че ако не се облекчи ще се наложи операция.Моля изкажете мнение,ако някой има подобен проблем.
Баща ми имаше същия проблем. Маза се месеци с мазила и някаква физиотерапия с масаж си прилагаше и нищо не му помогна. Накрая го оперира един познат лекар в Пирогов. Вярно възстановяването е малко бавно, но пък проблема му се реши кардинално и сега всичко му е наред.

# 8
Педи 2 седмици посетих Он клиник при д-р Христозов за проблеми с хемороиди. Направиха ми манипулация на 2 възела. Наистина както е в рекламата беше безболезнено. След няколко часа получих  дискомфорт и все едно ми се ходи до тоалетна, но пих спазмалгон и тва облекчаваше положението.  Спазвах и указанията за диета и всичко останало. До 10 тия ден всичко беше наред, но след това започна да ме боли. Отидох на контролен преглед и въпросния д-р Христозов ми каза, че двата възела са изпаднали и всичко било наред, но съм получила фисура, която ме боли. Даде ми кремче за 40 лв. в кутийка с неясен състав!!!!! и каза да се мажа и ще мине. Но положението ставаше по зле. Въобще не обърна внимание какви точно са ми оплакванията и че имам и външен хемороид за който той беше казал, че няма да ми създава проблем, а той се беше подул и болеше ужасно. Какво да ви кажа, според мен гледат да вземат парите и оттам натаък не ги интересува. Абсолютни мародери, уж контролния преглед бил без пари, но те задължават да си купиш кремче за 40 лв. Сега се обадих в Юнион клиник и хората ми обърнаха внимание и ми обясниха какво да правя. Там всичките са лекари от Пирогов. А този измислен и надут Христозов не е ясно какъв лекар е. Не бих ви препоръчала да ходите в Он клиник!!!!!!

# 9
аз не знам нищо за въпросната клиника аз отидох в Стара Загора при доктор Матев да се ликувам каза ми че хемороидите са ми от последна степен и трябва операция аз казах не нали можете и безоперативно без болка,той се засмя и каза това без болка е една лажа няма такова несто.И наистина направи ми 3 вузела и в началото 1вият ден горе долo се тарпеше,но след това болката стана ужасяваща пиех нимезил,аулин детралекс мазах се с някув михлем и нисто не помагаше после минаха 7 дена болка нямах но когато отивах до тоалетната тогава просто беше ужас голяма  болка която продалжаваше 4 часа след ходенето страхме е да ходя до тоалетна но то все ме кара някак си изпитвам неконфорт .Появиха ми се 3 външни хемороида пак се обадих на доктора казаха ми че по някога ставало така........ но ако съм искал да отида да ги махнат ЛОЛ вече е 8 ден и незнам осте чувствам 4е като отида до тоалетна сте ме боли много и незнам какво да правя и истината е че сажалявам че съм почнал лечение на хемороидите Sad((((

# 10
А някой знае ли нещо за пловдивската МЕДИКУСАЛФА,чух,че там също използват този метод с пръстените.Моля ако някой е чувал нещо за там да ми пише

# 11
pazete se ot on clinic!!!!! ne pravete moiata greshka! az dori nqmah hemoroidi a mi slojiha tezi prusten4eta!!! otidoh sas suvsem drug problem, no toj gi "vidia" i mi vze 400 - 500 lv  i mi gi sloji!dade sustoto "krem4e"!!! Boli! 6ARLATANI!! sepoyyy@gmail.com - ako nqkoj si e izpatil kato men!!!

# 12
Здравейте,

Преди няколко дни и аз посетих Он клиник относно анална фисура. Доктор Драганов се държа изключително арогантно и непрофесионално. Лечението ми се състои в това да се мажа с мехлем от 280 лв. също с неизвестен произход! Нещо като насипен крем Здраве ! За сега нямам никакво подобрение! Бих посъветвал всички да се насочат към някоя друга клиника, с не толкова комерсиални и меркантилни методи за "лечение".

# 13
Преди 3 месеца бях пациент на Он Клиник в кабинета за хемороиди и останах доволен. Преди това обаче имах големи несгоди по други болници. Първо, преди 1 година, ме оперираха в Пета градска в София за хемороиди – не само че не ми помогнаха, а стана по-зле. Никого не съветвам да се оперира, след операцията е брутално болезнено. След това попаднах на едни други в Юнион Клиник – те казаха, че хемороидите не са ефективно отстранени с операцията, а също че имам и анална фисура. Предложиха ми операция в Пирогов???!!!! С някакъв голям уред, който струва 1400 лева, който щял да премахне хемороидите и фисурата. Но аз за нова операция не исках и да чуя. Тогава попаднах на Д-р Христозов в Он Клиник – той отстрани хемороидите неоперативно с поставянето на пръстенчета – става бързо и без болка, има само дискомфорт няколко дни. Д-р Христозов ми излекува и фисурата неоперативно с техните медикаменти – това беще по-тегаво, но за около 3 дни ми спряха болките, а след 3 седмици фисурата беше зарастнала. Фисурата било болезнена рана на ануса, която без специализирано лечение не зараства. За щастие аз след много обикаляне и мъки намерих болница, в която да ме избавят от тези гадости. Сега вече от 2 месеца съм екстра, като нов. Заплащането в Он Клиник е поносимо, по-малко от другите болници, в които бях. Бях готов да си платя и повече, само да се оправя.

# 14
Това за ОН Клиник е абсолютна лъжа. Там са шарлатани и пладнешки обирджии. За лечението на аналната ми фисура ми взеха повече от 300 лв. за някакво кремче, което даже не е регистрирано като лекарство, а като дневен крем...няма написани точните съставки. За т.н. д-р Христозов мога да кажа че се държи арогантно и ме изкара мене виновен за това че не се подобрявам от неговото лечение. Не знам къде е завършил медицина и дали въобще е лекар, но по непрофесионално поведение не съм срещал. Каза ми директно че няма да ми се разсърди ако не дойда на поредния контролен преглед. Когато ти взимат парите на регистратурата са много любезни и усмихнати, но не дай си боже да си потърсиш правата като пациент. Хора не ходете за нищо на света в ОН Клиник.

Общи условия

Активация на акаунт