"Симеоновска" диета, за секси дупета! - 14

  • 13 945
  • 321
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 218
                                                                       Как Да Премахнем Излишната Мазнина От Нашето Тяло ?...

                                                                                                         



  Как да се храним, за да отслабнем?     
                                     

     
             

диетолог ОГНЯН СИМЕОНОВ
ул. Райко Жинзифов 20 бл.11 вх.4
0899937677
понеделник - петък:9 - 17 часа

или на скайп - dietolog
       

   Тема №1     Тема №2     Тема №3      Тема №4     Тема №5      Тема №6     Тема №7     Тема №8     Тема №9     Тема №10    Тема №11   Тема №12    Тема №13   

                                                  



                                                                                                                                         Защото знаем , че можем да  ...    

                                                                                                                                          
изглеждаме по-секси в бяло   Flutter

                                                       



# 1
  • софия
  • Мнения: 290
Добро утро !

 Аз да се разпиша първа . Djindjari мерси за новата тема  Hug

Аз установих ,че съм свършила акфето , и тая сутрин ще пасувам .. Sad

# 2
  • Мнения: 699
Ехаааааааа първа съм.
А сега добро утро и кафе и закуска от мен.

поднасям ви ги в леглото, за да се излежавате по дълго.
В новата тема  желая на всички много нови минуси.
Джиндж пак е хубава темата, нямаш грешка.

А сега хубав и слънчев ден.

# 3
  • Мнения: 367
Ей Джинджи миликча като по часовник си .
Мерси за новата красива темичка.  Hug Hug Hug
Нащо нощно пиле не мога да го уцеля да си поговорим.
Как си с порасналото коремче? Мъжа ти сигурно много ти се радва - най-после и той да види някакъв ефект от труда си  Heart Eyes
Сигурна съм, че много ти отива и си много сладка. Да си правиш снимка всеки месец и да го гледате  как расте момчето на мама в коремчето. После като почнат едни шутове отвътре  навън , само ще гледаш как стърчат краченца ръчитчи   bouquet
Хубав ден на всички Симеоновки - нещо пролет пукна и много момичета се присъединха - добре дошли и успех в свалянето на всички.

 
 

крушата е за мен за Амора и за останалите от клуба по бързоклек  Joy Joy Joy


за останалите - закусчица  Hug Hug Hug



Хаяси честити минусчета скоро 46 кг  Hug Hug Hug като хукне малката да ходи ще жидиш как ще засилиш темпото със свалянето ха ха ха - да ти е жива издрава.

Последна редакция: нд, 18 май 2008, 08:47 от Felina

# 4
  • Мнения: 367
Хаяси е тва ако не е телепатия ... Hug

# 5
Добро утро и от мен, хубав ден на всички пожелавам. Гледам парка от терасата и дилемата е пред компютъра или с колелото и малката ми балерина по слънчо - май ще ви оставя за няколко часа. Ако и видите усмихнатите звездички - ще ме извините. Сеси, чакам да ми пишеш, мила. И да сте режимни - при мен падат леко грамчетата ....
ЧАО  Hug Hug Hug

# 6
  • Мнения: 647
Джиндж отново обра увациите. Страхотна темичка си пуснала. Браво  Hug
Хаясче мерси за кафенцето и закусчицата.

Хайде момичета свалянето трябва да започне с пълна сила, че сезонът на голия бедър дойде  Naughty

# 7
  • Мнения: 699
Хайде на обяда.
 палнах барбекюто в двора
 салатата направо то градината
 и кафенце, да не ни се доспи, че е хубаво времето.
Джиндж за тебе има сокче и десерт

Последна редакция: нд, 18 май 2008, 13:36 от hayasy

# 8
  • Мнения: 572
Здравейте, момичета...
да се разпиша и аз
Simple Smile много целувки и да сте режимни, ей Simple Smile

# 9
  • Мнения: 304
Здравейте, момичета Hug

Да се разпиша и аз. Джиндж, благодарско за новата прекрасна темичка Hug Аз днес за закуска хич не бях режимна, признавам си без бой, но пък за обяд каква режимна манджа си спретнах...и така преядох, че сега кафето ми идва много Tired Снощи забравих да ям кисело мляко с трици и ленено семе и днес се сабудих с ужасни болки от подут корем, но нережимната закуска отчасти спомогна за преодоляването на проблема Flutter

Благодарско и на Хаяси за кафенцето, моето не изглежда така, но пък на вкус съм сигурна, че е хубаво като това, което ти си предложила, въпреки че няма толкова добавки.

Ох, днес голяма скука момичета, нещо ми е умряло и мързеливо, не знам какво ми се случва....

Ох, ще погледам нещо по тв, че много ми е скучно... Tired

# 10
  • Мнения: 572
amora не си само ти да ти е мързеливо ... и на мен ми е умряло, и не мога да разбера защо - сякаш кръвното ми е паднало, а не съм спряла днес с шоколада и кафето - мн странно  Flutter

# 11
  • Мнения: 304
Охоооо, Иле, всичко ще си признаеш ти Crazy Шоколади, марципани, бони-бон-и шаааааааарени, бонбони  Joy

# 12
  • Мнения: 572
amora, успокоява ми нервите, а и ме кара да чувствам дълго време сита ... ама ще видим какво ще отчете утре кантаря  Shocked
пък ме изкушават с някакви ястия ... и като ги готви мъж... ииииии как да се откаже...на мъж  Flutter Flutter Flutter
ама вие бъдет режимни и за мен Whistling

# 13
  • Мнения: 699
Днес съм отговорник по храненето, така че заповядайте на кафе и следобедна закуска,
тортичката е за Джинджи и за Сбъдваща мечти, другите да не пипат, че  fight

това вече може да го ядат режимните.
Приятна вечер ви желая.

# 14
  • Мнения: 699
Леле къде се загубихте всички. Хубаво времето и всички навън. И ние излизаме.

Общи условия

Активация на акаунт